Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2011 o 20:17, Kwazis napisał:

Ech, ciężko się na te postacie IP ciuła... Odkąd gram na EU, zbieram na Anivię. Po drodze
kupiłem cho''gatha, te emo, mundo, LeBlanc, Renektona, nidalee. Mam już 26 lvl, na anivię
nareszcie nazbierałem tydzień temu xD po czym wróciłem do gry teemakiem...

Bo ja wiem czy tak długo. Grając dwa mecze dziennie, masz około 300IP* na dzień, to jest ok. 2k na tydzień. Oczywiście zależy, ile ci potrzeba, ale mi taka ilość wystarcza, bo kupuję zazwyczaj postacie, którymi naprawdę lubię grać.
*gdy przyjmiemy, że jeden będzie wygrany, drugi przegrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, Crulex, Kepek
Uważajcie jak na nich traficie w teamie. Polacy na dodatek. Spamerzy, noobki, a zbychu wymiatał z nunu, bo 2 lub 3 razy rzucił ulti gdy nikogo nie było w zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 21:37, sirufok napisał:

Zbyszek, Crulex, Kepek
Uważajcie jak na nich traficie w teamie. Polacy na dodatek. Spamerzy, noobki, a zbychu
wymiatał z nunu, bo 2 lub 3 razy rzucił ulti gdy nikogo nie było w zasięgu.

Oj od razu slabi, po prostu trollowali.. Tak naprawde nie wiesz czy nie sa lepsi od ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 22:12, Yawei napisał:

Oj od razu slabi, po prostu trollowali..


Mylisz się.

Dnia 23.03.2011 o 22:12, Yawei napisał:

Tak naprawde nie wiesz czy nie sa lepsi od ciebie..


Widząc akcje np. nunu? Tak, jestem lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu dla takich postów. Niby jak mamy uważać, jak ich dostanę do teamu? Wyjść z gry na starcie albo poddać się w dwudziestej minucie? Poza reportem po meczu absolutnie nic nie można poradzić na idiotów, bo w LoL nie ma osobistej banlisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takich przedmiotach dla WW:
Berserkerki
Madred
Wit''s End
Spirit Visage
Banshee''s Veil
Guardian Angel
EDIT: W sensie że jako zestaw, oczywiście, nie każdy z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 23:01, Madoc napisał:

Co myślicie o takich przedmiotach dla WW:
Berserkerki

Osobiście wolę Mercury ale może być.

Dnia 23.03.2011 o 23:01, Madoc napisał:

Madred

OK.

Dnia 23.03.2011 o 23:01, Madoc napisał:

Wit''s End

Wolałbym wcześniej już wybrać GA/Banshee, ten item jest w porządku ale biorąc pod uwagę minutę gry w której się do niego doczołgasz to już zaczną cię eksterminować w kilka sekund.

Dnia 23.03.2011 o 23:01, Madoc napisał:

Spirit Visage
Banshee''s Veil
Guardian Angel
EDIT: W sensie że jako zestaw, oczywiście, nie każdy z osobna.

Itemy OK, kolejność mi się tylko nie podoba, GA to w zasadzie taki "must have" u Warwicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 21:37, sirufok napisał:

Zbyszek, Crulex, Kepek
Uważajcie jak na nich traficie w teamie. Polacy na dodatek.

Jak zauważyłem to prawie zawsze gdy gram z Polakami (i wiem że są to Polacy, właśnie po nickach bądź k**** na chacie) bądź przeciwko nim to zazwyczaj źle się to kończy...Wciąż mam jeszcze gdzieś w replayach autentycznie genialny mecz gdzie ja (grając Anivią) i znajomy (Corkim) mieliśmy po swojej stronie jeszcze 3 Polaków. Mecz jak najbardziej do wygrania, zwłaszcza że nasz Corki całkowicie dominował swój lane, ja też zdołałem zjechać drugiego towera na midzie w bodajże 25 minucie. Ale pozostali sobie za dobrze nie radzili i od 20 minuty co 3 minuty był od nich surrender vote i teksty w stylu "surrender k**** dajcie w końcu" (rzecz jasna z kumplem dawaliśmy no), "no oni jacyś p********* są" (notabene, nie wiedzieli że całkiem nieźle ich rozumiemy). W końcu wygraliśmy bo wrogi team też nie za bardzo rozumiał pojęcie współpracy...ale naprawdę tacy gracze nie są takimi których chce się spotkać.

Chociaż nic nie przebije 5 vs 5 ranked (full premade) gdy 2x pod rząd trafiliśmy na polski premade (ten sam w dodatku, matchmaking jest chyba porąbany pozwalając na coś takiego...). Absolutna dominacja na wszystkich frontach (jeśli w 2 vs 5 Katarina u nas w teamie robi tripple killa to coś chyba jest nie tak? ;)), za to na /all leciała do nas taka porcja przekleństw po polsku że aż uszy więdną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh twoi przynajmniej grali coś, ja dziś trafiłem w 2 kolejnych meczach (ranked) na leaverow, oraz polaczka który chciał wypróbować postać oczywiście również ranked, litości niedługo wpadnę w hell elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Riotu. Ja naprawdę jestem cierpliwy i tydzień zaczekałem na te RP-ki. Ale ich nadal nie ma. Cierpliwość jest do czasu, panowie z Riotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 09:05, Ezio napisał:

Panowie z Riotu. Ja naprawdę jestem cierpliwy i tydzień zaczekałem na te RP-ki. Ale ich
nadal nie ma. Cierpliwość jest do czasu, panowie z Riotu.


Tu raczej żadnego z tych panów nie ma. Napisz do nich wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już żadnego problemu nie ma. Polazłem do sklepu, i odblokowałem nocturne, a napisane było 0 Rp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 14:39, necron1501 napisał:

Swoją drogą, Vladem nadal się opłaca grać?


A czemu by nie ? Jedna z łatwiejszych postaci do dojścia do 1500 elo. Tak jak i kennen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 23:29, ziptofaf napisał:

Itemy OK, kolejność mi się tylko nie podoba,

Kolejność była dosyć losowa. Dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 15:09, Wielki_Bubba napisał:

> Swoją drogą, Vladem nadal się opłaca grać?

A czemu by nie ? Jedna z łatwiejszych postaci do dojścia do 1500 elo. Tak jak i kennen.


O to coś dla mnie, zaczynam przygodę z ranked to dobrze jest się trochę wybić. Więc Vlad będzie mój ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować