Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Wszystko prawda. Niestety w Normalu jestem w elo hell i tam ludzie często "testują" postać. Ale to nie jest najgorsze jak już wspomniałem. Brak mózgu jest najgorszy. Dobrze że z rankedami jestem wysoko, bo nie zdzierżyłbym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tu widze fanboya morde ktorego kiedys rozwalil takowy mordekaiser i przez to uwaza ze jest to godly postac... Prosze, pokaz nam ze doszedles nim conajmniej do 1700 elo to sie zgodze ze nie jest to taka tragiczna postac.

Morde to postac na niskie lvle gdy musisz zastepowac caly team (czyli troszke tankowac, bo inni nie potrafia, troszke dpsowac bo inni nie potrafia i pushowac bo tez inni nie potrafia). Kiedy indziej zycze powodzenia. Oczywiscie, nie mowie ze nigdy nie zownil mnie morde, ale to raczej byla po prostu albo przewaga postaci (bo niektorymi sie nie da z nim wygrac) albo lepsze umiejetnosci gry tego gracza.

@ktostam
ap offtank? czyli masz max 150 ap i jakastam przezywalnosc ale i tak zadnego cc. czyli bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno dyskutować, czy dana postać jest dobra, czy nie, bo wszystko zależy od okoliczności i od gracza. Miałem kiedyś w drużynie Mordekaisera, która dawał sobie radę sam na sam z Akali, która wcześniej zabiła mnie, grającego Warwickiem na dosłownie cztery ciosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 14:28, SiDi napisał:

Wszystko prawda. Niestety w Normalu jestem w elo hell i tam ludzie często "testują" postać.
Ale to nie jest najgorsze jak już wspomniałem. Brak mózgu jest najgorszy. Dobrze że z
rankedami jestem wysoko, bo nie zdzierżyłbym tego.


Nie każdy gracz musi grać na 100 są lepsze i gorsze gry. Ja zawsze testuje postać na customie przez 5 min potem ide na normal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 14:48, astradamus napisał:

Nie każdy gracz musi grać na 100 są lepsze i gorsze gry. Ja zawsze testuje postać na
customie przez 5 min potem ide na normal.

To się natestujesz xD Lepiej już przeczytać co robią dane skile (jeśli się dokładnie nie wiem) i grać ostrożnie 5 min gry na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok są boty beginner i intermediate. A czy jakieś hard jest planowane? Bo ten intermediate nie jest jakimś wyzwaniem, nie wiem jak riot mógł z nimi przegrać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 14:37, Yawei napisał:

A ja tu widze fanboya morde ktorego kiedys rozwalil takowy mordekaiser i przez to uwaza
ze jest to godly postac... Prosze, pokaz nam ze doszedles nim conajmniej do 1700 elo
to sie zgodze ze nie jest to taka tragiczna postac.

Chujowy argument, bo mam Mordekaisera i grałem kilkadziesiąt meczy. I dupie mam te wasze ELO, cholerny wyznacznik kto ma racje a kto nie. Czy wy gracie tylko dla statystyk(odpowiedzcie mi na to)?

Dnia 10.03.2011 o 14:37, Yawei napisał:

Morde to postac na niskie lvle gdy musisz zastepowac caly team (czyli troszke tankowac,
bo inni nie potrafia, troszke dpsowac bo inni nie potrafia i pushowac bo tez inni nie
potrafia). Kiedy indziej zycze powodzenia. Oczywiscie, nie mowie ze nigdy nie zownil
mnie morde, ale to raczej byla po prostu albo przewaga postaci (bo niektorymi sie nie
da z nim wygrac) albo lepsze umiejetnosci gry tego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi im oto, że Mordekaiser nie jest dobrą postacią. Grasz dla zabawy i uciechy? Graj nią, ale nie mów kłamstw. Możesz grać morde na AD i mieć zabawę albo na AP i tak samo. Jednakże Morde jest słabym bohaterem w porównaniu z innymi.

Dodatkowo zalecenie dla Yaweia i Bubby: większość tutaj jest w elo hell i nigdy z niego nie wyjdzie, dlatego proponuję nie wchodzić w środku rozmowy i mówić to co wydaje się słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 15:14, SiDi napisał:

Chodzi im oto, że Mordekaiser nie jest dobrą postacią. Grasz dla zabawy i uciechy? Graj
nią, ale nie mów kłamstw. Możesz grać morde na AD i mieć zabawę albo na AP i tak samo.
Jednakże Morde jest słabym bohaterem w porównaniu z innymi.

Dodatkowo zalecenie dla Yaweia i Bubby: większość tutaj jest w elo hell i nigdy z niego
nie wyjdzie, dlatego proponuję nie wchodzić w środku rozmowy i mówić to co wydaje się
słuszne.

Tez jestem w elo hell (mam ciut pecha w rankedach) wiec sie bede wypowiadal. Wiem ze gram na wyzszym poziomie od graczy z mojego elo bo nieraz na normalach trafiam goscia ktory mial np 1500 elo a byl beznadziejny... Elo nie jest najlepszym wyznacznikiem, ale to jest lepsze niz nic, wiec mowienie ze "to wasze cale elo mnie nie obchodzi" jest calkiem glupie. To musi znaczyc ze dana osoba nie potrafi sobie go podniesc tak jakby chciala.

@"Trudno dyskutować, czy dana postać jest dobra, czy nie, bo wszystko zależy od okoliczności i od gracza."
dyskutujemy o postaci czy o graczu? to sa dwie rozne rzeczy. 3/4 gosci z high elo z us by rozwalilo cie byle czym. to wciaz nie sprawia ze te postacie by byly mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 15:28, Yawei napisał:

dyskutujemy o postaci czy o graczu? to sa dwie rozne rzeczy. 3/4 gosci z high elo z us
by rozwalilo cie byle czym. to wciaz nie sprawia ze te postacie by byly mocne.

No właśnie nie wiem o czym dyskutujecie, bo skoro dobry gracz może mnie rozwalić słabą postacią, to co sprawa, że ta postać jest słaba? Można powiedzieć, że jest słaba w tym, albo tamtym, ale tak ogólnie to trudno ocenić. Gadanie o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu walka na e-fajfusy, kto jest fajniejszejszejszy ma lepszejszejsze ELO i się bardziejdziejdziej ogarniusza i Umie.

lubię grać UP postaciami, na szczęście nigdy matchmaking nie da mnie do takich flejmerów jak metagamerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2011 o 15:10, Burczyn napisał:

Chujowy argument, bo mam Mordekaisera i grałem kilkadziesiąt meczy. I dupie mam te wasze
ELO, cholerny wyznacznik kto ma racje a kto nie. Czy wy gracie tylko dla statystyk(odpowiedzcie
mi na to)?

Ja grałem, ale, że się nie dało wyjść z elo hell to mam w dupie LOLa :) Choć takie meczyki jak przed chwilą moge z wami zagrać. Ap shen owni ^^ BTW zasługuję na +1541 elo, ja to czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 16:32, Mange napisał:

Ja grałem, ale, że się nie dało wyjść z elo hell to mam w dupie LOLa :) Choć takie meczyki
jak przed chwilą moge z wami zagrać. Ap shen owni ^^


Hmm... Wcale nie owniłeś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 14:54, Mange napisał:

To się natestujesz xD Lepiej już przeczytać co robią dane skile (jeśli się dokładnie
nie wiem) i grać ostrożnie 5 min gry na normalu.


ja testuje postać ze skili czy mi pasują bo jak np. grałem kupionym na slepo veigarem to nie wiedziałem jak wrzucac combo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wziął Urgota to byś nie miał żadnego killa cwaniaku. ^^

A czy ty w ogóle chociaż raz z taunta trafiłeś? Bo nie widziałem. :D

AP shen jednak nie jest taki fajny jak mi się keidyś wydawało. Albo po prostu mange lamił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 17:45, Ecko09 napisał:

http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=571648
Nie moge sie już doczekać, kolejny osom czempion po drzewie.

Chciałem kupić runki, ale jak to zobaczyłem to już wiem że tego champa kupię.

Bardzo mi się podoba trzeci skill i ulti, W jest nawet fajny (przyda się przeciwko niektórym postaciom jak Sion)

Teraz to jestem zadowolony, 2 champy pod rząd mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę sobie poczytać o nim w czasie przerwy między reconnectami, a czytaniem info o crashu gry. Ciekawe czy mi leava naliczy.

Fajne ulti się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować