Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2011 o 22:38, Ezio napisał:

Jest jakaś stronka, z której mogę za kasę zamówić RP? Tylko żeby w grę nie wchodzić.
A w empiku nie chce spraw załatwiać..
EDIT: Dlaczego nie przez grę? Bo nie mogę teraz :X

Nie jestem pewien ale zapewne nie, paypal lub karta kredytowa, ale bez gry się nie obejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 22:43, luzac napisał:

> A w empiku nie chce spraw załatwiać..

Czemu? Albo zrobią karpia i spojrzą na Ciebie jak na idiotę, albo dadzą Ci kartę paysafe.
:P

Ja mam taką babcie w punkcie sprzedaży kart, u której sam muszę wklepać na komputerku pozycje paysafecard, ona tylko wciska za ile, zawsze warto spytać się dwa razy i poprosić o dokładne sprawdzenie.

A nawiasem mówiąc właśnie posypały się serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat w moim przypadku kupuję te karty w delikatesach. Z tego co słyszałem, niezwykle popularne wśród młodzieży pobliskich ogólniaków i oczywiście służą "do gier". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 22:48, luzac napisał:

No akurat w moim przypadku kupuję te karty w delikatesach. Z tego co słyszałem, niezwykle
popularne wśród młodzieży pobliskich ogólniaków i oczywiście służą "do gier". ;)

Znaczy się tak, nie do końca ogarniam - idę do empiku, podchodzę do gościa w kasie, mówię "Kartę Paysafe do lola proszę!" On zbaraniały patrzy się chwilę po czym mówi "Ja ni panimaju.."
Dobra, nie wiem o co w tych kartach chodzi - wytłumaczcie mi proszę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem laikiem, i nigdy do Lola nie kupowałem RP - a teraz chcę to zrobić, w końcu gra za darmo, a ja chcę ich wspomóc, dodatkowo mogę skin mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś kiedyś doładowanie do telefonu w paragonie? To działa na takiej samej zasadzie. Idziesz do punktu i prosisz o kartę o nominałach 20, 50, 100 czy 200 złotych. Dostajesz świstek, idziesz do domu, wpisujesz numer karty na ich stronie by sprawdzić czy środki się przelały, a potem... na zakupy.

P.S. Oczywiście musisz zważać na kursy walut. Potrafią czasem zaboleć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tego tu jestem, podchodzisz do kasy mówisz "poproszę Karte Paysafecard Clasic za 50 zeta" , jeśli powie że niema w co wątpię, poproś go aby sprawdził listę kart dokładnie, zwykle jest to ostatni punkt w komputerku, w zamian otrzymasz odcinek, paragon, na którym wydrukowany jest kod PIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 23:54, DarkWolf_PL napisał:

w stosunku do paypal tracisz z 2-3 złote na EU


Ale nie muszę się nigdzie logować, ani rejestrować, pieprzyć z przelewami itd. Cała akcja zabiera mi ok minuty i szybciutko mam doładowanie. Dla mnie wygodne, a ceny są na tyle przystępne, że korzystam czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 08:27, Budo napisał:

Ale nie muszę się nigdzie logować, ani rejestrować, pieprzyć z przelewami itd. Cała akcja
zabiera mi ok minuty i szybciutko mam doładowanie. Dla mnie wygodne, a ceny są na tyle
przystępne, że korzystam czasami.


Jakie znowu pieprzenie z przelewami?
Odwiedzam store->buy RP->paypal->loguję się->klikam na kontynuuj->gotowe. Kasa zostaje pobrana z mojej karty bankowej (nawet nie muszę wpisywać jej danych) i w ciągu łącznie ~10 sekund mam zamówione RP-ki ;)
Fakt że jednorazowo trzeba konto sobie założyć...Tyle że na Allegro też musisz, a potem jeszcze zresztą czekać tydzień na weryfikację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Konto na allegro mam i tak, bo kupuję tam wszystko. Dla mnie to wygodniejsze, co kto woli.

btw ostatnio ktoś pytał o champa 1v1... chyba Olafa nikt nie przebije w takiej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bohaterów dobrych w walkach 1v1 jest naprawdę wiele, i wg. mnie ciężko powiedzieć kto jest najlepszy, mi przychodzi na myśl Fiddle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:31, Budo napisał:

btw ostatnio ktoś pytał o champa 1v1... chyba Olafa nikt nie przebije w takiej konkurencji.


Olaf? Mocny, to fakt. Ale powiedziałbym że w roli eksterminatora do 1 vs 1 to lepsza byłaby np. Akali albo Kassadin.
Olafowi jednak można zwiać...a im niekoniecznie, zwłaszcza jak się trochę podfeedują, to słabsze targety schodzą w 1-2 sekundy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:33, Maddey napisał:

Bohaterów dobrych w walkach 1v1 jest naprawdę wiele, i wg. mnie ciężko powiedzieć kto
jest najlepszy, mi przychodzi na myśl Fiddle.

Swain, Tyndamere również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w pełni darmowa, ale ktoś musi Riot sponsorować, jeżeli serwery mają stać.

Riot ma powaaaażne braki w kadrze i w zasadzie zarabia na inwestycjach Chińczyków i łasce graczy, wypięcie się na nich to freeloading.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:36, astradamus napisał:

A dla mnie wydawanie kasę na tę grę to głupota.


Wiesz, gdyby nikt nie płacił to by po prostu zamknęli serwery i tyle (a co by nie mówić, US działa obecnie naprawdę stabilnie, bardzo rzadko zdarzają się w ogóle jakiekolwiek problemy). Ja tam nie widzę absolutnie nic złego w wydawaniu własnej ciężko zarobionej kasy na to co się naprawdę lubi... Zwłaszcza że jednak "trochę" czasu oszczędzasz w ten sposób, ja bym raczej normalnie 40 czempionów i 3 stron run nie miał bez żadnych IP boostów i kupowania co ciekawszych postaci za realną walutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:41, ziptofaf napisał:

> A dla mnie wydawanie kasę na tę grę to głupota.

Wiesz, gdyby nikt nie płacił to by po prostu zamknęli serwery i tyle (a co by nie mówić,
US działa obecnie naprawdę stabilnie, bardzo rzadko zdarzają się w ogóle jakiekolwiek
problemy). Ja tam nie widzę absolutnie nic złego w wydawaniu własnej ciężko zarobionej
kasy na to co się naprawdę lubi... Zwłaszcza że jednak "trochę" czasu oszczędzasz w ten
sposób, ja bym raczej normalnie 40 czempionów i 3 stron run nie miał bez żadnych IP boostów
i kupowania co ciekawszych postaci za realną walutę.


@up up To niech serwery postawią gracze. I wcale gra nie musi być darmowa. To wina tego, że riot prowadzi złą politykę.

@up Gra dla mnie nie jest warta kasy z tego powodu, że jest w cholerę nie zbalansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować