Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2011 o 16:30, rtyrtyrty napisał:

W razie gdyby ten ELO reset nastąpił, jest ktoś chętny na rankedy żeby od początku się
wybić i nie mieć potem problemów?


Ja, ImKilaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reset elo na pewno będzie, nie wiem czy ktoś tu pisał że to będzie hard reset, czyli all do 1200, imo dobrze że nie wybrali innych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 18:46, Maddey napisał:

Reset elo na pewno będzie, nie wiem czy ktoś tu pisał że to będzie hard reset, czyli
all do 1200, imo dobrze że nie wybrali innych opcji.


Tak mi powiedzieli na forum, jak zapytałem, ale miło by było usłyszeć coś od czerwonych w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:08, DarkWolf_PL napisał:

No to mówimy papa serwerkom


Znowu umrzyły, faktycznie. To czekam na 4-win IP boost, bo naprawy się w życiu nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:12, Ostrowiak napisał:

> No to mówimy papa serwerkom

Znowu umrzyły, faktycznie. To czekam na 4-win IP boost, bo naprawy się w życiu nie doczekam.


A może 350rp ?;) Ahh i tak po dzisiejszym graniu mam dość masakrycznie lamie... Trzeba odstawić lola na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:14, NdysH napisał:

Ahh i tak po dzisiejszym graniu mam dość masakrycznie lamie... Trzeba
odstawić lola na kilka dni.

ojtam ojtam jak sie mawia :P

dzisiaj też nie był mój dzień, aż nie zrobiłem ładnego wyniku orianną (10/0/15) ^^ tylko musze kurde popracować nad runami i masteries, grałem dzisiaj przeciwko takiej oriannie, że aż mi się przykro robiło, 40ap na starcie, mana regen jak powalony xD no po prostu zmiotła mnie z mid (ale i tak wygraliśmy bo teamwork okazał się lepszy po naszej stronie ^^)


Po resecie planuję zacząć z rankedami (może nazbieram chociaż na jedną stronkę runek do tego czasu ;D)
nick Onybic serwerek EU (posiadam dużo postaci i mogę sie przystosować do praktycznie każdej roli... tylko te nieszczęsne runki..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:34, Axuwax napisał:

Niezła kolejka, 40 min ;/


Żeby tylko.:P Jakieś nieznane błędy przy próbie wejścia w cokolwiek itp.:D Jeden znajomy z drużyny testowo sprawdził czy sam może pograć i dało się, przy czym nic przed grą nie mógł ustawić(i grał Mundo pod AP):D
LoL miedzy dwudziestą a północą ostatnio strasznie nie wyrabia ostatnio.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano od 20-0.00 nie idzie pograć, a jak się zalogujesz to bez full premade nie ma co ruszać bo trolli pełno.. IMO najlepiej grać 0.00-3/4.00 i całkiem z rana wtedy na normalach w miare idzie coś ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:06, NdysH napisał:

Ano od 20-0.00 nie idzie pograć, a jak się zalogujesz to bez full premade nie ma co ruszać
bo trolli pełno.. IMO najlepiej grać 0.00-3/4.00 i całkiem z rana wtedy na normalach
w miare idzie coś ugrać.


Hmm, między 14 a 16 też nie ma jakiś większych problemów, przynajmniej w ostatnich tygodniach. Ale teraz faktycznie tragedia - daliśmy spokój i czekamy do ''godziny duchów''.:D

@Shiroraikou - ciesz się, że w ogóle masz kolejkę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yorick, podali jak dokładnie ma wyglądać :

Omen of War: Yorick’s next attack will deal bonus physical damage and summon a Spectral Ghoul that deals additional damage and moves faster than Yorick’s other ghouls. While the Spectral Ghoul is alive, Yorick moves faster as well.

Omen of Pestilence: Yorick summons a Decaying Ghoul that arrives with a violent explosion, dealing damage and slowing nearby enemies. While the Decaying Ghoul remains alive, nearby enemies continue to be slowed.

Omen of Famine: Yorick steals life from his target and summons a Ravenous Ghoul that heals Yorick for the damage it deals.

Omen of Death (Ultimate): Yorick conjures a revenant in the image of one of his allies. If his ally dies while its revenant is alive, the revenant sacrifices itself to reanimate them and give them time to enact vengeance.

Unholy Covenant (Passive): Yorick’s attacks deal more damage for each summon that is active. Meanwhile, Yorick’s ghouls deal some percent of Yorick’s Attack Damage and have some percent of his total health.

Ulti - mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulti ma super. Ciekawi mnie tylko, czy ten upiór będzie zadawał obrażenia. Bo co do tego że będą rozróżniać bohatera a ducha to nawet nie ma co się pytać, oczywiście że tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę sie zalogować do gry? Mam ciągle napisane "Retrieving data from server" a później, że nie udało się połączyć : | Na server US da rade się zalogować, a na EU już nie : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono, Yorick zapowiada się bardzo milusio. Przynajmniej na papierze. Dla mnie póki co jest zbyt dużo niewiadomych. Ciekawi mnie np. jak ''słaby'' będzie Yorick bez swoich summonów... no i czy same ghoule mają jakąś sensowną ilość hp - jeżeli po inicjującym ataku jakiegokolwiek AOE wszystkie miniony mają paść, to dzięki bardzo.

Btw, na screenach na głównej stronie LoL''a przy Yoricku zawsze stoi tylko jeden ghoul. Zastanawia mnie czy to w ramach prezentacji, czy na raz może być aktywny tylko jeden stworek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować