Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2011 o 08:38, JohnSnake napisał:

Btw, na screenach na głównej stronie LoL''a przy Yoricku zawsze stoi tylko jeden ghoul.
Zastanawia mnie czy to w ramach prezentacji, czy na raz może być aktywny tylko jeden
stworek..

Przeklęte Przymierze (Bierna): Ataki Yoricka zadają tym większe obrażenia, im więcej stworów jest przywołanych. Jednocześnie jego ghule powodują obrażenia od ataku równe odsetkowi tych zadawanych przez mistrza oraz posiadają zdrowie równe części jego maksymalnego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 08:44, Noma napisał:


> Btw, na screenach na głównej stronie LoL''a przy Yoricku zawsze stoi tylko jeden
ghoul.
> Zastanawia mnie czy to w ramach prezentacji, czy na raz może być aktywny tylko jeden

> stworek..
Przeklęte Przymierze (Bierna): Ataki Yoricka zadają tym większe obrażenia, im więcej
stworów jest przywołanych. Jednocześnie jego ghule powodują obrażenia od ataku równe
odsetkowi tych zadawanych przez mistrza oraz posiadają zdrowie równe części jego maksymalnego
zdrowia.


Cholera, wiedziałem że coś olałem przy czytaniu opisu postaci. Dobra, dzięki za rozwianie wątpliwości. No to zbieram IP. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie przekonuje wygląd Yoricka. Za to skillset ma co najmniej ciekawy i oryginalny. Może być "świeżynką" wśród tych ostatnich klepanych na jedno kopyto championów. Ale i tak czekam na kobitke-tanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yorick wygląda nieco jak Wojna z Darksiders... plus efekty gnicia, garb i lampa, nie wspominając o łopacie zamiast miecza. Ulti ma niesamowicie przegięte, już zdecydowanie wolałem wersję ze szkieletami które działały jak ulti mumii, z tą różnicą, że w linii prostej a nie okręgu.. Bo tak wystarczy stworzyć duszka największego koksa w swej drużynie i puścić go na wrogów wraz z oryginałem. Zwłaszcza w 3 na 3 będzie to boleć okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yorick to instabuy. IP już uzbierane. Jeszcze nigdy nie miałem 7,5k IP w jednym momencie. Phi.
Bytywu, wiecie, ze łopata Yoricka jest na arcie Vayne?

A wygląd ma fajny. Można by powiedzieć, że wygląda prawie tak dobrze jak Troll, a to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz Nunu. Chyba najłatwiejsza postać w grze. Nawet nie musisz dbać za bardzo o HP bo ciągle możesz sobie wcinać miniony. Poza tym nie kupuj żadnych run do 20. poziomu doświadczenia. Te z tier 1 i 2 są po prostu słabe. Staraj się komunikować z drużyną, pisz miss/mia jeżeli przeciwnika brakuje na linii no i nie feeduj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ashe też dobra, ale to papierek i bez wsparcia teamu (co często zdarza się na niskich levelach) będziesz padał często. Jeśli już chcesz grać to najlepiej kup chociaż jeden item do survivala (np Banshee Veil) i koniecznie idź na mida (środkowa alejka). Nunu polecam głównie dlatego że będziesz mniej zależny od teamu no i więcej funu jak dla mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 10:28, MasterChiefGT napisał:

A co byś powiedział o Ashe?
Pogrywałem kiedyś w Dote i w HoN za czasów bety i jakieś przywiązanie zostało mi do dystansowców
i tanków :D


Ashe jest bardzo dobra, ale potrzebuje dobrego teamu. Samemu może być ciężko, ale kosztuje tylko 450, więc nie zastanawiaj się i kupuj, w razie co żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 10:15, TBKPredator napisał:

Bierz Nunu.


Nunu dostanie niedługo nerfa. Nie wiadomo jak to teraz będzie z trzymaniem linii itd. Ciekawe czy znerfiątylko przeliczniki, czy też cd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nasusa zmieniają, cholera :/
Mi się podoba, nie każdy idiota może sobie wyfarmić Q, a chcą zrobić tak, żeby Q mniej zależało od farmy... no i będą zmiany wither prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 12:56, Budo napisał:


Nasusa zmieniają, cholera :/
Mi się podoba, nie każdy idiota może sobie wyfarmić Q, a chcą zrobić tak, żeby Q mniej

>zależało od farmy... no i będą zmiany witherprawdopodobnie.
Nieważne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 13:02, Yawei napisał:

gdzie macie info o zmianach?

O nerfie Nunu i Malza przeczytałem na fb. O nerfie Nasusa nigdzie nie widziałem, szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny champ, na którego mnie po ludzku nie stać. Pokupiłem zaległe runy, od dawna nie ruszam championów droższych niż 1350 (a jeżeli, to od wielkiego dzwonu).

W dalszym ciągu zwyczajnie nie starcza, a szkoda, bo mechanika jest świeża i fajna, akurat wymarzona. Ostatni nowy champ w moich łapkach to był bodajże Maokai, który najpierw był zwyczajnie kiepski, potem znaleźli mu rolę "roamera" (do dziś nie wiem co to).

Uroki matchmakingu, wygrywam jeden mecz na trzy ostatnimi czasy :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować