Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2011 o 21:05, cubbek napisał:

> ak już wejdę to po to by ludzi powkurwia*, grać ad annie ap shenem itp.
i po co to?

nie karm trolla ;)

Swoją drogą, jeżeli lubię jungle to podejdzie mi nunu? Nigdy nie grałem. W sumie uwielbiam shaco/olafa. Bardzo fajnie gra się też trundle. Ale np taki ww pograłem chwilę z kilka miesięcy temu i w ogóle mi się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 10:10, Yawei napisał:

1 proste pytanie. Jaka jest rola tanka w teamie?

Hmm no nie wiem może taka ,że wbija ostatni za casterem ,albo farmi kiedy 4 z członków teamu już padła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 13:52, Ezio napisał:

Mistrzu, a masz 30 lvl?.. Ranked dopiero po jego osiągnięciu:x


Jakbyś przeczytał to co napisałem stronę temu to byś wiedział, że już znalazłem gdzie się wybiera..
Dawno nie grałem i te nowe menu do mnie nie przemawia..

BTW. Czy taki zestaw run byłby dobry dla Twitcha?
Red - Crit Dam
Yellow - Crit Dam
Blue - Crit Chance
Quins - Health

Słyszałem coś jeszcze, że można zrobić pod AP, tylko nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 21:39, Nightdew napisał:

Swoją drogą, jeżeli lubię jungle to podejdzie mi nunu? Nigdy nie grałem. W sumie uwielbiam
shaco/olafa. Bardzo fajnie gra się też trundle. Ale np taki ww pograłem chwilę z kilka
miesięcy temu i w ogóle mi się nie podobał.


Nunu to prosty w obsłudze samograj. Przy okazji skuteczny i może być budowany na kilka sposobów. W dodatku dobry jungler, ale i na lane daje radę. Miniony zjadasz, blood boil rzucasz na carry, albo kogoś w potrzebie aktualnie, śnieżka na każdy cel do ganku i ogólnie spamujesz jak tylko da radę. Jedyne co się trzeba nauczyć to ulti- jak, kiedy i gdzie rzucać. Dla nunu konieczny jest flash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 22:32, Maddey napisał:

Ciągle nie działa, nie wiem co już zrobić, chyba sobie odpuszcze i tyle.


Hmm, napisałeś, że ""że mam us,"" czyli chcesz mieć 2 wersje naraz? Czy wersja druga problemu kiedyś miałeś US i teraz chcesz grać tylko na EU, jak to drugie to sprobuj skasowac z rejestru(recznie lub programem specjalnym) wszelkie wpisy dotyczące lola.
A jak to pierwsze, nie znam sie na tym, ale tez bym skasował wpisy z rejestru, wtedy wersji us nie bedzie w systemie i bedzie mozna zainstalowac eu. A Us bedzie na dysku i raczej bedzie mozna grac(tylko przypuszczam)
Bo roznica miedzy eu i us polega na paru plikach, gdzie wybiera serwer z którym sie łaczy, pewnie dlatego instalacje gry sa w "kolizji"
Jak chcesz mieć 2 wersje naraz to moze kto inny sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 22:32, Maddey napisał:

Ciągle nie działa, nie wiem co już zrobić, chyba sobie odpuszcze i tyle.


Jeśli Ci client nie działa... to witamy w gronie użytkowników ACE''a.
Na tej stronie wszystko masz http://www.ace-client.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 21:40, mlynar911 napisał:

> 1 proste pytanie. Jaka jest rola tanka w teamie?
Hmm no nie wiem może taka ,że wbija ostatni za casterem ,albo farmi kiedy 4 z członków
teamu już padła ?


On się nie pytał jako newbie (więc sarkazm jest toootalnie zbędny i głupi), tylko żebyś zastanowił się nad tym co napisałeś. Tank ma inicjować walkę, a po tym chronić swoich teammateów każdym CC jakie ma, gdzie mordekaiser ma go caaaaaaaałe 0. Więc morde jest kupotankiem, bardziej z niego carry, jeśli uda się zabić carry wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 01:07, Sarinew napisał:

Hmm, napisałeś, że ""że mam us,"" czyli chcesz mieć 2 wersje naraz? Czy wersja druga
problemu kiedyś miałeś US i teraz chcesz grać tylko na EU, jak to drugie to sprobuj
skasowac z rejestru(recznie lub programem specjalnym) wszelkie wpisy dotyczące lola.
A jak to pierwsze, nie znam sie na tym, ale tez bym skasował wpisy z rejestru, wtedy
wersji us nie bedzie w systemie i bedzie mozna zainstalowac eu. A Us bedzie na dysku
i raczej bedzie mozna grac(tylko przypuszczam)
Bo roznica miedzy eu i us polega na paru plikach, gdzie wybiera serwer z którym sie łaczy,
pewnie dlatego instalacje gry sa w "kolizji"
Jak chcesz mieć 2 wersje naraz to moze kto inny sie wypowie.


Z tego co pamiętam, to osobiście nie miałem problemu w tym przypadku. Grałem najpierw ciągle na US, a później bez problemu ściągnąłem wersję EU i gram do teraz mając oba klienty zainstalowane i regularnie aktualizowane.
Chyba jedynym wyjściem będzie Ace jak już radzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie!Nie potrzebuję ace''a, us mi działa, po prostu nie mogę ściągnąć eu, to zresztą nie jest tak ważne, dzięki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 12:25, Maddey napisał:

Działa, a powiesz mi co wpisać na wersje us?
Aha, nie powiedziałeś gdzie jest plik lol, jest w air, chwila szukania.

Wersja EU:

Spoiler

host=prod.eu.lol.riotgames.com
xmpp_server_url=chat.eu.lol.riotgames.com
lq_uri= https://lq.eu.lol.riotgames.com/login-queue/rest/queue



Wersja US:
Spoiler

host=beta.lol.riotgames.com
xmpp_server_url=chat.na.lol.riotgames.com
enableTutorialGame=true
lobbyLandingURL= http://www.leagueoflegends.com/pvpnet_landing
ladderURL= http://www.leagueoflegends.com/ladders
storyPageURL= http://www.leagueoflegends.com/story
lq_uri= https://lq.na.lol.riotgames.com/login-queue/rest/queue



Zapisz to sobie gdzieś i nie będziesz miał problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 11:38, Wielki_Bubba napisał:

On się nie pytał jako newbie (więc sarkazm jest toootalnie zbędny i głupi), tylko żebyś
zastanowił się nad tym co napisałeś. Tank ma inicjować walkę, a po tym chronić swoich
teammateów każdym CC jakie ma, gdzie mordekaiser ma go caaaaaaaałe 0. Więc morde jest
kupotankiem, bardziej z niego carry, jeśli uda się zabić carry wroga.

Nie każdy tank musi mieć CC wystarczy żeby ściągał na siebie uwagę i gdy ktoś inny z teamu jest atakowany ten podbiega i pomaga. Wiele razy grałem Kaiserem jako tankiem i wiele gier własnie tak miałem wygranych. Więc prosze mi nie wmawiać ,że kaiser jest żalowym tankiem. Jak ktoś nim umie grać to robi za 2 albo i nawet za 3 dodatkowych ludzi w teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2011 o 12:33, mlynar911 napisał:

Nie każdy tank musi mieć CC wystarczy żeby ściągał na siebie uwagę i gdy ktoś inny z
teamu jest atakowany ten podbiega i pomaga. Wiele razy grałem Kaiserem jako tankiem i
wiele gier własnie tak miałem wygranych. Więc prosze mi nie wmawiać ,że kaiser jest żalowym
tankiem. Jak ktoś nim umie grać to robi za 2 albo i nawet za 3 dodatkowych ludzi w teamie.

Wystarczy żeby ściągał na siebie uwagę? A czym Morde ma to zrobić? Biegając w kółko i co jakiś czas rzucić spell? Jedyne w czym Morde jest dobry to push i ulti (na duszku można rozwalić turret a czasem kogoś się ubije. Na high elo , gdzie ludzie grają na poważnie, zasada jest jedna-nie focusować tanka, ominąć go i dorwać carry. W takiej sytuacju taki Amumu czy Malphite zatrzymają napór przeciwników z ulti, stunem czy slowem. A Morde? Rzuci e, potem może w i co? Może tylko biec za przeciwnikami i czekać aż mu się cooldowny odnowią. Do zabawy na normalach Morde sie nadaje, do poważnej gry-to nie jest tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować