Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ale czy w czasie tego "blokowania" najsilniejszych z druzyny, to czasem nie zamyka sie dwóch lub trzech naraz?:D
A poza tym sam bym go kupił, ale mam za mało IP, a system przyznawania IP ma węża w kieszeni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem ze spróbuję podnieść poprzeczkę, jeśli chodzi o grę kata czy jakimkolwiek mainem, jakim umiem grać a mianowicie przejść mecz bez zgonów misja jakże ambitna jak i irytująca.

A to, dlatego, że przez cała grę idzie mi świetnie aż do momentu, gdy zamierzam komukolwiek pomoc zabić, kogo wieże cokolwiek.
Nagle wróg się zjawia, aby zgankowac i kogo biorą za cel mnie oczywiście padam a po chwili wróg surruje, bo reszta ekipy ich pojechała.
Ja rozumiem że tak może się zdarzyć raz dwa, ale mam tak za każdym razem, co po prostu doprowadza mnie do szewskiej pasji, bo ile można próbować i fakt wygrywać, ale za cenę nerwów...

Póki co mój dotychczasowe gry tak wyglądają.... Dziś 4 kille z 1 zgonem ;..../ A ten leave przez bluescreena miałem jak ja lubię swojego peceta :P

20110302221805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak szczerze mówiąc, to nie tylko nie trzeba grać tak aby nie było w ogóle zgonów ale wręcz nie należy ;) Jeśli twoja śmierć ma przynieść np. tripple kill dla teamu to jasne że warto ryzykować ;P Wystarczy zerknąć na high elo streamy, ludzie do perfekcji opanowali tam bardzo agresywną grę (nie mylić z kamikaze). Każdy zaliczy kilka deadów w trakcie meczu... ;)

Tym niemniej cel sam w sobie bardzo ambitny, na pewno pomoże w poznaniu granic możliwości swojej postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo 1 za cenę 3 to lepsza opcja ale mi bardziej chodzi oto ze zawsze masowo surruja po takich akacjach co niezmiernie mnie irytuje tak jak pisałem.

A właściwie to maina na tyle ogranego ze granice dawno poznałem przez co używam dziwnego ale jakże skutecznego buildu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:44, BoloMaster napisał:

dostał już ktoś RP za refer a friend?


Masz już RP czy wciąż nie? U mnie mija tydzień i dalej nic, niby słyszałem że w czwartki co tydzień dodają, ale niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to teraz za zagarnięcie nowej duszyczki dostaje się RPki? Za ile dusz? I ile RPków, bo na stronie nic o tym nie piszą, że RP się dostaje. Albo ślepy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 10:29, Nightdew napisał:

> dostał już ktoś RP za refer a friend?

Masz już RP czy wciąż nie? U mnie mija tydzień i dalej nic, niby słyszałem że w czwartki
co tydzień dodają, ale niestety nie mam.


Dobra nvm, właśnie po zagraniu 1 gry dostałem. Czyli to jednak prawda, że co czwartek przydzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurde, Xin Zhao to samograj. Niektórymi dpsami trzeba myśleć, żeby grać (np Trundlem), a tutaj uderzyć głową w klawiaturę i triple kill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 12:35, Budo napisał:


Kurde, Xin Zhao to samograj. Niektórymi dpsami trzeba myśleć, żeby grać (np Trundlem),
a tutaj uderzyć głową w klawiaturę i triple kill.

i? Po prostu jest mocniejszy, bo trundlem tez sie autoattackuje normalnie i nie ma nic wiecej do roboty (nie wiecej niz xinem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 14:37, Yawei napisał:

>
> Kurde, Xin Zhao to samograj. Niektórymi dpsami trzeba myśleć, żeby grać (np Trundlem),

> a tutaj uderzyć głową w klawiaturę i triple kill.
i? Po prostu jest mocniejszy, bo trundlem tez sie autoattackuje normalnie i nie ma nic
wiecej do roboty (nie wiecej niz xinem).

Xin ZHao Epic combo:
Użyj E aby wbić się przeciwnika, odpal umiejętność pod w aby szybciej napie****ć i Q aby przeciwnik wbił się w niebiosa, jeśli masz do czynienia z twardzszymi przeciwnikami po E użyj R.
Sukces GWARANTOWANY!
~PrO NooB
Ewentualnie rzuć klawiaturą w ścianę, może ace wejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed nerfami wystarczyło tylko kliknąć E (i kliknąć w śrdek walki na top lane będąc samemu na drugim końcu mapy) w 5 przeciwników. Dźwięk tego skilla był tak głośny, że jak nie wyrzuciłeś myszki na 20 metrów to znaczy, ze grałeś bez dźwięku. Do tego ta szybkość ataku, której (którego?... zamotałem się juz) pozazdrościłby Yi. No ew. można było wcisnąć R, żeby zabrać wszystkim ponad 1/4 życia i stać się na 8 sekund praktycznie nieśmiertelnym, bo każdy wyrzucił myszkę po raz drugi z okrzykiem "CO TO KU***?!". Po pięknym teamfighcie zakończonym po 4 sekundach pentakillem nikt z przeciwnego teamu nei wie co się stało dalej, bo najprawdopodobniej rozwalili monitor klawiaturą.

Xin Zhao w każdym meczu, w każdej drużynie. Tak oto wygądały mecze w pierwszy tydzień po premierze S1. Tadaaa.

W porównani do tego co było kiedyś, teraz Xin to jest niezwykle skillowa postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 14:37, Yawei napisał:

i? Po prostu jest mocniejszy, bo trundlem tez sie autoattackuje normalnie i nie ma nic
wiecej do roboty (nie wiecej niz xinem).


Jest mocniejszy i jest no-brainowy. Nie mam wiele satysfakcji grając nim... a ostatnio ktoś się kłócił jak pisałem, że Xin jest łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 16:00, Budo napisał:

> i? Po prostu jest mocniejszy, bo trundlem tez sie autoattackuje normalnie i nie
ma nic
> wiecej do roboty (nie wiecej niz xinem).

Jest mocniejszy i jest no-brainowy. Nie mam wiele satysfakcji grając nim... a ostatnio
ktoś się kłócił jak pisałem, że Xin jest łatwy.

Trundle tez jest no brainowy. Tez przy 2 skillach nie wybierasz konkretnego targeta. Tez autoattackujesz, tylko numerki ma gorsze w skillach wiec sie mniej sprawdza jako to co okreslacie mianem facerolla. Gdyby tylko minimalnie mu zwiekszyc te numerki to tez bylby "facerollem", ale to po prostu sila postaci. W trundlu naprawde nie ma nic skillowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 19:04, Yawei napisał:

Trundle tez jest no brainowy. Tez przy 2 skillach nie wybierasz konkretnego targeta.
Tez autoattackujesz, tylko numerki ma gorsze w skillach wiec sie mniej sprawdza jako
to co okreslacie mianem facerolla. Gdyby tylko minimalnie mu zwiekszyc te numerki to
tez bylby "facerollem", ale to po prostu sila postaci. W trundlu naprawde nie ma nic
skillowego...


Oczywiście, że jest. Musisz wiedzieć kiedy i na kim użyć ulti, komu wyssać dmg, gdzie rzucić contaminate, żeby było dobrze, a do tego musisz uważać na pillar of filth, bo źle rzucony tylko przeszkadza. W Xinie nie ma nic takiego, nie musisz o niczym myśleć, po prostu lecisz E, a potem wszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, naprawdę zarąbiście się tym trundle gra:D na 12 pierwszych gier przegrałem 2. Czemu ja go odkryłem dopiero teraz:/:P

Edit: Tak wiem, że mam mało ip:P

20110303201710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby grać Xinem to nie trzeba umieć zbyt wiele, jak każdą postacią gdy się ogarnie można zrobić dużo, różni się tym że łatwiej jest zacząć grając nim niż takim Trundle czy Yi.

EDIT: Masz mało IP, ale po co ci aż tyle RP? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 23:02, Madoc napisał:

Kupię Maokaia dla samego widoku biegnącego saplinga. Nie ma nic bardziej uroczego w tej
grze.


Kog Maw disagrees xD
A szczególnie jego emoty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować