Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 23:18, zajacisko napisał:

Założyłem konto na Europę, i przy próbie logowania wyskakuje, że źle wpisałem, próbowałem
odzyskiwać hasło i login i nic nie dało, na razie się wstrzymam z robieniem drugiego
konta, może się ktoś z tym spotkał?


Może po prostu ściągnąłeś klienta gry w wersji US zamiast EU? W sumie sam kiedyś popełniłem ten błąd, więc to całkiem prawdopodobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:41, Niewiernus napisał:

> Co do Xina, podtrzymuję zdanie niektórych z tematu - jest cholernie OP - jedyny
champion
> którego nie da rady zabić 1v1.
Plus ten skok do przeciwnika... denerwuje jak nie wiem.
Miałem już sytuacje, gdzie Xin z niższym lvl i słabym itemami zabijał (moją) Morganę
na 3 uderzenia ze skillami...

Grałem raz(tzn musiałem przecierpieć) mid lane Morganą na Xina.
wyglądało to tak że on rzucał swoje combo, uciekałem z 10-15% hp po rzuceniu dark binding, po czym patrze a on...ma jeszcze ponad 50% many.
Ja nie wiem już skąd się biorą ci co mówią że jest dobrze zbalansowany.
Zresztą sam nim grałem to wiem że skacze na przeciwnika, rzucam ulti, three talon strike, w między czasie battlecry i gość nie ma szans uciec bo ma mało hp i zaraz mam znowu slow gotowy.
Na takim 3v3 biegam bez itemów praktycznie, jedynie Doran''s blade i zabijam ludzi z wiele lepszymi przedmiotami, bo wydali kasę już.
Wg mnie to ma za krótkie cooldowny i za dużo hp, a do tego jego slow jest stanowczo za duży(40% od pierwszego lvla?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem tego pieprzonego szczura i sie zdenerwowałem -_-
za cholere nie idzie mi jak na US, nie wiem czy go znerfili, czy nie mam dnia... Jak sobie pomyśle że mogłem mieć 2 inne za 3k to jest mi smutno :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 00:56, WeedSmoker napisał:

a ja kupiłem tego pieprzonego szczura i sie zdenerwowałem -_-
za cholere nie idzie mi jak na US, nie wiem czy go znerfili, czy nie mam dnia... Jak
sobie pomyśle że mogłem mieć 2 inne za 3k to jest mi smutno :( :D

Nie znerfili. Polepszyli. Zasięg jego auto attacku jest teraz cholernie daleki. Harassuje toto jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz kupiłem championa w ciemno. Postaci kupuje jak mi smutno, a że smutno mi cały czas to kupuje zawsze jak mam kasę. I tak moim celem jest wykupienie wszystkich championów, ale jednak mogłem chyba kupić coś lepszego. Kupiłem Akali. Widziałem, że niektórzy tym dobrze grają. Mówię sobie, kij tam, kupie, na pewno będę umiał tym grać. Moje staty z kilkunastu meczy to średnio 1/6 i kilka asyst. Najlepiej to mi chyba szło w pierwszym meczu jak kupiłem itemy na AS i AD, bo miałem chyba z 10 morderstw i 8 śmierci. Tylko, że żaden idiota nie robi chyba Akali takiego buildu.
Pooglądałem filmiki, buildy i wszystko inne i nadal lamię bardziej niż jak zaczynałem grę. Jakieś rady ktoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 23.07.2010 o 22:25, Luigius napisał:

Co do Xina, podtrzymuję zdanie niektórych z tematu - jest cholernie OP - jedyny champion
którego nie da rady zabić 1v1.


Xin op ? guzik prawda... YI jest op ,którego mam dosyć ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akali to dość łatwa do zabicia postać jeśli jej właściciel nie jest ostrożny. Czary to Smite+Ghost/Flash(w zależności od herosów jakie posiada przeciwnik, w ranked), masteries 21(tutaj w magic penetration, lepszy smite, reszta do woli)/9(nimbleness)/0 . Skille - na początku bierzemy wszystkie 3, ulti zawsze, potem pakujemy w 1, nastepnie 3, na koniec 2(ale w zależności od sytuacji można kolejność z 3 zamienić, ew. na przemian). Cały czas należy nią farmić kasę dobijając jednostki, a kontrolowanie linii to tylko z drugim skillem + harrass pierwszym bądź trzecim. Na start bierzemy buty+ward+potion hp(w 3v3) lub buty+3 potiony hp(w 5v5). Gramy ostrożnie, ciągle trzymamy smite na cd, dobijamy pierwszym skillem, chowając się przy pomocy drugiego, a atakując wrogich przeciwników tylko kiedy są blisko, ważne jest pilnowanie czy drugi skill jest na cd. W taki sposób zdobywamy pieniądz na long sword(kupujemy go w miarę wcześnie, aby mieć leczenie z czarów)+sheen+guinsoo+buty2(kolejność kupowania dowolna, z samym guinsoo można zabić smoka) - w sumie mogą być prawie każde oprócz berserków, to zależy od sytuacji: ninja tabi na meele dps, mercury gdy są cc w dużych ilościach, sorcerer gdy przeciwnicy robią sobie magic resist(robimy przy tym magic penetration), swiftness gdy na ogół nie mają żadnych przyśpieszaczy, a z mobility(tylko i wyłącznie wtedy gdy przeciwnik nie ma ataków obszarowych) to akali nie do złapania jest gdy posiedzi w dymku. Z takimi przedmiotami można zacząć zabijać, o ile ludzie z drużyny będą inicjować walkę(no chyba, że przeciwnikom szło dość słabo, to można cały team roznieść). Kolejnym przedmiotem powinien być Rylai, reszta to już właściwie do woli, zależy od przeciwników.
Dobry poradnik do Akali: http://leaguecraft.com/strategies/guide/2399,Akali,+she''s+a+single+lady+after+all+(In+Depth+AP+and+DPS+builds)

Jeśli chodzi o Xina - nie wolno dopuszczać go do wyfarmienia się w wczesnej grze(jak każdego), to wszystko. To jest jeden z najsilniejszych herosów 1v1, jak Warwick czy Tryndamere, więc to oczywistość. : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja żałuje wydanej kasy na tego Twitcha.. Pizda jakich mało, teemo mnie zje, bo połowe dodgeuje, morgana sobie kupila warmoga i belta, i moge ją posmyrać ~~ idźta w cholere z tym szczurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 12:31, WeedSmoker napisał:

a ja żałuje wydanej kasy na tego Twitcha.. Pizda jakich mało, teemo mnie zje, bo połowe
dodgeuje, morgana sobie kupila warmoga i belta, i moge ją posmyrać ~~ idźta w cholere
z tym szczurem

Jeśli liczyłeś na to, że wpadniesz w grupę i będziesz zamiatać to twoja wina. Szczur ma zaczekać, aż walka się zacznie, odpalić ulti i zrobić tyle dmg ile zdoła, zanim go ubiją. Żeby na cokolwiek liczyć w otwartej walce, to musi być zbyt przyfeedowany, by na to liczyć w normalnej grze. Jednak ulti z dobrym sprzętem potrafi miażdzyć w teamfightach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 09:23, Markush napisał:

Ostatni raz kupiłem championa w ciemno. Postaci kupuje jak mi smutno, a że smutno mi
cały czas to kupuje zawsze jak mam kasę. I tak moim celem jest wykupienie wszystkich
championów, ale jednak mogłem chyba kupić coś lepszego. Kupiłem Akali. Widziałem, że
niektórzy tym dobrze grają. Mówię sobie, kij tam, kupie, na pewno będę umiał tym grać.
Moje staty z kilkunastu meczy to średnio 1/6 i kilka asyst. Najlepiej to mi chyba szło
w pierwszym meczu jak kupiłem itemy na AS i AD, bo miałem chyba z 10 morderstw i 8 śmierci.
Tylko, że żaden idiota nie robi chyba Akali takiego buildu.
Pooglądałem filmiki, buildy i wszystko inne i nadal lamię bardziej niż jak zaczynałem
grę. Jakieś rady ktoś ma?

Akali można iść albo tak jak powiedział Gol_Galad w AP, albo w AD.
Ja grałem jednym i drugim sposobem, i MOJE zdanie jest takie że AD się fajniej gra, ale to już zależy.
Sama postać jest dość łatwa do zabicia, za wiele HP nie ma.
Wątpię żeby się opłacało kupować itemy do AS, bo chyba i w jednym i w drugim buildzie chodzi o to żeby skillami zabijać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 11:26, WeedSmoker napisał:

Xin op ? guzik prawda... YI jest op ,którego mam dosyć ~~


Powiedz mi człowieku, w którym miejscu Yi jest OP? On zadaje tylko duży dmg, co w praktyce prawie nic nie znaczy...

Co do Twojego biadolenia nt. Twitcha - jest to postać za 6,3k IP więc ma specyficzny spósób opanowywania postaci - nie jest to któryś z championów za 1350, gdzie zawsze znajdziesz podobnego. Wniosek prosty - dalej ucz się grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 11:32, Gol_Galad napisał:

Jeśli chodzi o Xina - nie wolno dopuszczać go do wyfarmienia się w wczesnej grze(jak
każdego), to wszystko. To jest jeden z najsilniejszych herosów 1v1, jak Warwick czy Tryndamere,
więc to oczywistość. : d

No, taka kontra to działa na każdego, poza champami którzy praktycznie w ogóle nie używają itemów(lub nigdy ich nie wyfarmią), np. Alistar ;) Zapowiedzieli niby nerfy, co z tego wyjdzie to zobaczymy. Przynajmniej Tryndamere to mały pikuś na początku rozgrywki, a Xin potrafi zaboleć już na niskich levelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze coraz lepiej gram Akali. Poczytałem więcej, głównie to co zapodał Gol-Galad, któremu bardzo dziękuję. Np. przed chwilą tak zaszalałem (screen). Myślę, że źle nie jest.

20100724163808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 13:59, WeedSmoker napisał:

co sądzicie o kayle i nunu ? widziałem jak kumple nimi ownowali :x


Kayle jeszcze ujdzie, chociaż IMO jest świetny do pushowania i nieszczenia turretów. Odpowiednie itemy + AS dają niezłego kopa. Natomiast Nunu cóż... Jest groźny i bez problemu potrafi wsadzić slowa i dobić. Moim zdaniem obydwoje zasługują na uwagę, natomiast ja osobiście brał bym Kayla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na akali to jest jeden fajny build (tylko trzeba ogarniac). Doran''s blade (w masteries trzeba miec talenty do AD oraz 1 rune AD, wystarczy kwintesencja tier 1 za 80 IP) na sam poczatek, by odblokowac pasywny spell vamp. Nastepnie jesli dobrze nam idzie to butki 3lvlowe oraz mejai soulstealer. Jesli nie to od razu przeskakujemy do guinsoo''s rageblade. Nastepnie mozna kupic mejaia, jesli sie go nie ma oraz sword of the occult (zyskujemy najwiecej za fraga i asyste). No i potem warmog/leviathan, zaleznie jak sie chce. Ew. rylai, ale wystarczy zabijac czesto lizarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Twicha - specyficzny champ. Jego umiejętności same w sobie są denerwujące. Kto go dobrze ogarnie to może nieść ''chaos z zniszczenie''.

@WeedSmoker
No to chyba rozmawiamy o innej grach. Xin jest OP i to mocno. Na dzień dzisiejszy ma możliwości solowania na siebie dwóch(odpowiednich) hero.
Yi - jak dla mnie to on stoi na samym końcu jako hero OP. Większość mage''ów przebija jego z armorem oraz hp i dzięki temu jest pierwszorzędnym targetem do wybicia.
Nunu - na low lvl''ach gdzie ludzie nie ogarniają przerywanie ulti różnymi efektami jest dobry. Jednak zapomnij grać nim w późniejszych walkach. Prędzej brałbym Kayle
@Gol_Galad
Takie samo zdanie co do dwóch chmpów. Co do Akali powiem krótko w pewnej sytuacji: Osoba na początku rzuca hasło"I play solo", po ~5 min ma 0/7/0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafił mi się dobry team na Normal Game :D
To się pobawiłem i zrobiłem AD katarinę, i po 16 poziomie już wszystko mogłem zabić jako że mieliśmy veigara.
Stun > ulti >everyone dead :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować