Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Swain chyba nie wie co ma robić drużyna z tyłu, a on wchodzi na 5... N/C. FNATIC zmarnował grę, a EG to wykorzystało, brawa dla nich Westrice zaje.... grał akali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 15:11, NdysH napisał:

Swain chyba nie wie co ma robić drużyna z tyłu, a on wchodzi na 5... N/C. FNATIC zmarnował
grę, a EG to wykorzystało, brawa dla nich Westrice zaje.... grał akali.

TAAAAK. Gdyby nie ona... to mogło by być źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CLG vs gamed!de - 1:0

Ładny meczyk, sporo się działo, lubię oglądać takie gry gdzie to teamfighty a nie tona backdoorów decyduje o wygranej. I muszę przyznać - CLG się nieźle przystosowało do bardziej pasywnego gameplayu jaki zazwyczaj panuje na EU - se wybrali Vlada, Swaina, Warwicka i Sonę...takiej regeneracji hp to jeszcze nigdy nie widziałem. Plus Ashe do inicjowania teamfightów...naprawdę mocne combo. Fakt że Gragas + Janna po przeciwnej stronie też mieli fajne akcje. Inna sprawa że (moim zdaniem) pomyłką po stronie gamed!de był Brand, ta postać może i ma ładny early game ale potem to za dużo nie robił. Oby więcej takich meczy ;)

Choć mogli by coś zrobić z tym że lecą dwa mecze naraz, z czego jeden jest bez żadnych komentarzy (notabene, Xan jedzie tam właśnie TSM ^^)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xan vs TSM - 1:0

Wohooo, tego się nie spodziewałem. Nieznana mi azjatycka drużyna masakruje jak chce jeden z najmocniejszych teamów US...Coś czuję że niedługo w tier listach w arranged team zobaczymy też znacznie wyżej Mordekaisera, jego ulti używane na Chaoxie (który grał Caitlyn) w zasadzie gwarantowało win, taka porcja dmg-u to był praktycznie instant kill całej przeciwnej drużyny.

No i potwierdza się moja teoria - Ashe w danym teamie = win ^^ Enchanted Crystal Arrow to naprawdę niesamowicie mocny skill, aż mnie dziwi że nie dostrzegłem tego wcześniej i traktowałem go jako coś niezłego ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weeee, moja ukochana Tristana wreszcie się pojawiła w którejś walce. :p Miałam na to cichą nadzieję od samego początku. ^^ Choć raz będę mogła naprawdę określić, czy ziomo wie, co robi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 18:04, Arande napisał:

Weeee, moja ukochana Tristana wreszcie się pojawiła w którejś walce. :p Miałam na to
cichą nadzieję od samego początku. ^^ Choć raz będę mogła naprawdę określić, czy ziomo
wie, co robi. :D


Z tego co się orientuję mainem Candiego jest właśnie Tristana, więc na pewno nie będzie grał słabo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jaką cholerę dałeś build na Urgota jak to jeden z moich mainów =D
Jedno durne pytanie i całe forum ma jeszcze durniejsze odpowiedzi.
Oh yes, im so trol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 18:22, SiDi napisał:

Z tego co się orientuję mainem Candiego jest właśnie Tristana, więc na pewno nie będzie
grał słabo ;]

Nom, ładnie nią pocisnął w tym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Game.de wygrało dzięki kilkakrotnym dc w przeciwnym teamie, a ci durni komentatorzy takie bzdety pierniczą... żal.pl riot.

Edit: pewnie i tak by wygrali ale niesmak pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest ten po lewej? O komentatora mi chodzi. I ten koło Podniecatora i koło tego z długimi włosami. W sensie, czy jakieś nicki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, byłem nie w stanie, i chciałem pomóc, a nie zczaiłem pytania :( No cóż.

Co do gry, azjaci mogli wygrać, bo przy DC annie, Candy przechodził mając 3/4 hp. Mogła zrobić zwykłego instagiba, a bez carry, szybko by przegrali 4v5. To mógł być gamechanging teamfight, no ale cóż, pro laptopy od alienware. Lub pro servery od riotu. Lub oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować