Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../

Słuchaj, nawet Garen ma silence i speed buffa, a jest uważany za słabego tanka... morde nie ma totalnie nic... jeśli się porządnie nie feednie to można go ignorować w teamfightach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeem. Tylko, że jak grasz z ogarniętymi przeciwnikami to kto będzie atakował morde jak obok będzie np. jakiś xin, albo soraka? A takim amumu np. wyłączysz cały team na moment i też możesz sobie "zwracać uwagę". I jeszcze zestunujesz wrogiego carry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 22:29, Maddey napisał:

Proste.
Tankować.

Aha. To zgaduje że zadaniem carry jest carriowac, castera castowac, a melee dpsa melee dpsowac. Dzieki, juz moge zdobywac rank 1.

Chodziło mi o to, że tank musi mieć jakies cc zeby zatrzymac przeciwnika.

Oczywiscie, nie neguje morde do solo queue, kazdy lubi jakies postacie. Ale po prostu nigdy on nie jest najlepszym pickiem jaki moznaby wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 14:13, Yawei napisał:

Oczywiscie, nie neguje morde do solo queue, kazdy lubi jakies postacie. Ale po prostu
nigdy on nie jest najlepszym pickiem jaki moznaby wziac.


Znowu bzdura mości Jaweju. Każda postać w LoL ma swój counter, i biorąc, jak to nazywasz, "najlepszego" tanka w high-ELO zwyczajnie przeciwnicy są przygotowani i wiedzą jak kontrować.

Wzięcie z czapy tanka słabszego, ale o zupełnie innym stylu tankowania, powoduje zamęt w taktykach wroga.

vive la meta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 15:01, Maddey napisał:

Wiem, też tak myślę, i mam pytanie czy jest jeszcze jakaś postać bez cc oprócz mordy?

Master Yi, Katarina, Ezreal(niby ma jakiś attack speed slow ale jakoś to do mnie nie przemawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 14:16, Ostrowiak napisał:

Wzięcie z czapy tanka słabszego, ale o zupełnie innym stylu tankowania, powoduje zamęt w taktykach wroga.

jakie elo jest potrzebne, aby w teamie przeciwnika powstal zamet po picknieciu morde? 600? I na czym polega inny styl takowania morde, bo jedyne co jest w stanie sfocusowac morde gdy gram to turret.
W skrocie : bzdury gadasz mosci Ostrowiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 14:16, Ostrowiak napisał:

Każda postać w LoL ma swój counter, i biorąc, jak to nazywasz,
"najlepszego" tanka w high-ELO zwyczajnie przeciwnicy są przygotowani i wiedzą jak kontrować.
Wzięcie z czapy tanka słabszego, ale o zupełnie innym stylu tankowania, powoduje zamęt
w taktykach wroga.

Dzięki za poprawienie mi humoru z rana ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że mój tok myślenia spotka się z betonem high-elo-meta-pr0, strzępienie języka takie zachęcanie do grania różnymi postaciami.

A potem jęk że coś jest UP, jak ludzie tym wcale nie grają ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100432ELO, mój smurf to HotshotGG, GuardsmanBob, Bigfatjiji, Elementz i pożyczyłem konto Wickd żeby mu wbić wyższą pozycję w rankingu.

Morde nie odstaje od Rammusa czy Shena pod względem przeżywalności i ma mniej counterów, z kolei dużo mniej CC.

@down - eeeej wbiłem ci 500 ELO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 16:10, Ostrowiak napisał:

pożyczyłem
konto Wickd żeby mu wbić wyższą pozycję w rankingu.


To TY ukradłeś mi konto?! Dzięki, mail leci do riotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu zawsze tak bedzie, ktos powie ze morde/cokolwiek jest dobre, zaraz wyskakuje 50 ludzi ktorzy najwyrazniej nauczyli grac Elementza i reszte i tak dlugo wmawiaja ze morde ssie az wreszcie kazdy przestanie o nim pisac w obawie przed spamem high elo prosow ktorzy twierdza ze morde jest bezuzyteczny wszedzie oprocz gier na -6666 ELO na 1 poziomie i tylko wtedy gdy przeciwnik specjalnie biegnie pod wieze dac sie zabic.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na 100432ELO, mój smurf to HotshotGG, GuardsmanBob, Bigfatjiji, Elementz i pożyczyłem konto Wickd żeby mu >wbić wyższą pozycję w rankingu.
HEHEHEHEHEHEHHEHE

Dnia 12.03.2011 o 16:10, Ostrowiak napisał:

Morde nie odstaje od Rammusa czy Shena pod względem przeżywalności i ma mniej counterów,
z kolei dużo mniej CC.

Grales w ogole w ta gre, czy swoje teorie tworzysz na podstawie opisow champow z leaguecrafta?
@up
tak tutaj kazdy mowi, ze cos jest dobre, gorzej gdy trzeba powiedziec dalczego. wtedy najczesciej taka osoba, ktora jako jedyna sposrod miliona graczy odkryla potencjal danego championa walnie jakas glupote i robi z siebie ofiare na ktora bezpodstawnie naskoczyli high-elo-meta-pr0 gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 16:10, Ostrowiak napisał:

Morde nie odstaje od Rammusa czy Shena pod względem przeżywalności i ma mniej counterów,
z kolei dużo mniej CC.


A co jest kontrą na Shena, Rammusa czy Amumu mości Ostrowiaku ? Bo na Morde znam dobrą kontrę, nie dotykać go, ubić ludzi z jego teamu, a potem zginie sam 1v5.

Btw. bardzo mnie śmieszy jak ktoś napisze czemu jakaś postać jest słaba, bo czegoś nie ma, to nagle wyskakuje kilku hejterów krzyczących "HI ELO ELEMENTZ YO TROLOLO NABY". Aczkolwiek tego, że danej postaci brakuje np. jak w przypadku mordy CC to nikt nie skomentuje, nadal będą uważać, że ta postać jest boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 16:37, Wielki_Bubba napisał:

A co jest kontrą na Shena, Rammusa czy Amumu mości Ostrowiaku ? Bo na Morde znam dobrą
kontrę, nie dotykać go, ubić ludzi z jego teamu, a potem zginie sam 1v5.

tyle ,że tak może być tylko z obotami albo gdy team się rozdzieli. morde zadaje sporo obrażęń i nawet jak da się ubić jednego czy dwóch i zostaje 3vs 1 to i tak morde może wyjść żyw z tego. Nie mówie o otwartej walce tylko o np zasadzce gdzie team z morde ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy "biją się" o Mordka a ja pomarudzę sobie na serwery. 3 razy mnie dziś rozłączało z niemożnością powrotu bez restartu kompa lub neta. Pierwszy podczas gry, ale zdążyłem jeszcze wrócić. Drugi przy wyborze champów. I trzeci coś koło 25 minuty gry, bez możliwości powrotu. Team wygrał, choć mieliśmy w drużynie gościa z 7 lvl, któremu musieli mówić, żeby np kupił potkę na początku, ale ja znów dostałem przez to leava - oczywiście moja wina jeb... rijocie.

EDIT
Zapomniałbym, możecie dalej walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 16:22, miszcz929 napisał:

tak tutaj kazdy mowi, ze cos jest dobre, gorzej gdy trzeba powiedziec dalczego.

Przecież oni cały czas tłumaczą czemu Morde sux :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym odpowiadał każdemu z osobna, ale musiałbym robić flood ewentualnie podzielic posta, a to traci na czytelności.

Nie porównuję championów z jakiejkolwiek tierlisty, opisów bądź poradników, lecz przez autopsję - być może moje wrażenia są błędne, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Chyba że się ma high ELO.

Nie uznaję Morde ani innej postaci za boską ani nie przypisuję mu roli super-uber-tanka, uważam jednak, że używanie różnych postaci na jedną rolę, zamiast jednej wypracowanej mety, niekiedy owocuje przewagą taktyczną. Czy Morde CC ma czy nie ma to już zupełnie inna dyskusja, tak samo jego przydatność. Chyba że się ma high ELO.

Fakt, na ludzi o odmiennym zdaniu najzwyczajniej wskakują meta-playerzy (meta - utarty schemat optymalnej gry) - to fakt do sprawdzenia w tym temacie, wielokrotnie i w przeróżnych sytuacjach. Chyba że się ma high ELO.

Pozdrawiam i wybaczcie za wall of text i ustawiczny flame,

Ostrowiak
low ELO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować