Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2010 o 15:58, Kertur napisał:

Zauważyłem że wielu z was ma konto na US i EU,pytanie do was czy trzeba mieć osobnego
clienta czy wystarczy jeden?


Zajrzyj tu: http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=358
Jeśli support od Riot nie jest ci potrzebny, możesz mieć 2w1 ;) Korzystam z tego, nie nawala, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw, przygotujcie sie na nowych czempionow. W tym tygodniu beda:
Blitzcrank
Corki
Fiddlesticks
Karthus
Kassadin
Nidalee
Rammus
Soraka
Tristana
Zilean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 21:29, wiader napisał:

Blitzcrank

...

Dnia 19.07.2010 o 21:29, wiader napisał:

Corki

W końcu! Moje błagania zostały wysłuchane... czy jakoś tak.

Dnia 19.07.2010 o 21:29, wiader napisał:

Fiddlesticks

Obchodzi mnie on tyle co Blitz

Dnia 19.07.2010 o 21:29, wiader napisał:

Karthus

A ten jak Corki

Reszta też mi wisi...
Jejku w końcu zobaczę czy opłaca sie zbierać na Corkiego... Jupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem czemu ale jedni mają już te nowe chary a jedni nie tak jak ja : ( A no jakiś SS z dzisiejszej rozgrywki...Co raz lepiej mi się gra Cho ;))

20100719224322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi ledwo Kassadina kupiłem a już go za free dają... Ale dobrze, że dorzucą pięć bohaterów, którymi chciałem zagrać ;)
Co do Corkiego - czytałem gdzieś, że jest najtrudniejszy do ogarnięcia, pewnie dlatego prawie nikt nim nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 22:51, Prophett napisał:

Phi ledwo Kassadina kupiłem a już go za free dają... Ale dobrze, że dorzucą pięć bohaterów,
którymi chciałem zagrać ;)
Co do Corkiego - czytałem gdzieś, że jest najtrudniejszy do ogarnięcia, pewnie dlatego
prawie nikt nim nie gra.


Fakt, jest to trudna postać do gry no i też droga, dlatego rzadko można go spotkać w grze. Może być też tak, że ludziom po prostu się znudził.( Ten kto miał konto z cb to otrzymał Corki''ego wraz ze skinem. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego, że nikt nim (Corkim) nie gra chciałbym nim pograć, nikt Ci go nie zarąbie, ani nic. Poza tym może mi podpasuje i będę wymiatał... taa.

I jeszcze się zapytam, kiedyś było to już, ale nie wiem czy była odpowiedź. Od czego zależy kolejność ludzi na ekranie ładowania przed grą? To z tymi prostokącikami. Nie jest to alfabetycznie, , ani wg. pingu, losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zabawy z supportem ciąg dalszy na US. Dostałem w piątek drugi mail od supportu trochę inny niż wcześniejszy, ale w sumie i tak nic niedający. Ale znalazłem problem w sumie chodzi o mail, bo pomimo próbowania odzyskania hasła/loginu nic na niego nie dostaje (support jest niby), ale np na koncie Eu bez problemów przychodzi błyskawicznie. Wiec tego samego dnia wysłałem im prośbę z instrukcji, aby przełączyli mi konto us na inny mail z domeny Gmail a nie jak wcześniej o2.pl. No i jak do tej pory nic nie dostałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem przed chwilą Corkim. Wg mnie jest to beznadziejna postać. Skille poza ulti praktycznie nie przydatne. Przynajmniej na championów, bo do zabijania minionów to sie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 10:34, Ecko09 napisał:

Pograłem przed chwilą Corkim. Wg mnie jest to beznadziejna postać. Skille poza ulti praktycznie
nie przydatne. Przynajmniej na championów, bo do zabijania minionów to sie nadają.


A ja właśnie po zwycięskim meczu Corkim jestem i w sumie ta postać ma potencjał ulti fakt się przydaje, ale kilku Bohów zabiłem tez przy użyciu tych zwykłych skilli. Czy taka beznadziejna to zależy, jakie itemy kupisz i jak grasz a mi tam dosyć milo się grało, choć są lepsi, ale po wszystkich tych meele, jakimi gram to dobra odmiana :p


A jak coć to jeszcze możecie mnie złapać na koncie eu Redhenri (do naprawy konta US) zapraszam do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem strasznie wkurzający mecz. My vs. drużyna z czterema tankami. Otóż ich taktyka, którą ponoć stosują obecnie wszyscy pro gracze, ograniczała się do wbicia całą czwórką na mid. Byli kompletnie nie do ruszenia. 25 min i było po meczu. 25 min straconego czasu, bo zabawy w tym nie było żadnej. Spotkaliście się z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 13:21, Flesh00er napisał:

Otóż ich taktyka, którą ponoć stosują obecnie wszyscy pro gracze, ograniczała się do wbicia całą
czwórką na mid

To lameway, a nie taktyka pro graczy. Idealny sposób, żeby szybko, a zaraz bardzo noobowo wbić First Blood i spushować mid. Nic tylko spuścić głowę i jęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 13:21, Flesh00er napisał:

Dzisiaj miałem strasznie wkurzający mecz. My vs. drużyna z czterema tankami. Otóż ich
taktyka, którą ponoć stosują obecnie wszyscy pro gracze, ograniczała się do wbicia całą
czwórką na mid. Byli kompletnie nie do ruszenia. 25 min i było po meczu. 25 min straconego
czasu, bo zabawy w tym nie było żadnej. Spotkaliście się z tym?

Jakoś wątpie, by miało to być takie skuteczne. Tanki na początku rozgrywki nie są szczególnie "tankowi", więc nie spushuje linii znacznie szybciej niż inni. A po drugie - kto właściwie zrobi tam dmg?
Plus, jest paru champów co właśnie z tankami sobie ładnie radzą - czy to skille po procencie hp, czy inne sposoby przebicia się przez ich obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 21:29, wiader napisał:

Btw, przygotujcie sie na nowych czempionow. W tym tygodniu beda:
Blitzcrank
Corki
Fiddlesticks
Karthus
Kassadin
Nidalee
Rammus
Soraka
Tristana
Zilean

Blitzcrank= nieeee
Corki = obojętnie mi
Fiddlesticks= to sobie zagram
Karthus= z jednej strony jestem na nie, bo znowu będzie pełno karthusów z mejai biegać i nic tylko ulti jak ktoś low hp,po czym zejdzie z mida ze statystykami typu 10/0, a z drugiej...zobaczę czy warto na niego zbierać jak będzie double ip weekend.
Kassadin=mam
Nidalee=mam
Rammus=kolejna szansa na naprawienie swoich grzechów :P ostatnim razem jak nim grałem to było...źle.
Soraka= i tak bedzie banowana a w normal game pewnie nikt nie będzie wybierać prawie
Tristana=mam
Zilean= :( no i tu jest fatalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 14:46, rtyrtyrty napisał:

Zilean= :( no i tu jest fatalnie..

Chodzi Ci o to, że randomki będą ratowały tylko swoją własną rzyć, a reszta teamu bęzie ginąć z powodu powolnego biegania?

BTW tak się cieszyłem z tego Corkiego, a mi sie wcale nie podoba, taki jakis... Fakt, ie ogarniam go dobrze, ale już widzę po skillach, że mi się nie podoba. Tak samo Karthus... tzn. on akurat fajny jest, fajne ma "E" i ulti, ale ja jakoś nie umiem magami w takich grach grać. Chyba, ze ten mag to Zielan, albo inny support.

Czyli teraz już nie mam problemu na kogo zbierać za 6300, zostaje tylko Malzahar (jedyny mag bojowy, że sie tak wyrażę, którego ogarniam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malzahar po ostatnim patchu jest lekko mówiąc, cieniutki :P
Jak dało się przerywać jego ulti a cel dostawał i tak 3s stun to dawał rade a teraz... chłopiec do bicia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować