Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 18:06, rtyrtyrty napisał:

Chyba każdy ci powie że łatwa...i będzie miał racje :P

A wcale że nie. Ryze nie jest łatwy do ogarnięcia! Łatwa to może być np. Tristana. Bo są postacie bardzo trudne, trudne, średnie, łatwe, bardzo łatwe i Ryze. I tylko do kategorii Ryze pasuje postać Ryze. Nawet raz z nudów napisałem program, który sprawia, że rzeczywiście można walić łbem o klawiaturę by zabić wroga, bo automatycznie wciska R->lewy przycisk myszy->W->LPM->E->LPM->Q->LPM niezależnie od tego co naciśniesz. Na botach się sprawdzał bardzo dobrze, na graczach już nie sprawdzałem :P

Przy okazji, bawił się ktoś w modowanie LOL-a? A jeszcze konkretniej - w przerabianie modeli postaci? Bo na razie robię nowy skin dla Annie, ale potem chcę jeszcze zmienić cały model, a to już chyba będzie nieco trudniejsze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2010 o 17:43, rtyrtyrty napisał:

Wątpię żeby pojawił się szybko , podejrzewam że dopiero go projektują.


-_-, myślałem ze moge odkładać już IP ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:21, WeedSmoker napisał:

-_-, myślałem ze moge odkładać już IP ~~

Ja tam już odkładam mimo, ze dopiero wyszedł jeden concept art :)
Zapewne będzie kosztować 6300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:21, WeedSmoker napisał:

-_-, myślałem ze moge odkładać już IP ~~

3 tygodnie. Za tydzień pokażą skiny. Za 2 spotlight. A za 3 go wprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już będzie ten Double IP Weekend, to zdobędę się na odwagę i oszczędzę 6300 IP.

Teraz tylko pytanie, którą postać za 6300 wziąć?
Zastanawiałbym się nad Karthusem, Malzaharem, ewentualnie jeszcze Kog''maw mógłby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:21, rtyrtyrty napisał:

Jak już będzie ten Double IP Weekend, to zdobędę się na odwagę i oszczędzę 6300 IP.

Teraz tylko pytanie, którą postać za 6300 wziąć?
Zastanawiałbym się nad Karthusem, Malzaharem, ewentualnie jeszcze Kog''maw mógłby być.


Zawiedziesz sie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:21, rtyrtyrty napisał:

Jak już będzie ten Double IP Weekend, to zdobędę się na odwagę i oszczędzę 6300 IP.

Teraz tylko pytanie, którą postać za 6300 wziąć?
Zastanawiałbym się nad Karthusem, Malzaharem, ewentualnie jeszcze Kog''maw mógłby być.

Karthusa przetestuj od razu, w tym tygodniu jest darmo. Uważam, że jest to świetna postać, choć Malzaharem nie grałem to sądzę, że Karthus będzie lepszy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:21, rtyrtyrty napisał:

Jak już będzie ten Double IP Weekend, to zdobędę się na odwagę i oszczędzę 6300 IP.

Teraz tylko pytanie, którą postać za 6300 wziąć?
Zastanawiałbym się nad Karthusem, Malzaharem, ewentualnie jeszcze Kog''maw mógłby być.

Malzahar - sam fakt, że gra nim mój brat, który korzysta w zasadzie wyłącznie z postaci melee świadczy o tym, że ta postać jest ponadprzeciętna. Bardzo przydatna zdolność "antytankowa" i ogólny nuke, który pozwala wyeliminować wroga ze 100% hp w czasie poniżej 5 sekund. Fakt, że trochę brakuje stunów, bo tylko ulti to potrafi, ale za to jest silence zwiększający szanse w walce z magami. I niekończący się zapas many :P
Karthus - jedno z najmocniejszych ulti w grze. Gorzej z innymi zdolnościami, które...cóż, to bardzo dobra postać "drużynowa", ale do samodzielnego killowania jest średni.
Kog''maw - kosmiczny zasięg i niewielki CD ulti, co ja osobiście bardzo sobie cenię - cały czas zachowujesz pełną siłę bitewną, a nie jak u wielu postaci walniesz raz na 90 sekund i to by było na tyle. Dobry anty tank i dobijacz celów. I bardzo fajny passive - jak ktoś cię zabije i ma mało hp, to wystarczy podbiec, by wysadzić go w powietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@3 posty na górze


Grałem wszystkimi trzema już jak byli/są darmowi, a Kog''mawem na koncie kolegi, dla tego zastanawiam się kogo by tu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do postó"w o wąpierzu Vladimirze: W plikach jest on jużod pewnego czasu, wiadomość o tym, że taki champion istnieje, lista jego skilli i nawet 3 skiny obiegły forum LoLa na około 2-3 dni przed pokazaniem concept-artu.

EDIT: link do tematu na forum jeśli ktośnie chce wierzyć: http://forum.leaguecraft.com/showthread.php?tid=7768

Co do Tristany i tego że jest łatwa - nie zgodzę się. To moja ulubiona postać, grałem nią już około 400 meczy(przez wykasowanie starych statystyk nie mam już dokładnych danych :[) i na prawdę sądzę, że BAAAARDZO mało jest graczy, którzy potrafią nią grać choćby w dobrym stopniu - bez fałszywej skromności mogę stwierdzić, że nie widziałem gracza, który byłby lepszy Tristaną ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 23:55, Luigius napisał:

na około 2-3 dni przed pokazaniem concept-artu.


Przepraszam, ale nie zdążyłem edytować - z tego co teraz przeczytałem na obu stronach preview na forum pokazał się 3 godziny przed sneak peekiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twitch kupiony, cięzko mi sie było rozstać z 6.3k -.-, miałbym za to kilka postaci, ale prócz vladka(jesli bedzie kosztowal 6k) nikogo już nie kupie, moze kennena w przyszlosci...

Czas zacząc polowanie twitchem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 23:55, Luigius napisał:

Co do postó"w o wąpierzu Vladimirze: W plikach jest on jużod pewnego czasu, wiadomość
o tym, że taki champion istnieje, lista jego skilli i nawet 3 skiny obiegły forum LoLa
na około 2-3 dni przed pokazaniem concept-artu.

EDIT: link do tematu na forum jeśli ktośnie chce wierzyć: http://forum.leaguecraft.com/showthread.php?tid=7768

Co do Tristany i tego że jest łatwa - nie zgodzę się. To moja ulubiona postać, grałem
nią już około 400 meczy(przez wykasowanie starych statystyk nie mam już dokładnych danych
:[) i na prawdę sądzę, że BAAAARDZO mało jest graczy, którzy potrafią nią grać choćby
w dobrym stopniu - bez fałszywej skromności mogę stwierdzić, że nie widziałem gracza,
który byłby lepszy Tristaną ode mnie.

Ciekawe jak rozwiążą problem tego championa w wersji EU, bo przecież z powodu cenzury w Niemczech nie mamy krwi(co chyba przy wampirze jest KONIECZNE) i niektórych efektów wizualnych oraz dźwięków.

A z tego co widziałem na forum to jego umiejętności będą dość krwawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady odnośnie gry Heimerdingerem? Kupiłem go sobie, ale niezbyt dobrze mi idzie ;/ i jakiś dobry build by sie przydał. Chcę pakować w turrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he - Riot chyba zdał sobie sprawę, że na leaguecraft pojawił się preview Vladimira więc już wprowadzili swoje champion spotlight. :)

Co do Xina, podtrzymuję zdanie niektórych z tematu - jest cholernie OP - jedyny champion którego nie da rady zabić 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:25, Luigius napisał:

Co do Xina, podtrzymuję zdanie niektórych z tematu - jest cholernie OP - jedyny champion
którego nie da rady zabić 1v1.

Plus ten skok do przeciwnika... denerwuje jak nie wiem.
Miałem już sytuacje, gdzie Xin z niższym lvl i słabym itemami zabijał (moją) Morganę na 3 uderzenia ze skillami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na Europę, i przy próbie logowania wyskakuje, że źle wpisałem, próbowałem odzyskiwać hasło i login i nic nie dało, na razie się wstrzymam z robieniem drugiego konta, może się ktoś z tym spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować