Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2011 o 19:49, ziptofaf napisał:

A bo Irelia jest trudna, z 30 meczy zajęło mi zrozumienie gameplayu tej postaci. Fakt
że w dobrych rękach to jest to prawdziwy potwór który na solo lane jedzie każdego carry
i ma absurdalnie duży survival (prawdopodobnie najlepszy passive w grze, wraz z Mercury
Treadsami to w ogóle nie zauważasz że dostałeś stuna :)).


Czyli możesz ją jednak polecić? Choć coś czuję że jednak biorę Renektona lub Mala.

Nucturne''a wezmę kiedy indziej, nie mam rune, więc chwilowo jungle odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocturne jest aktualnie OP. Jego ulti "przechodzi" przez Banshee. Po prostu je ignoruje. Nawet w tim fajcie tak zmniejsza zasięg widzenia, że aż strach...
Miss Fortune jest fajna również. No, Anivia także jest spoko, ale po tym nerfie to jednak wolę Malzahara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 20:06, necron1501 napisał:

Czyli możesz ją jednak polecić? Choć coś czuję że jednak biorę Renektona lub Mala.


Grasz na EU, tak? ;) Mogę się podzielić na kilka godzin moim kontem, sam sobie ogarniesz, mam większość postaci o które pytałeś. Zapytaj na chacie w grze, to powiem co i jak ;) Fakt że nie teraz bo gram rankeda :D

@ Sidi
Banshee''s Veil + ulti Nocturne''a = normalnie widzisz mapę, bez zniknięcia wszystkiego. Sprawdziłem wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2011 o 20:15, ziptofaf napisał:

@ Sidi
Banshee''s Veil + ulti Nocturne''a = normalnie widzisz mapę, bez zniknięcia wszystkiego.
Sprawdziłem wczoraj.

True. Ostatnio grałem vs Noc i banshee działa prawidłowo.
Jaki masz nick na EU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 20:28, Mange napisał:

True. Ostatnio grałem vs Noc i banshee działa prawidłowo.
Jaki masz nick na EU ?


Forneas...ale ja tam za bardzo nie gram, chyba z 8 level mam ;) Chociaż może w końcu zacznę, konta na allegro są bardzo zachęcające i tanie XD
Aj, mój fail - w poprzednim poście miało być US a nie EU...ups.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 20:35, sirufok napisał:

Penta kill w roli głównej.
http://www.wrzuc.to/OPt532Y.wt

Czemu po Q maxujesz E a nie W? Do tego spoko ze nunu pada od golema w jungli....

I nie zebym sie czepial czegos na sile, tylko po prostu ja po Q pakuje w W i chce znac powod twojej kolejnosci rozdawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 19:49, ziptofaf napisał:

>


Moim zdaniem Maokaia powinno się robić jako ap tanka. Na początku też go robiłem jako czystego tanka, ale rewelacji nie było. Potem poszedłem zdecydowanie bardziej w stronę AP i efekty był rewelacyjne. Itemy? Doran''s Ring->Catalyst->Mercury butki->Rod of Ages->Abyssal Scepter->Frozen Heart->Banshee. Potem zawsze planuje zamienić dorana na czapkę, ale nigdy nie miałem tak długiej gry by ów plan wcielić w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pobawić się z Sheenem/Lich''s Bane. Maokai po combosie W->Q może pieprznąć solidnie, bo to i Sheenem przyładowanie i się wyhealuje z pasywa.

Maokai to naprawdę ciekawa postać do eksperymentów, właśnie dlatego, że nie zajmuje jednej konkretnej pozycji w drużynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 21:13, Yawei napisał:

Czemu po Q maxujesz E a nie W? Do tego spoko ze nunu pada od golema w jungli....

I nie zebym sie czepial czegos na sile, tylko po prostu ja po Q pakuje w W i chce znac
powod twojej kolejnosci rozdawania.


Co do nunu to big lol.
A skille to różnie rozkładam, raz maksuje to a raz to. Choć oczywiście zgadzam się, że najlepiej jest Q i po nim W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 21:24, Ostrowiak napisał:

Proponuje pobawić się z Sheenem/Lich''s Bane. Maokai po combosie W->Q może pieprznąć
solidnie, bo to i Sheenem przyładowanie i się wyhealuje z pasywa.

Maokai to naprawdę ciekawa postać do eksperymentów, właśnie dlatego, że nie zajmuje jednej
konkretnej pozycji w drużynie :)

Tak jak morde. Mozna na nim robic wszystko bo jak przychodzi co do czego to i tak nie mozna mu powierzyc zadnej konkretnej roli w druzynie.

Co do morde, to przed chwila gralem nim meczyk, okropnie lamilem a i tak wyszedlem ze znosnymi statami - co pokazuje ze jest to totalny no-skill champ do niszczenia slabiakow. Jakbym trafil bardziej ogarnietych przeciwnikow to na 100% bym przegral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 22:31, SiDi napisał:

Jak się buduje Ryze? Szybko, bo gram wlaśnie xD Itemki dajcie!


Cata, tear, glacial, bveil, frozen, archangel. Kolejność jak chcesz tych 3 ostatnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 22:45, Wielki_Bubba napisał:

> Jak się buduje Ryze? Szybko, bo gram wlaśnie xD Itemki dajcie!

Cata, tear, glacial, bveil, frozen, archangel. Kolejność jak chcesz tych 3 ostatnich.


Done. Ryze to tylko QWE i tyle. W ogóle ja używam prawie zawsze Shift przy każdej postaci to tutaj było ciągłe najeżdżanie myszką na przeciwnika i trzaskanie QWE :D Wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 23:46, Madoc napisał:


> Done. Ryze to tylko QWE i tyle.
Ale najpierw R.

Oj ludzie, bez przesady, ryze czasem doprowadza do zaplątania palców bo nie polega na RQWE a raczej na podejściu jak najbliżej i użycia jakże tajemniczej kombinacji RWEQ.
--
Nie wiecie ile za Blind Monka będą chcieli ? Urf the Manatee na jego obrazku bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 08:06, HomoNomo napisał:

>
Nie wiecie ile za Blind Monka będą chcieli ?


Nie wiemy, nie mamy szpiegów w Rocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 20:35, sirufok napisał:

Penta kill w roli głównej.
http://www.wrzuc.to/OPt532Y.wt


Zrobiłeś penta? Fotomontaż ;]

Co do Corkiego- dziwię się, że nikt nim nie grał. Miał niewielkiego buffa i pojawiło się kilku, a teraz znowu nikt. Gram parę miechów, a widziałem go w normalach może... ze 4 razy max.

Rotacja taka sobie, dla mnie tylko Kog Maw i Taric do testów. Znowu będzie milion mordekaiserów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować