Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Bueh wszyscy o tym podzieleniu nawijają jak to z technicznego punktu wygląda? Nie interesowałem się tym i teraz już się pogubiłem. Wydawało mi się, że planują podzielić serwer europejski na wschód i zachód, a tu w moim amerykańskim launcherze, opcja logowania na Europe, więc pytam o co tu biega? Mają dzielić, a mi to wygląda na łączenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 15:28, nightfaler napisał:

Bueh wszyscy o tym podzieleniu nawijają jak to z technicznego punktu wygląda? Nie interesowałem
się tym i teraz już się pogubiłem. Wydawało mi się, że planują podzielić serwer europejski
na wschód i zachód, a tu w moim amerykańskim launcherze, opcja logowania na Europe, więc
pytam o co tu biega? Mają dzielić, a mi to wygląda na łączenie...


A to jest akurat przydatny ficzer - mając klienta US możesz grać na EU (choć konto itd. musisz mieć osobne) zamiast ściągać 2 osobne wersje gry i do każdej patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie w nosie mam IP boost, mam praktycznie wszystkie runy i champy które mnie interesują :)
Pewnie w ciągu tych 2tyg jakiejś niesamowitej ilości gier nawet nie rozegram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jak dobrze, że w pracy siedzę i do wieczora sobie będę mógł jedynie poczytać o Waszych zmaganiach z kolejkami po splicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 15:30, ziptofaf napisał:

A to jest akurat przydatny ficzer - mając klienta US możesz grać na EU (choć konto itd.
musisz mieć osobne) zamiast ściągać 2 osobne wersje gry i do każdej patche.

No dobra, ale gdzie rzeczone "podzielenie" serwerów skoro teraz nie idzie wbić nigdzie bo kolejki wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich: zachowajcie swoje narzekania do jutrzejszych godzin szczytu. Bo to, że po robocie kolejki będą, było raczej do przewidzenia. Ale jeżeli jutro sobie siądę o 16-18 i zobaczę kolejkę to wysyłam "kwiaty" do Riotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 16:23, luzac napisał:

Do wszystkich: zachowajcie swoje narzekania do jutrzejszych godzin szczytu. Bo to, że
po robocie kolejki będą, było raczej do przewidzenia. Ale jeżeli jutro sobie siądę o
16-18 i zobaczę kolejkę to wysyłam "kwiaty" do Riotu.


Dokładnie, nie rozumiem jęczenia po pierwszym dniu. Minie miesiąc i zobaczymy. Zapominacie też o największym plusie, koniec z dodatkowymi serwami us :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 16:30, Marcin08 napisał:

z jakiego powodu nie mogę sciągnąc LoL? cały czas wyskakuje mi że Unable to contatct
the networ. Please try again la
ter... ?


Bo im servery padły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol.launcher.exe
Nie można urochomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji.

Zainstalowałem ponownie i dalej taki komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować