Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ludzie, narzekacie na te 350rp,a tak naprawdę ja się tego powodu bardzo ciesze, w innych grach typu mmo za problemy z serverem może usłyszycie sorry, i nic wam nie dadzą, a tutaj te erpeki to jest 1 fajny skin za 520 po przecenie(wystarczy trochę cierpliwości, np. teraz dostępny jest Tundra Warwick, który wg. mnie jest zajebisty), i na dodatek te punkciki równe są ip boostowi, nie narzekajcie, teraz macie wybór, skin lub boost, jak dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 13:15, SiDi napisał:

350 RP? Przecież za to właściwie się nic nie kupi :P

Nie do końca, jeśli będzie w przecenie skórka za mniej niż 700 RP to już możesz ją mieć.

Np.:
Forsaken Olaf skin (regularly 520 RP) will be only 260 RP!
Tundra Hunter Warwick skin (regularly 520 RP) will be only 260 RP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 15:07, Maddey napisał:

Ludzie, narzekacie na te 350rp,a tak naprawdę ja się tego powodu bardzo ciesze, w innych
grach typu mmo za problemy z serverem może usłyszycie sorry, i nic wam nie dadzą, a tutaj
te erpeki to jest 1 fajny skin za 520 po przecenie(wystarczy trochę cierpliwości, np.
teraz dostępny jest Tundra Warwick, który wg. mnie jest zajebisty), i na dodatek te punkciki
równe są ip boostowi, nie narzekajcie, teraz macie wybór, skin lub boost, jak dla mnie
bomba!

Pewnie twój post odnosi się między innymi do mojego. Więc tak, nie mówiłem tego serio. Tak naprawdę to bardzo się cieszę bo RP zawsze się przyda. Mam trochę na kocie ale na nic mi nie starczało teraz coś fajnego uda mi się upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 12:14, KofeinowyPablo napisał:

Ech, dadzą te 350 Rp w ramach rekompensaty, i będę miał zgryz...bo do tego w promocji
będą 2 championi którzy juz od dawna mnie interesują ( Vlad i Khartus, obaj za połowę
ceny, akurat styknie mi RP), ale zawsze było coś innego do kupienia...doradźcie co wybrać-
kościotrupa zabijającego z każdego miejsca na mapie czy wampira zamieniającego i rzucającego
się w pomidorową?

Nie kupisz ani wladka ani karthusa bo oni stoją 475 po obniżce ... Więć dokupić rp będziesz musiał. Jedynie na eveline Ci starczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 12:14, KofeinowyPablo napisał:

Ech, dadzą te 350 Rp w ramach rekompensaty, i będę miał zgryz...bo do tego w promocji
będą 2 championi którzy juz od dawna mnie interesują ( Vlad i Khartus, obaj za połowę
ceny, akurat styknie mi RP), ale zawsze było coś innego do kupienia...doradźcie co wybrać-
kościotrupa zabijającego z każdego miejsca na mapie czy wampira zamieniającego i rzucającego
się w pomidorową?

Dadzą 350 RP? :o

Tzn za pewne ''problemy'' na EU, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beda noobki, ty tez bedziesz noobkiem. Poza tym moge sie zalozyc ze w lolu to ty jestes dla mnie noobkiem i to po prostu jest twoje elo jesli nie potrafisz poprowadzic teamu do zwyciestwa.. Nawet jesli udaje sie to tylko w 3/5 przypadkow to i tak powinno sie isc do przodu a nie stac w miejscu czekajac na farta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie jakoś nie gram, szczególnie dpsami, bo od początku gry grałem tankami. Ale i tak ciężko polepszyć skilla grając z AP Urgotami... Szczególnie, że nie noł-lajfie w to jak niektórzy.
Chociaż moze jakbym się zawziął i zaczął grać bez jakichś czasem niezbyt sensownych akcji dla zabawy to może bym doszedł do jakiegoś +20... Ale nudno tak bez szaleństw.

Skoro na rankedach się udaje pocarryować grę Swainem to może na normalach też sie uda? Może spróbuję.

*
I nie mogli dać 355 RP? Nie mogli? No ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2011 o 16:35, Markush napisał:

I nie mogli dać 355 RP? Nie mogli? No ja...

A ja mam taki problem że Viscero Xin Zhao jest w promocji tylko do piątku, a oni mają 72 godziny na rozdanie tych bonusowych 350 RP. Akurat miałbym wystarczająco na kupienie ale coś mi się wydaje że po prostu nie zdążę.
Szkoda bo wiem że jak jest jakiś skin w promocji to potem czeka się strasznie długo żeby znowu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż pierwszy raz zainstalowałem coś takiego jak League of Legends Ace client i.. Gdy próbuję się zalogować to wyskakuje mi napis "Client version 1.31.27 is rejected by server." Wie ktoś co z tym fantem robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdążysz. Może dostaniesz od razu te RPki. Ja mam fajniej.
O ile dobrze pamiętam mam 132 RP. Jak dostanę 350 będę miał 482. O 5 za mało do skina za 1000RP na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awesome przerwa w serwerach przedłużona do 18.00Uk Time czyli do 19 naszego czasu. Dziękuje riot idę pograć na US albo w Torchlighta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 17:23, NdysH napisał:

Awesome przerwa w serwerach przedłużona do 18.00Uk Time czyli do 19 naszego czasu. Dziękuje
riot idę pograć na US albo w Torchlighta.


A tam, do 19...Na US przełożyli godzinę 4 razy pod rząd i z 18 zrobiła się 00:30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 15:36, mlynar911 napisał:

Nie kupisz ani wladka ani karthusa bo oni stoją 475 po obniżce ... Więć dokupić rp będziesz
musiał. Jedynie na eveline Ci starczy ;]

Niach, niach, nigdzie nie napisałem, że nie mam żadnych RP aktualnie na koncie. Po ostatnich zakupach (skiny Grungy Nunu i Samurai Master Yi, yeah) zostało mi 141 RP, plus te 350 bo będzie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer 5kb/s GREAT :) Na pewno nie jest to wina mojego łącza.
EDIT Po restarcie klienta ( trzy razy) jest ok. Mam nadzieje za male kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować