Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2011 o 21:22, Budo napisał:

Jakby patrzeć na opisy, to Taric jest tankiem, a Cho Gath nie.


I jest tylko trzech junglerów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę i nie pozostaje nic innego, jak czekać na upragniony buff :)

@Budo
Te postacie co podałeś to dobrze są zaznaczone w opisach. Główne chodzi tu o specyfikę postaci, taki Taric ma bonus do armora, leczenie no i stuna do cc, zaś Cho ma ogólnie spelle pod dmg, cc ma dobre, ale raczej nie tankowe, a tak jak zaznaczone, dla fightera. A z racji bycia fighterem jest wytrzymały i może tankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie przyjemnie gra Leona , jednak zgodze sie z wami ma bardzo slaby dps w porownaniu do Ammumu czy Rammusa . Ubieram ja tak jak na ss , wkurza mnie tylko jej passiv , dla niej bezużyteczny , czy nie mogli jej dac takiego jak ma rammus tylko przelicznik z mr .. ? chyba byloby najlepsze .

20110716223303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 22:27, Budo napisał:


Ludziska fast help needed- logujemy się do lola emailem, czy summoner name? Dzięki :P


Ani to, ani to. Logujemy się przez account name. Nie jest ono powiązane ani z emailem, ani z summoner name, ustalane przy tworzeniu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 22:33, Kamell napisał:

wkurza mnie tylko jej passiv , dla
niej bezużyteczny , czy nie mogli jej dac takiego jak ma rammus tylko przelicznik z mr
.. ? chyba byloby najlepsze .


Szczerze to nie byłoby lepsze. Wiadomo, że wkurza ten passive trochę, jakby i ona mogłaby go detonować to jej dmg byłby w porządku, ale tak jest za słaby. Trzeba czekać i zobaczyć co riot wymyśli, ja bym się cieszył z buffa Q i E i możliwości detonacji passive''a. Buff na skillach nie musi być duży, na Q np mogłoby zwiększać czas trwania stuna do 2 sekund, a na E lekko dmg zwiększyć i naprawić bug co wkurza, mianowicie nie działanie skilla w całym zakresie animacji, na tym, że tak nazwę czubku mieczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny meczor miałam Soną przed chwilą. Veigar wyszedł, zanim się zaczęła gra, no i byliśmy 4v5, w dodatku bez tanka. Nidalee robiła solo lane, nafeedowała przy okazji trochę... No ale odbiliśmy się, ja się okazałam jakaś deadly (mój trzeci mecz Soną ogólnie ;p) i w efekcie skończyłam ze statami 13/2/24, a grę zwyciężyliśmy. :D

20110716224331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na rankedach wygrywam tylko Soną. Biegam z tyłu, nie wychylam się, raz na ruski rok walę warda w krzaki.

I, oczywiście...

Q-W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q-W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q-W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q -W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q-W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q-W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q- W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q-W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q-W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q-W -E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W-Q-W-E-E-W-Q-W-Q-W-Q-E-E-Q-W

R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 22:45, Magok napisał:

Ja tą Leone kupił zagrałem 3 mecze i dałem sobie spokój tragedia grać nią.


Heh, a ja na 12 meczy Leoną wygrałem 9. Gra mi się nią świetnie, zwłaszcza, jeżeli drużyna rozumie jak działa mój pasyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, na moich oczach Mundo (Oo) zrobił quadre. Nie miał penty bo piątego ściągnął Nasus z Q^^
Teraz już mnie nawet penta Leony nie zaskoczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 23:05, Selv napisał:

Lol, na moich oczach Mundo (Oo) zrobił quadre. Nie miał penty bo piątego ściągnął Nasus
z Q^^
Teraz już mnie nawet penta Leony nie zaskoczy ;P


Mundo multikills as he pleases.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie lepiej. Przeciwnik banował Rammusa, to kolega z teamu pickował sobie Kassadina.

Zamiast Kassadina wyskoczył mu w ostatni momencie Rammus.

Grał rankeda na majsteriesach i runach do Kassadina, zbanowanym Rammusem.

Wygraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować