Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2011 o 09:44, SiDi napisał:

Monka nie będzie, sami zobaczycie... Jeszcze ten mops u jego boków...

To nie mops tylko Urf (niech mu ziemia lekką będzie). Tak jak przeczytałem na jakimś forum, że Blind monk będzie przywoływał Urf`a;p
BTW. Ja też uważam że to głupi żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 09:50, Daronn_Darker napisał:

> Monka nie będzie, sami zobaczycie... Jeszcze ten mops u jego boków...
To nie mops tylko Urf (niech mu ziemia lekką będzie). Tak jak przeczytałem na jakimś
forum, że Blind monk będzie przywoływał Urf`a;p
BTW. Ja też uważam że to głupi żart.


Wiem, że to Urf :P Ale to mops. Zamiast niego dali WW jak dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli dobrze pamiętam gdy urf przyszedł do ligi został pożarty przez ww i w tym momencie ww dostał skórkę urfa, gdy ją masz założoną i przejdziesz obok grobu urfa on rzuca sie na ww. BTW urf to krowa morska nie mops ;p, ponadto na wiki można zobaczyć iż urf miał dysponować miniganem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmm, jak można zwiększyć prędkość poruszania się ap koga? Macie jakiś pomysł? Bo kurde wolny jest jak żółw, (gram z ghostem i flashem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 11:31, Budo napisał:


Hmm, jak można zwiększyć prędkość poruszania się ap koga? Macie jakiś pomysł? Bo kurde
wolny jest jak żółw, (gram z ghostem i flashem).

To zależy czy jedziesz pod ap czy attack dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 08:06, HomoNomo napisał:

>
> > Done. Ryze to tylko QWE i tyle.
> Ale najpierw R.
>
Oj ludzie, bez przesady, ryze czasem doprowadza do zaplątania palców bo nie polega na
RQWE a raczej na podejściu jak najbliżej i użycia jakże tajemniczej kombinacji RWEQ.


Pierdoła i bzdeta. Przy zwykłym 1v1, harrasie itp, nie jest ważne odpalenie E, tylko jak najwięcej Q, więc robisz QWQEQ, bo każdy spell obniża cooldown o 1s. A przy okazji Q ma największy zasięg, więc od niego się zaczyna jak podchodzisz. Widać, że ryze znacie z tylko pre-remake patcha.

@up
Przecież napisał ap koga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 11:46, Wielki_Bubba napisał:

> >
> > > Done. Ryze to tylko QWE i tyle.
> > Ale najpierw R.
> >
> Oj ludzie, bez przesady, ryze czasem doprowadza do zaplątania palców bo nie polega
na
> RQWE a raczej na podejściu jak najbliżej i użycia jakże tajemniczej kombinacji RWEQ.


Pierdoła i bzdeta. Przy zwykłym 1v1, harrasie itp, nie jest ważne odpalenie E, tylko
jak najwięcej Q, więc robisz QWQEQ, bo każdy spell obniża cooldown o 1s. A przy okazji
Q ma największy zasięg, więc od niego się zaczyna jak podchodzisz. Widać, że ryze znacie
z tylko pre-remake patcha.

@up
Przecież napisał ap koga.

Znacznie częściej widze ryze-ów którzy nie potrzebują Q żeby kogoś ubić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 11:31, Budo napisał:


Hmm, jak można zwiększyć prędkość poruszania się ap koga? Macie jakiś pomysł? Bo kurde
wolny jest jak żółw, (gram z ghostem i flashem).

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Lich Bane.
Wszystkie przedmioty dodające jakiś procent szybkości:
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Movement_Speed#Items

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No Lich Bane jest jakąś opcją, ale cholerstwo jest strasznie drogie, raczej nie znajdę miejsca w core build, no chyba, że akurat się nafeeduję, to można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak gra sie z idiotami. Zaloze sie ze zapewne wciaz maxuja E i buduja sie pod pure ap. GL vs ogarnietemu przeciwnikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 14:48, Yawei napisał:

Tak to jest jak gra sie z idiotami. Zaloze sie ze zapewne wciaz maxuja E i buduja sie
pod pure ap. GL vs ogarnietemu przeciwnikowi.

btw jak teraz powinno się budować Ryze? Banshee, Glacial shroud, Archangel i coś na ap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 15:09, Kryhuu napisał:

btw jak teraz powinno się budować Ryze? Banshee, Glacial shroud, Archangel i coś na ap?


AP w zasadzie jest zbyteczne, poza Archangelem żaden item pod to nie ma szczególnego sensu. Przeliczniki są żałośnie niskie a mając 3k many i tak wyciskasz naprawdę dobry dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 15:09, Kryhuu napisał:

> Tak to jest jak gra sie z idiotami. Zaloze sie ze zapewne wciaz maxuja E i buduja
sie
> pod pure ap. GL vs ogarnietemu przeciwnikowi.
btw jak teraz powinno się budować Ryze? Banshee, Glacial shroud, Archangel i coś na ap?

Jak masz juz banshee, frozen hearta i archangela to mozesz zbudowac tego deathcapa (jednak cos daje) i abbysal sceptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 15:52, necron1501 napisał:

Grywam na US, EU nigdy do końca nie pobrałem :D

No właśnie w poprzednim poście się pomyliłem, sam też gram głównie na US, nawet cię we friendach chyba mam (mój nick to Forneas) :D

Dnia 23.03.2011 o 15:52, necron1501 napisał:

Swoją drogą nareszcie dobrnąłem do 30lvl.
Ktoś chętny na ranked?

Zawsze się znajdzie ktoś chętny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ciężko się na te postacie IP ciuła... Odkąd gram na EU, zbieram na Anivię. Po drodze kupiłem cho''gatha, te emo, mundo, LeBlanc, Renektona, nidalee. Mam już 26 lvl, na anivię nareszcie nazbierałem tydzień temu xD po czym wróciłem do gry teemakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować