Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2011 o 18:24, Stein napisał:

A jacy jeszcze bohaterowie z Doty są podobni do tych z League of legends?

Fajne jest to, że w sumie nie ma bohatera na siłę zerżniętego z Doty, co ma miejsce w Heroes of Newerth.
Moim zdaniem najbardziej podobny jest Heimerdringer do Tinkera (taki goblin w robociej zbroi, może kojarzysz z Warcrafta):
-obaj mają samonaprowadzające rakiety- z tą różnicą, że Heimer je posyła w najbliższych przeciwników, Tinker posyła w najbliższych czempionów
-granat Heimera oślepia i zadaje obrażenia- to samo robi laser Tinkera, tyle że w linii prostej i nie ma ogłusza
-ulti pasywnie skraca Heimerowi cooldowny - ulti Tinkera odnawia mu wszystkie zdolności.
To w sumie wszystkie podobieństwa, mimo tego i tak oboma czempionami gra się inaczej. Z podobnych to może jeszcze Yi i Juggernaut- obaj się mogą leczyć, tylko że Jugger przywołuje sobie do tego warda; ulti Juggernauta to Alpha Strike Yi, ale zadający jego własne obrażenia i mogący atakować kilka razy tego samego przeciwnika; Jugger ma szansę na krytyka, Yi zadaje podwójny cios.

Jest jeszcze dużo podobieństw, ale kogoś bardzo przypominającego inną postać trudno znaleźć. Swoją drogą, liczyłem że Maokai będzie bardziej podobny do Roota z Doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 18:48, Madoc napisał:

> A jacy jeszcze bohaterowie z Doty są podobni do tych z League of legends?
Fajne jest to, że w sumie nie ma bohatera na siłę zerżniętego z Doty, co ma miejsce w
Heroes of Newerth.

Bo HoN miał być taką DotĄ, tylko lepszą - reconnecty, matchmaking, staty i takie tam.
Co nie zmienia faktu, że większość ich własnych bohaterów jest po prostu niesamowita (jeżeli chodzi o gameplay, a nie balans). Np. Nymphora, Empath, Fayde, Puppet Master, Pandamonium czy Deadwood. Jest jeszcze kilka innych, ale tymi mi się najfajniej grało (szczególnie dwoma pierwszymi, <3 supporty).

Odnośnie podobieństw - nie ma czystych portów hero. Za to jest kilku o podobnym gameplayu, czy też skillach.

A co do Nocturne - skille wydają się trochę OP (chociaż wiadomo - wszystko zależy od cyferek).
Jeżeli ktoś grał Spectre (Spectral Dagger, Haunt), Moraxusem/Sivirem (Arcane Shield / Spell Shield) i The Dark Lady (Darkness) ten na pewno zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 17:20, Markush napisał:

Gdybym nie wziął Urgota to byś nie miał żadnego killa cwaniaku. ^^

A czy ty w ogóle chociaż raz z taunta trafiłeś? Bo nie widziałem. :D

AP shen jednak nie jest taki fajny jak mi się keidyś wydawało. Albo po prostu mange lamił
:P

Shen ap jest fajny (4 fun). Taunta trafiłem. Ty lamiłeś ja owniłem su** czy co tam jeszcze mozna ownić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 20:09, Mange napisał:

> Gdybym nie wziął Urgota to byś nie miał żadnego killa cwaniaku. ^^
>
> A czy ty w ogóle chociaż raz z taunta trafiłeś? Bo nie widziałem. :D
>
> AP shen jednak nie jest taki fajny jak mi się keidyś wydawało. Albo po prostu mange
lamił
> :P
Shen ap jest fajny (4 fun). Taunta trafiłem. Ty lamiłeś ja owniłem su** czy co tam jeszcze
mozna ownić


feederzy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że lamiłem. To był mój 2gi mecz Urgotem. Pierwszy w dzień premiery, a drugi, dzisiaj (za wolny ten champion). A poza tym, jak ja używałem ulti to ty zamiast wszystkich ztauntować jak mnie zabijali to nie wiem co robiłeś... :D

A ten nowy czempion wygląda na prawdę ciekawie. Szkoda tylko, że nie chce mi się zbierać na niego tych 6k...

@down. OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego nie mogę ściągnąć lola eu?Chodzi mi o to, że gdy próbuję ściągnąć eu ściąga mi us, nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 18:48, Madoc napisał:

ciach


Ja w dote grałem może ze 4-5 razy (wyzywali mnie od noobów itd wiec przestałem) ale większość postaci z W3 kojarze bo sporo w to grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość głupie pytanie.. Jak zagrać ranked? Bo odkąd jest nowe menu nie ma do wyboru ranked game : d
Omg.. Dopiero teraz zauważyłem, że dopiero po wyborze mapy : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 22:58, B1SH0P napisał:

Mam dość głupie pytanie.. Jak zagrać ranked? Bo odkąd jest nowe menu nie ma do wyboru
ranked game : d
Omg.. Dopiero teraz zauważyłem, że dopiero po wyborze mapy : d


Skoro zadajesz takie pytania to znaczy, że jeszcze nie czas na ranked O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 11:50, gogiell napisał:

Z Mordekaisera to taki tank, jak z Olafa caster.

Nieee kurde to nie jest tank to jest minion człowieku ... survival ma bardzo duży, dobierasz itemy do tankowania i zawsze wbijasz pierwszy. I to nie jest tank ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 23:56, mlynar911 napisał:

> Z Mordekaisera to taki tank, jak z Olafa caster.
>
Nieee kurde to nie jest tank to jest minion człowieku ... survival ma bardzo duży, dobierasz
itemy do tankowania i zawsze wbijasz pierwszy. I to nie jest tank ...

1 proste pytanie. Jaka jest rola tanka w teamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować