Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Tego jeszcze nie było...
Zagrałem niedawno mecz, po skończeniu pobuszowałem trochę w necie i chciałem zagrać następny ARAM, a tu zonk. Nie mogę dołączyć do gry 908878978 bo jestem już w innej 09599879837587458. WTF? Wychodzę z tego, restart lolka i mi wyskakuje "Game is still in progress"? What the kur.. f...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 23:47, sirufok napisał:

Tego jeszcze nie było...
Zagrałem niedawno mecz, po skończeniu pobuszowałem trochę w necie i chciałem zagrać następny
ARAM, a tu zonk. Nie mogę dołączyć do gry 908878978 bo jestem już w innej 09599879837587458.
WTF? Wychodzę z tego, restart lolka i mi wyskakuje "Game is still in progress"? What
the kur.. f...?


Same shit here!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 23:48, SiDi napisał:

Same shit here!


Kamień z serca, że nie jestem sam;P
Myślałem, że to może przez opuszczenie gry z customa, która nie chciała się załadować zanim zagrałem ten mecz na normalu.
Teraz znowu server busy podczas logowania. Czy lolkowa Europa nigdy nie zazna spokoju? <pytanie retoryczne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie runy do Malphite''a? Żółte biore na mana regen, quintsy chyba na hp wezme. Tylko nie wiem czy per lvl czy nie. A pozostałe? Na mr i armora zapewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 09:00, Ecko09 napisał:

Jakie runy do Malphite''a? Żółte biore na mana regen, quintsy chyba na hp wezme. Tylko
nie wiem czy per lvl czy nie. A pozostałe? Na mr i armora zapewne?

Mark''i na na Magic Penetration, Glyphy na MR per lvl, a Quinty Stack hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że teraz nie gram :P

Jakie ''niebieskie'' runki na Ezreala? Mam już czerwone, quinty, żółte, co mogę na niebieskie wrzucić żebym mógł jeszcze bardziej się wrogom naprzykrzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Riotowi naprawdę należy się solidny kop w "dupload". Lagi jak stąd do Toronto, wyrzucanie z gry, czat ciągle wyprawia rzeczy o jakich nie śniło sie filozofom...chyba troszkę za bardzo kaska do nich popłynęła, i mają wszystko głębokim poważaniu. Przydała by się jakaś większa inicjatywa pod tytułem " Nie kupujemy nowego champa dopóki nie naprawicie serwerów. Może to by ich trochę zmobilizowało, a nie tylko : "damy im IP boosty i się uspokoją, a potem i tak kupią nowe skórki". Grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni pogłupieli?
Znowu kolejki? Po co to jak i tak każdy będzie miał ping ok. 400...
Oj, Riot pieniędzy już ode mnie nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to że bym miał coś przeciwko wprowadzaniu do gry co 2 tygodnie nowego bohatera,ale trochę jest to już nudne, nic nowego tak naprawdę, lepiej żeby ta nowa mapka szybko doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować