Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2011 o 18:51, Wielki_Bubba napisał:

Kurde, byłem nie w stanie, i chciałem pomóc, a nie zczaiłem pytania :( No cóż.

>
Spoko, nie ma sprawy, jak ja byłbym też w normalnym stanie nie zadałbym tego pytania;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 18:57, Nightdew napisał:

Ciekawy mecz teraz będzie, TSM vs CLG. Jeżeli TSM przegra to pomału może walizki pakować:P

Powiecie mi jaki był wynik?
Stream mi się zacina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 18:22, SiDi napisał:

Z tego co się orientuję mainem Candiego jest właśnie Tristana, więc na pewno nie będzie
grał słabo ;]


To był taki żarcik, bo nie miałam żadnych wątpliwości, że chłopak popisze się takimi wyczynami, jakie mi co najwyżej przy mocno sprzyjających wiatrach wychodzą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 18:57, Nightdew napisał:

Ciekawy mecz teraz będzie, TSM vs CLG. Jeżeli TSM przegra to pomału może walizki pakować:P

TSM przerżnęło. Warwick to jedna wielka porażka, Corki próbował backdoorować, ale już było za późno - przewaga w killach była zbyt wielka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 19:16, Ezio napisał:

> Ciekawy mecz teraz będzie, TSM vs CLG. Jeżeli TSM przegra to pomału może walizki
pakować:P
>
Powiecie mi jaki był wynik?
Stream mi się zacina...


TSM zwycięża, 18:6. Miażdżąca przewaga w mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2011 o 19:16, Ezio napisał:

Powiecie mi jaki był wynik?
Stream mi się zacina...


TSM win. Tym sposobem wszyscy w grupie drugiej mają po 1 wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 19:57, necron1501 napisał:

TSM zwycięża, 18:6. Miażdżąca przewaga w mojej opinii.

Na tym turnieju tak ;d TSM ładnie grało CLG troche solo błędów popełniało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 19:16, Ezio napisał:

Powiecie mi jaki był wynik?

18 do 6 dla TSM, wygrali całkowicie dominując CLG. Genialnie potrafili inicjować i kontrować inicjacje (żeby zamienić sytuację gdzie Anivia zamurowała Jarvana a Malzahar rąbnął mu w twarz ulti na taką gdzie giną 4 osoby w CLG a u TSM nikt...to trzeba przyznać, Alistar wraz z Anią odwalali prawdziwe cuda).
Choć jak na razie był to jeden z nudniejszych meczy - Chauster tylko latał po mapie by backdoorować (i nieźle mu szło choć fatalne momenty na to wybierał), stosunkowo mało teamfightów i epickich solo akcji.
Co sprawia że każdy team w drugiej grupie ma na razie staty 1:1 więc będą musieli dać z siebie absolutnie wszystko w kolejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Czyli nie tylko mi wydawał się nudny, GSM vs CLG był o niebo lepszy.

Prawie przez 10 min tylko biegali po mapie w grupie i niszczyli wardy, wiem że to gra taktyczna itp, ale było to nużące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 20:10, necron1501 napisał:

Ha! Czyli nie tylko mi wydawał się nudny, GSM vs CLG był o niebo lepszy.

Co prawda to prawda. Fakt że CLG nie miało wyboru, różnica w killach i goldzie była za duża na to by inicjować i musieli grać ostrożnie. Ale tak czy siak, nudnawy meczyk i tyle.

Dnia 18.06.2011 o 20:10, necron1501 napisał:

Prawie przez 10 min tylko biegali po mapie w grupie i niszczyli wardy, wiem że to gra
taktyczna itp, ale było to nużące.

No teraz HotshotGG wziął Nidalee więc idą na całość ;D A że Xan, jak zauważyłem, gra bardzo ofensywnie...zapowiada się fajny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem że przerżnęło. Boże, chyba mi się spać chce.
A stream jednak <jakoś> oglądnąłem.
Skąd oni wytrzasnęli tego warwicka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na połowę gry CLG vs. Xan. Lee Sin zepsuł na końcu grę, kiedy to CLG robiło barona. Wszedł w sam środek, team mu pomógł, ace i oczywiście wygrało CLG..
EDIT: Całkiem fajna gra była. Lepsza od nudnego poprzedniego meczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 18:36, Ezio napisał:

Kolejne durne pytanie:
Jak sika Mordekaiser?


Za pomocą swojej needlesly large rod.
Leci jakiś strem teraz z turnieju? Dopiero z roboty wróciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to CLG przechodzi dalej. Dobrze myślałem że zagrają tak dobrze jak tylko umieją i nie będą próbowali na siłę się bronić - a co tam, robimy barona na 11 levelu i tyle. To już był mecz warty obejrzenia, sporo się działo, nie było 10 minutowego siedzenia pod dragonem/baronem.

Zaś co do finałowej akcji Xan - niby fail ale osobiście sądzę że to bardziej było na zasadzie "lepiej zginąć w teamfightcie" aniżeli zostać zalanym przez miniony podczas obrony bazy.

No a teraz pora na ostatni dzisiejszy meczyk...notabene, dziwią mnie trochę bany Sony - co ona taka OP się zrobiła że uznają ją za mocniejszą od Janny? :D Co w sumie mnie nie cieszy bo zapewne na podstawie tych meczy będą ustalać nerfy na najbliższy miesiąc, już czuję to osłabienie Nunu, Sony i Nidalee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że liczy się bezpośredni mecz? Czyli jeżeli teraz TSM przegra będzie miało tyle samo pkt ile Xan co oznacza ostatnie miejsce w grupie i odpadnięcie z turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 21:20, Nightdew napisał:

Rozumiem, że liczy się bezpośredni mecz? Czyli jeżeli teraz TSM przegra będzie miało
tyle samo pkt ile Xan co oznacza ostatnie miejsce w grupie i odpadnięcie z turnieju.


Tak wygląda, "tsm is do or die, and so far they are doing". Czyli wóz, albo przewóz. Dobry meczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować