Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2011 o 17:45, Yawei napisał:

@luzac
jest niewypalem, twoje staty nie sa wcale jakies super i nie pokazuja ze jest to dobra
postac. Lepiej pokaz jakas swoja gre (jest program do tego, byl w tym temacie)


Rejdż, że supporter nie ma pentakilli i legendary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 18:04, Ostrowiak napisał:

> @luzac
> jest niewypalem, twoje staty nie sa wcale jakies super i nie pokazuja ze jest to
dobra
> postac. Lepiej pokaz jakas swoja gre (jest program do tego, byl w tym temacie)

Rejdż, że supporter nie ma pentakilli i legendary.

Chyba nie zrozumiales mi o co chodzi. A ty teraz rageujesz bo lubisz karme i uwazasz ze to juz wystarczy zeby to nie byl niewypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty rejdżujesz, bo nie rozumiesz idei gier.

BTW Która to strona była co można zobaczyć jak postać się zmieniała z patcha na patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, gdy ludzie wiedzą o czym myślę, nawet gdy o tym nie myślę.

To takie High ELO.

~~~~~~~~

ontopic - Nocturne bundzie shadow dps assassinem, tia? już prędzej bruiserem :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 18:21, Markush napisał:

A ty rejdżujesz, bo nie rozumiesz idei gier.

BTW Która to strona była co można zobaczyć jak postać się zmieniała z patcha na patch?

Rozumiem idee gier, chodzi o dobra zabawe. Dlatego gram ap amumu czy dps garenem. Ale nie wmawiam wcale ludziom ze to sa dobre postacie, bo takimi nie sa.
Got it bro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Jednak to rozumiesz. :>
Także po prostu trochę wyluzuj. I włącz irony detector. Bo to, ze mojego dziwnego humoru nie można zrozumieć to ja wiem od dawien dawna, ale od postów Ostrowiaka bije takim prostym sarkazmem. ;]

A i właśnie, bo miałem się keidyś zapytać i w końcu zapomniałem. Na turniejach tych większych są jakieś inne clienty? Bo jak po tym sobotnim finale sprawdzałem historię gier niektórych to nie było tego meczu.

@cubbek --> dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na większych turniejach, zazwyczaj z shoutcastem Phreaka, są clienty z observerem. Tj. grają "6v6" gdzie szóstą osobą jest komentator z summoner spellem "observer", który robi go niewidzialnym i odsłania mu całą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - dostał już z was ktokolwiek jakiegoś champa za 10 refer a friend?
EDIT: Albo 975 RP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem epicką grę, na początku mocno przegraną, ale potem team stanął na nogi i dało radę. Ale muszę przyznać, że urgot to świetne carry, ma po prostu gigantyczny zasięg jak trafi się z E. Q wchodzi nawet gdy nie widać przeciwnika. A no i prawie zaliczyłem penta killa, gdyby nie udyr, którego wcześniej nie zauważyłem. Swoją drogą udyr to cholernie twardy i mocno dpsujący tank, jedyny sposób na niego to slow i nie pozwolić mu do siebie dojść.

http://wrzucacz.pl/file/3411299615182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=epSUmuVIYbU
Gościówka jest przerażająca. Ale nie o to chodzi. Chodzi o 1:22. Ja rozumiem, że to kobieta i w ogóle, ale jeżeli każdy w Riocie tak się zna to ja już wiem czemu europejskie serwery tak działa... wróć, tak nie działają. ;]
;] ;] ;]

EDIT dam więcej tych wirtualnych twarzyczek z mrugającym oczkiem, żeby nikt nie wziął w całości tego posta do bólu na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 22:50, Budo napisał:

A ze tak zapytam. Jaka rotacja by cie satysfakcjonowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:14, Yawei napisał:

A ze tak zapytam. Jaka rotacja by cie satysfakcjonowala?


Jakaś ciekawa? Bo ostatnio często powtarzają się champy, a inne w ogóle nie trafiają do darmowych rotacji. Patrzę też pod kątem posiadanych postaci, z tej sporo mam. Ostatnio była jakaś rotacja, która mi się podobała, z Mordekaiserem. Ale przeważnie dla mnie rotacje są nudne, bo nigdy nie ma champów, których chciałbym potestować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:59, Budo napisał:

> A ze tak zapytam. Jaka rotacja by cie satysfakcjonowala?

Jakaś ciekawa? Bo ostatnio często powtarzają się champy, a inne w ogóle nie trafiają
do darmowych rotacji. Patrzę też pod kątem posiadanych postaci, z tej sporo mam. Ostatnio
była jakaś rotacja, która mi się podobała, z Mordekaiserem. Ale przeważnie dla mnie rotacje
są nudne, bo nigdy nie ma champów, których chciałbym potestować ^^

Pytalem o konkretne championy. Pamietaj ze w kazdej rotacji musi byc cos tankowatego (2 champy) casterowatego, addcarriowatego itp itd (zeby nowi gracze mieli czym grac). Po prostu podaj przyklad 10 champow, zeby byly tez w odpowiednich cenach (nie moga byc wszystkie za 3150+). Zycze powodzenia w ulozeniu czegos z samymi fajnymi postaciami(i tu jeszcze jest kwestia tego ze rozni ludzie lubia rozne postacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego meczu, którego powtórkę wrzucił Wielki_Bubba to takie pytanie... Yawei grał pierwszy raz Malphitem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować