Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2011 o 20:15, SiDi napisał:

Taka mała rada. Jak robicie duo to róbcie je do cholery z ludźmi na waszym poziomie,
a nie 500 elo niżej...


Ktoś z gramowiczów podpadł ci w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw nie wiem czy się orientujecie dokąd zmierza stealth rework.
"In short, every champion has a slightly weaker version of oracles, but Eve and Twitch are always stealthed."

Czyli eve i mysz są zawsze ukryci, ale gdy podejdą do przeciwnika ten ich automatycznie odkrywa. Będą klejnoty jak w thiefie, które pokażą, czy wróg cię widzi, czy nie- nie widzi / na granicy / widzi.

reszta championów dostanie mechanikę "invisible", nic się dla nich nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 15.07.2011 o 20:43, sirufok napisał:

Ktoś z gramowiczów podpadł ci w ten sposób?


Z forum gram.pl mam tylko kilka osób, z którymi gram i jestem w stanie zagrać. Jednakże moje słowa odnosiły się do ogólności. Przegrałem rankeda przez takie dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 21:06, SiDi napisał:

Z forum gram.pl mam tylko kilka osób, z którymi gram i jestem w stanie zagrać. Jednakże
moje słowa odnosiły się do ogólności. Przegrałem rankeda przez takie dwie osoby.


Napisałeś tak jakby to był ktoś z forum - stąd moje pytanie.
A co do w/w problemu to dość często spotykane. Może nie zawsze z różnicą 500 elo, ale tak w granicach 300 to i owszem. Ludzie biorą sobie takiego niby ogarniętego lołelowca, żeby w przeciwnym teamie dostać kogoś o podobnych parametrach i łatwo wygrać, a tu zonk - matchmaking działa po swojemu i porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 21:31, sirufok napisał:

Napisałeś tak jakby to był ktoś z forum - stąd moje pytanie.
A co do w/w problemu to dość często spotykane. Może nie zawsze z różnicą 500 elo, ale
tak w granicach 300 to i owszem. Ludzie biorą sobie takiego niby ogarniętego lołelowca,
żeby w przeciwnym teamie dostać kogoś o podobnych parametrach i łatwo wygrać, a tu zonk
- matchmaking działa po swojemu i porażka.


Nope - matchmaking dla odmiany działa poprawnie i te 300 ELO niżej to się naprawdę czuje - taka osoba może ostatecznie grać jeszcze supportem typu Sona (spamowanie QWE nie zalicza się do czynności wymagających szczególnego intelektu) i wtedy ma to sens. Ale zazwyczaj nie przejmie się faktem że ma last picka i za wszelką cenę weźmie jakiegoś carry/inną postać na solo. I gwarantowany lose bo za cholerę nie poradzi sobie z kimś kto gra na poziomie o kilkaset ELO wyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak grasz z kimś znajomym i on ma wcześniejsze picki to przecież można się postaciami wymienić wystarczy się tylko umówić i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 09:38, Mange napisał:

>
> Następny champion- Wukong the Monkey King... wrrrr gdzie jest Skarner?
> http://eu.leagueoflegends.com/news/champion-sneak-peek-–-wukong-monkey-king

TaaaaaaaaaaaaaK :) Czekałem na niego!!

Taaaaak, następny bezużyteczny champ jak Yorick i Leona...i wygląda jak nieogolony Jax...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to Riot dał Ci gwarancję, że Skarner będzie OP i zgarniał pentakile tylko facerollem z zamkniętymi oczami?

Yorrick był słaby, obecnie młóci jak porąbany. Leonie z kolei trzeba trochę poprawić przeliczniki i dać jej konkretną możliwość farmy. Chociaż i tak mam nią więcej wygranych niż przegranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 09:52, luzac napisał:

A to Riot dał Ci gwarancję, że Skarner będzie OP i zgarniał pentakile tylko facerollem
z zamkniętymi oczami?

A gdzie ja napisałem coś o Skorpionie? Bo nie widzę? No chyba że odpowiadasz tutaj na post Budo.

Dnia 16.07.2011 o 09:52, luzac napisał:

Yorrick był słaby, obecnie młóci jak porąbany. Leonie z kolei trzeba trochę poprawić
przeliczniki i dać jej konkretną możliwość farmy. Chociaż i tak mam nią więcej wygranych
niż przegranych.

No Yorick był słaby, obecnie jest średni. "Młóci jak porąbany" to lekka przesada. Chodzi mi o to, że Riot ostatnio wydaje słabych championów, których potem buffuje. Oni w ogóle mają takie okresy, gdy wydają kilka OP postaci, i potem nerfy, następnie kilka UP i buffy. I tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, obecnie Yorick to miszcz solotopa - jeżeli ma stałe źródło many, to leczy się za 100 kilka co sekundy.

Riot ma dwie taktyki:

-wydac OP champa -> znerfić -> dalej jest OP ale nikt nim nie gra
-wydać UP champa -> buffować -> przestrzelić z buffem, teraz jest imba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 10:00, KofeinowyPablo napisał:

/ciach/


Po Twej reakcji błędnie wywnioskowałem, że jesteś jedną z tych osób, które gniewają się, że zamiast skorpiona otrzymają dużo wcześniej zapowiedzianego małpiego króla.

A co do UP i OP, Riot nie potrafi balansować gry i nigdy nie będzie tego potrafił. Trza z tym żyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie do Leony. Gram nią prawie każdą grę odkąd wyszła i już mam ją w miarę opanowaną i z moich inicjacji walk wychodzi dużo dobrego. Jeśli chodzi o farmienie nią to trzeba było zrobić manewr z odpowiednim rozdaniem spelli, obecnie robię tak, że maksuję sobie tarcze (W) później mieczyk (E) a stuna (Q) na końcu [dokładnie to wygląda mniej więcej tak: Q-E-W-W-W-R-W-E-E-Q-R-W-E-Q-E-R-Q-Q. Z tego co raczej każdy zauważył W zadaje najlepsze obrażenia, a zastosowanie Q i E to po prostu albo dobitka minionów lub przeciwnika lub poprostu doskok, przerwanie skilla itp.
Jedno co się muszę zgodzić to ma ona trochę słaby dmg, ale jak gram na linii z jakimś dobrym dpsem (np Jax, Caitlyn) to żadna różnica, bo passive nadrabia nieznacznie. Jeśli dostanie buffa to ja z wielką radością go przyjmę, bo ta postać mi się bardzo podoba.

@Ostrowiak
Jakie masz postaci na myśli? Oczywiście jak możesz to wyjaśnij trochę co mają w sobie, że są "hide OP".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 20:24, Radek15 napisał:

trochę słaby dmg

nawet nie tylko trochę. Kupiłem Leonę, strasznie mi się podoba ze skilli, można z niej fajnego tanky-dpsa zrobić ( tak jak Jarvana ), zakładając że dostanie buffa. Nie ma wogole obrażeń, w Early jeszcze coś tam zadaje, ale w midgame i late jej obrażenia są podobne do tych otrzymywanych właśnie od miniona, nie licząc ulti i tarczy. Nie opłaca jej się wogole składać AP, ja osobiście staram się składać coś na CDR i Trinity force, bo 10 sec cd to trochę za dużo, taki to ma lux, która jest carry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że dps z niej słaby, ale jednak Jarvan to fighter, a Leona to tank (opisy). Ja ogólnie staram się złożyć takie przedmioty http://tnij.org/leona_build kolejność skilli podałem wcześniej. Nieraz potrzebuję więcej mra, więc kupuję FoNa zamiast czegoś innego. Ogólnie nie ma co narzekać na jej cd, bo i tak większość postaci na teamfight użyje max 2-3 razy danego skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to, że ma zadawać obrażenia jak carry, ale niech bije chociaz jak ten rammus czy amumu, którzy też są tankami. Nawet własnie z opisu widać, że leona nie ma obrażeń. Z moich ostatnich gier, podczas trwającej 20 minut gry ( potem dali surrender ) zadałem 69k obrażeń jarvanem. Podczas trwającej plus minus 40 minut gry ( nie pamiętam dokładnie, ale 40 z hakiem było chyba ) zadałem Leoną 62k obrażeń, spora różnica. Potrzebuje buffa, wtedy będzie dobrą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować