Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../
Wczoraj miałem grę z Leona, która miała wszystkie runki pod AD. Składała Phantom Dancer, buty berserki, Madred, Frozen mallet, The bloodtrister. Staty 17/11/20. DamageDealt- 142,739 i zaliczona penta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pisałem, że było jakoś specjalnie trudno. NIE! Czy pisałem ze jestem super uber fajny, bo wygrałem. NIE! Chciałem się tylko podzielić, choć gry faktycznie mogłyby być lepsze. Żałuję, że nie mam tego replaya, którego fakt przegrałem, ale grałem prawie półtoragodzinną bardzo wyrównana walkę. Nie mniej cieszę się że w końcu udało mi się coś nagrać (ostatnia taka akcja skończyła się na niedokończonym filmikiem z san andreas).

A mam pytanie do jaśnie Pana Bubbę jaki masz nick w grze. Skoro tu jesteś jednym z "gÓrÓ" fajnie by było zerknąć na profil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 12:13, Daronn_Darker napisał:

/.../
Wczoraj miałem grę z Leona, która miała wszystkie runki pod AD. Składała Phantom Dancer,
buty berserki, Madred, Frozen mallet, The bloodtrister. Staty 17/11/20. DamageDealt-
142,739 i zaliczona penta.

Z tymi itemami to ktokolwiek moze zabijac.... Nie widze powodu zeby to mial byc godlike build akurat na Leone.


@Ostrowiak
l0l. jak ktos pokaze jak nia grac zeby byla lepsza od innych tankowatych pickow to sure, bedziemy ja wyznawac. Jakos mnie nie przekonuje paplanie jakiegos goscia ktory ma mniej winow od losow ze Leona sie sprawdza.

Nie wyklucza to tego ze da sie wygrac majac leone, ale w soloqueue jest wszystko mozliwe wiec w/e. Calkiem fajnie sie jej stun łaczy z ulti sony, kennena i annie... Ale rownie dobrze moze to byc jarvan ktory po prostu ich podbije a nie zestunuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba grać junglerem aby wiedzieć co jak, kiedy i gdzie :)
W 90% gier jest jungler i trzeba wiedzieć kto i jak gankuje.
Byłem pare razy w jungli, od biedy mogę tam iść, zrobię ją i nawet kogoś zgankuje co nie zmienia faktu, że dobrym junglerem raczej nie będę. Nie moje picki nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 12:38, Yawei napisał:

l0l. jak ktos pokaze jak nia grac zeby byla lepsza od innych tankowatych pickow to sure,
bedziemy ja wyznawac. Jakos mnie nie przekonuje paplanie jakiegos goscia ktory ma mniej
winow od losow ze Leona sie sprawdza.


Ałć, moje uczucia, zraniłeś mnie.

Colbycheeze i Elementz już zaczęli trybić kopułkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze non stop uzywasz tych samych argumentow tj. "co wy patrzycie na tych high elo" w domysle "gram beznadziejnie i nie moge niczego udowodnic skillem wiec bede gadal caly czas o tym samym, moze sie nie zorientuja".

Serio, wybij sie do 1600 grajac tylko i wylacznie leona z ratio powyzej 75% winow to pogadamy o tym czy moze faktycznie jest lepszym pickiem od innych(albo chociaz podobnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

leoną gram teraz non stop, pokochałem tą postać z całego serca i gra mi się nią super,

widzę rozmowę o leonie pod AD tak więc zapodam screena gdzie sam się tak zrobiłem (nie zwracajcie uwagi na coop i custom gry ;P)

jak widać 280k dmg done to już troszku a przegraliśmy ze względu na nexus rush, po prostu mieli więcej szczęścia

20110717144438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 14:42, Hummer napisał:

http://www.solomid.net/guides.php?g=2931
Rozumiem, że już jest OP, można nią wbić 1600 solo i jest świetnym championem?


Co to zmienia ? Dyrus dał też guide do patheona (ba, na solomidzie sa nawet 2 guide, bo jeszcze jeden od Westrice), jest też guide do katariny. Czy to oznacza, że te postacie są mocne ? Nie. Po prostu dali poradnik jak grać. Naprawdę nie mogę pojąć, skąd u was tyle jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2011 o 15:07, Wielki_Bubba napisał:

Co to zmienia ? Dyrus dał też guide do patheona (ba, na solomidzie sa nawet 2 guide,
bo jeszcze jeden od Westrice), jest też guide do katariny. Czy to oznacza, że te postacie
są mocne ? Nie. Po prostu dali poradnik jak grać. Naprawdę nie mogę pojąć, skąd u was
tyle jadu.

Grają, że słąbymi przeciwnikami i coś im tam wychodzi, a jak ktoś napisze ze Leon jest do dupy to im nie pasuje. Bo przecież wbili nią duble killa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 15:07, Wielki_Bubba napisał:

Co to zmienia ? Dyrus dał też guide do patheona (ba, na solomidzie sa nawet 2 guide,
bo jeszcze jeden od Westrice), jest też guide do katariny. Czy to oznacza, że te postacie
są mocne ? Nie. Po prostu dali poradnik jak grać. Naprawdę nie mogę pojąć, skąd u was
tyle jadu.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=14553
Nioch nioch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed 30 działa wszystko :)
Leona jest problematyczna nie dlatego, że nie da się nią zrobić double killa czy nawet pente ale to, że jest za słaba na 30+/rankedach i innych poważnych grach :)

Zresztą, ja już jej prawie nie widuje ingame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już poprosiłem Riot o zwrot RP za Leona Bundle i zamiast niej kupię Rammusa (za IP) ze skinem Molten...wydaje mi sie on lepszą inwestycją, a do tego RP zaoszczędziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 15:42, Selv napisał:

Przed 30 działa wszystko :)
Leona jest problematyczna nie dlatego, że nie da się nią zrobić double killa czy nawet
pente ale to, że jest za słaba na 30+/rankedach i innych poważnych grach :)

Zresztą, ja już jej prawie nie widuje ingame :)


tyle, że to był premade gdzie wszyscy (poza mną) byli 30 lvl ;D

ale im więcej nią gram tym słabsza ona jest, już niew iem co mogę poradzić, żeby być bardziej przydatnym ;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o sam lv ale o zwykłe doświadczenie.
Powiedzmy 30 z 200 grami nie różni się jakoś niesamowicie od 28 czy nawet 25.
Czasami jak sobie gram to wylosuje jakieś świeże 30, ~200 gier i ich gra jest... dziwna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować