Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ojozu, 6300 płonący człowiek, zaraz 6300 mech.

Byłbym rzekł "a nie mówiłem".

Od 16 listopada mamy jeden wielki flood 6300 champów, raptem Trundle, Jarman i Kurrma rodzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2011 o 00:23, Budo napisał:

Sorry, a co Ty byś chciał? Urfridera za darmo?
Mi to pomoże, z boostem będę miał ponad 1000 i coś się z tym zrobi ;]


Czytaj dalej http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=9992
Dodatkowo nigdy na tą grę nie wydałem ani grosza i na pewno nie wydam, a domyślam się, że wiele jest takich osób jak ja. Tak więc te RP pójdą na IP Boosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:45, SiDi napisał:

Czytaj dalej http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=9992
Dodatkowo nigdy na tą grę nie wydałem ani grosza i na pewno nie wydam, a domyślam się,
że wiele jest takich osób jak ja. Tak więc te RP pójdą na IP Boosta.


Przynajmniej masz wybór- zawsze to ip boost, a ja na przykład zostanę przy rpekach.

Pytanie do tych bardziej doświadczonych- Singed da radę jako main tank? W jego standardowych buildach jest trochę mało resistów, więc zastanawiam się czy będzie na tyle twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:18, Budo napisał:

Pytanie do tych bardziej doświadczonych- Singed da radę jako main tank? W jego standardowych
buildach jest trochę mało resistów, więc zastanawiam się czy będzie na tyle twardy.


Mój brat gra nim od niedawna w rankedach i się sprawdza całkiem całkiem (90% win ratio, średnie staty 8.5/1.5/16.5). Itki to RoA, Mercury, FoN, Thornmail/Sunfire, Rylai. W sumie masz spore resisty (ponad 150 każdego typu, ulti też swoje dodaje na chwilę) + hp przekraczające 3k (no i absurdalny regen z FoN-a i ulti). Jak najbardziej da się nim tankować tylko nie wolno zaniedbywać farmy i kupować Heart of Gold w early ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:52, Thormirion napisał:

Może mi ktoś podać link do programu w stylu LoLRepaly? Ostatnio mi nie chce działać jak
powinien a jak próbuje zainstalować od nowa to jest błąd instalacji.


Nie ma chyba innego programu tego typu jak na razie.
Spróbuj ściągnąć jeszcze raz najnowszą wersję
http://www.leaguereplays.com/download/
i upewnij się, że masz DX zaktualizowany i Framework 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:07, Thormirion napisał:

Jak naprawić tego nowego launchera? Podczas pobierania tego patcha przez przypadek go
wyłączyłem i już mi nie działa...


Ale w jaki sposób Ci nie działa? Gra się nie chce w ogóle włączyć? Podczas pobierania znowu wyskakuje ten sam błąd? Czy w menu logowania coś nie działa? Na wszystkie te przypadłości pomoże... ACE CLIENT!!! Zapraszam do naszego grona użytkowników ACE, mając nasz client, będziesz mógł dalej grać... no i na tym się kończy i są też pewne warunki które musisz spełnić czyli:
- musisz mieć świadomość, że gdy patch na normalnego clienta wyjdzie, załóżmy, w poniedziałek, to dla nas wyjdzie gdzieś ok środy-czwartku
- najprawdopodobniej, patch który wyjdzie dla nas będzie miał jakieś błędy i będziesz musiał czekać kolejne dni aby to naprawiono
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, w końcu ile razy widziałem, że serwer jest "busy" a ja (bez żadnych kodów czy strzałek) mogłem nacisnąć "PLAY" i się bujać po LoL Community... fuck yea, niczym ViP w lumpeksie dla bogatych.

http://www.ace-client.net/ tutaj jest link do tej strony. Tak na poważnie, to nie jest to zły client ale problemy z update'ami są czasem irytujące lecz grać się da bez problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:07, Thormirion napisał:

<ciach>


Nowy launcher zmienia strukturę plików gry i ich położenie. Jeżeli wyłączyłeś go w trakcie to najprawdopodobniej czeka cię ściąganie gry od nowa, gdyż część plików otrzymała nową lokalizację a część nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:39, luzac napisał:

> <ciach>

Nowy launcher zmienia strukturę plików gry i ich położenie. Jeżeli wyłączyłeś go w trakcie
to najprawdopodobniej czeka cię ściąganie gry od nowa, gdyż część plików otrzymała nową
lokalizację a część nie.


Taa... zmienia całą strukturę plików a oni to nazywają tylko nowym patcherem...

I znowu trzeba będzie defragmentować dysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ace''a mam ponieważ na laptopie mi zwykły client nie działa.
Na szczęście miałem kopie zapasową i od nowa pobieram.
Czemu tak długo się zapisują zmiany po pobraniu patcha?
Ciekawe jaka postać pojawi się jak server będzie unavailable:P
Edit: Teraz nie musiałem wyłączać żeby się zepsuło nic nie robiłem, zostawiłem żeby się instalowała ta aktualizacja i step2 robił, po pół godziny wróciłem i było zawieszona aktualizacja. Aktualizacja63% Step2:49%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 16:32, Redjevel napisał:

Kiedy tam porozdają te riot punkty i czy dla servera us też ?:)


Dla US i dla EU w ciągu 72 godzin, czyli 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten chemp przypomina mi postać z bety pewnej gry(Rise of Immortals) ale oprócz tego znalazłem kilka innych gier z tego samego gatunku w których są podobne postacie i myślę że nic się nie stanie jak dojdzie kolejny blitzcrank.
Mi ten launcher nie do końca się podoba niby pobiera z maksymalną prędkością itd. instalacja aktualizacji trwa dłużej więc nie wiem czy to jest oszczędność czasu. Właśnie zacząłem pobierać us, widzę że po zainstalowaniu tego launchera lol zajmuje 1,5gb na eu nareszcie zostały usunięte niepotrzebne kopie patchów z pliku z grą.

20110415193057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować