Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2011 o 15:29, sirufok napisał:

A to ciekawostka;) Replaya pewnie nie masz z tej gry? Bo chętnie bym to zobaczył;)


Taric na midzie może cisnąć, już widziałem dps Tarica na midzie i dawał radę. Ale nie dla mnie takie eksperymenty chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 20:19, Maddey napisał:

Wbiłem 5lvl kontem założonym przez referral linka, dostanę ip boosta w czwartek, czy
może się mylę?


Niekoniecznie. Możesz go dostać max z 2-tygodniowym opóźnieniem. RP chyba rozdają w czwartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 16:12, Budo napisał:

> A to ciekawostka;) Replaya pewnie nie masz z tej gry? Bo chętnie bym to zobaczył;)


Taric na midzie może cisnąć, już widziałem dps Tarica na midzie i dawał radę. Ale nie
dla mnie takie eksperymenty chyba :)


Pamiętam, że raz miałem taką grę z carry tariciem. Był niemiłosiernie wyfarmiony i nawet 1v5 był w stanie przeżyć. Przecież taric ma na shattrze przelicznik ap 1:1...
Chociaż to było bardzo dawno, teraz takiej sytuacji sobie nie wyobrażam, gdy wszyscy co grają są dosyć ogarnieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, właśnie miałbym wygranego siódmego rankeda z rzędu i przekroczyłbym 1400 ELO, gdyby nie to, że najprawdopodobniej Riot nawalił. Mieliśmy przewagę w killach coś koło 20-5, gdy nagle rozłączyło 3 osoby, w tym dwie z naszego teamu. Ta z przeciwnego po paru minutach wróciła do gry, ale nasi niestety nie. A 3v5 się zbyt fajnie nie gra. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:31, IlMOD napisał:

Pamiętam, że raz miałem taką grę z carry tariciem.


Tariciem... ludzie, proszę. Tarikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:11, Gierlo napisał:

Teraz wchodzisz w zakładkę nagrody i klikasz, żeby odebrać boosta


To że kliknie nie znaczy, że od razu dostanie boosta w grze. Ja jak robiłem niedawno refferale to dostałem boosty masowo po 8-9 dniach od "kliknięcia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:48, Ecko09 napisał:

Że jak?

LulzSec uderzyli na The Escapist, Bethesdę, CCP (EVE Online), League of Legends, Minercraft i podobno kilka innych stron. Globalny niemal DDOS. A gram.pl newsroom śpi aż miło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:54, Graffis napisał:

> Że jak?
LulzSec uderzyli na The Escapist, Bethesdę, CCP (EVE Online), League of Legends, Minercraft
i podobno kilka innych stron. Globalny niemal DDOS. A gram.pl newsroom śpi aż miło ;P


Chłopaki widzę idą na całość... A pomyśleć, że atak na Sony to już było coś. Dobrze, że ostatnio nie chce mi się w lola grać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwna sprawa dziś spotkała. Ostatni mecz jaki dziś grałem ok 19 nie pojawił się w historii. Grałem kennenem, a w ogóle tego meczu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runy to najpierw trzeba mieć żeby je użyć, a ja dopiero glify zbieram, dlatego są na Ap castera;D Po tym meczu mu na prędkość ataku kupiłem. Ale żeby many miał, to też dałem;d
A na linii siedzę, bo mi się szczerze mówiąc nie chciało już junglić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no właśnie - bo ja najczęściej jak nie wiem co brać, to biorę build z moby. Więc tego dorana do nocturna kupiłem.. A co najlepiej? Coś na critica/atk speed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zaczynałem od butów i 3 potek. Z tego robiłem buty na AS, następnie składałem Yomu. Dalej nie pamiętam, ale jakiś lifesteal by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 10:49, Ecko09 napisał:

Ja zawsze zaczynałem od butów i 3 potek. Z tego robiłem buty na AS, następnie składałem
Yomu. Dalej nie pamiętam, ale jakiś lifesteal by się przydał.

Bloodchrister i Phantom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować