Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Tak, o tego amumu mi chodziło ;)
Btw, przegrałem z wynikiem 5/20.Jarvan junglerfailer, każdy gank kończył się jego śmiercią i śmiercią ashe, a ja lejnwickiem owniłem tope, ale to się niestety na nic nie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 10:44, Maddey napisał:

Tak, o tego amumu mi chodziło ;)
Btw, przegrałem z wynikiem 5/20.Jarvan junglerfailer, każdy gank kończył się jego śmiercią
i śmiercią ashe, a ja lejnwickiem owniłem top, ale to się niestety na nic nie przydało.


Szczerze mówiąc to ja ogólnie uważam że do solo queue Ashe jest jednym z najgorszych championów który w ogóle ma sens tylko jeśli jest support w teamie (co poniżej 1400 elo nie jest regularnym zjawiskiem). Zwłaszcza że pewnie poszła na mid i dostała Anię która ją jeździła na jedno combo ;P

Zwłaszcza że po Dreamhacku się wanna-be-pro Ashe namnożyło które chybiają strzałą z 20 cm a o takich które mogłyby trafić w cel na drugim końcu mapy nawet nie słyszały. A że poza ulti ta postać nie ma do zaoferowania nic w teamfightcie (tak tak, perma slow...ma sens jeśli się przeżywa wystarczająco długo)...cóż, to nie jest postać na niższe ELO i tyle.

Fakt że są ludzie którzy potrafią nią wymiatać nieprawdopodobnie (uczciwie przyznam jednak że widziałem taką w grze tylko raz jak Reguliusz do premade'u kogoś na poziomie Boga invnął :P) ale to naprawdę niewielki procent graczy i osobiście znacznie chętniej witam w teamie kogoś pokroju Corkiego, Caitlyn czy Vayne bo oni sobie dobrze poradzą nawet na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mida polazł vlad, ashe stwierdziła że przegra z Annie.Ta Ashe cały czas coś gadała o nub timie, a tak naprawdę była najgorsza, mój team focusował nasusa-tanka który grę skończył ze statami 11/3, tej gry nie dałem rady pociągnąć, nie było takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 10:55, Maddey napisał:

Na mida polazł vlad, ashe stwierdziła że przegra z Annie.Ta Ashe cały czas coś gadała
o nub timie, a tak naprawdę była najgorsza, mój team focusował nasusa-tanka który grę
skończył ze statami 11/3, tej gry nie dałem rady pociągnąć, nie było takiej opcji.


Bo 95% graczy Ashe jak ginie to wyje na resztę teamu że ich nie broni i że team noobski. A to że 5 sekund temu osobiście wleźli prosto w Xina/Garena/Annie to już oczywiście nie ich wina...

Z ciekawości, grywasz czasem duo queue? Bo chwilowo US nie działa i się nuuudzę :P Mam nawet na EU super niskie ELO żeby się łatwiej wybijać (choć tak na serio to nie ja takie ELO tam wbiłem a grałem tam z 5 rankedów w życiu ^_^). Specjalizuję się w supportach i tankach, choć potrafię też niezgorzej junglować, radzę sobie też z magami (ale na EU nie mam moich ulubionych ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 11:05, ziptofaf napisał:

ArkadiusBur na EU, Forneas na US :P

Ok, aktualnie gram mecz, skończę i pogadamy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 12:47, sirufok napisał:

> 4 win bust ;)

Powód?

Nie wiem. (of na EU).

BTW :) Zwrócili mi wlasnie RP i IP :) Jak malpa bedzie dobra to pojdzie na double bude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 16:19, luzac napisał:

Nie ma to jak fora Riotu...

http://www.youtube.com/watch?v=DtrInNPGcOE

Przynajmniej można się już domyślić jednego skilla...rozciąganie ( wydłużanie) kijaszka...(, czy to nie brzmi perwersyjnie?)

Ip na niego mam (prawie), ale wolę poczekać...nie dam się zrobić w konia jak z Leoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wspierał krwawego reźimu ChRL i nie kupię Wukonga.

Żeby Chińczyk grał w LoL musi mieć dynamo do kompa, zasilane przez siedemnaście chińskich dzieci D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, zakładając, że Monkey King jest wzorowany chociaż troszkę na Journey to the West to będzie konkurencja dla połowy postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak czekam do następnego patcha, bo coś ta Leona nie pewna, jedni mówią, że ok, inni, że bezużyteczna jako tank bo można ją ignorować..
I w końcu nie wiem czy zbierać IP czy nie, a szkoda bo przydałby mi się nowy tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować