Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2011 o 20:02, Mange napisał:

Ściągnąłem nie tego klienta :( Zamiast east to west. Fuuuuuuck.

A przypadkiem całość nie jedzie na jednym kliencie? Masz po lewej przycisk "Change Region" i można wybrać między US, EU West oraz EU East.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 20:08, Mordant napisał:

> Ściągnąłem nie tego klienta :( Zamiast east to west. Fuuuuuuck.
A przypadkiem całość nie jedzie na jednym kliencie? Masz po lewej przycisk "Change Region"
i można wybrać między US, EU West oraz EU East.

Ale jestem zaje(kręcony). THX:) Zaoszczędziłeś mi 30 min sciągania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 20:01, Hacket napisał:

Nie no beznadziejna jak dla mnie ta opcja jest z tym podziałem serwerów. Przez pół dnia
Internet mi wysiadł a jak już naprawili to zagrałem 2 gry oba losy pierw przez feed shaco
drugi z premadem czeskim czy słowackim zero zgrania zamiast siedzieć na laney to wszyscy
śledzili mnie i tak mając dodatnie staty przegraliśmy, bo nic a nic pushu nie było. Nie
mój dzień jak widać :P


Spoko, podział jest beznadziejny bo nie miałeś internetu, a później przegrałeś 2 gry przez graczy, na których też mogłeś trafić jeśli by tego podziału nie było?
Nowy rodzaj rejdżu jak widzę. Rzecz, która miała przynieść ulgę europejskim graczom, daje jeszcze więcej powodów do narzekań. Mnie się to podoba, więcej prosów pójdzie na zachód, bo przecież tu nie da się grać. GL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 19:51, Ostrowiak napisał:

Po prostu przestań grać, nazwa nadal będzie pasowała.


huehuehuehue


Nie uznam tego za trollowanie, bo biorę właśnie to pod uwagę. Ewentualnie zrobię jak Dyrus bądź Oce i zacznę maksymalnie niszczyć ludziom grę, gdy zobaczę, że failują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 21:50, Axuwax napisał:

Nie można zmienić konta usa na eu west ?

Nie, przecież było mówione że tylko eu mogą się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 22:30, Noma napisał:

Nie, przecież było mówione że tylko eu mogą się zmieniać.


Ok, thx za info. Nie byłem w temacie lola kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 22:18, mlynar911 napisał:

Lol ta nowa małpa to połączenie Garena + Phantom Lancera z Doty ... ;]


Jego umiejętności wydają się mocne, zwłaszcza w tf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 20:48, sirufok napisał:

Spoko, podział jest beznadziejny bo nie miałeś internetu, a później przegrałeś 2 gry
przez graczy, na których też mogłeś trafić jeśli by tego podziału nie było?
Nowy rodzaj rejdżu jak widzę. Rzecz, która miała przynieść ulgę europejskim graczom,
daje jeszcze więcej powodów do narzekań. Mnie się to podoba, więcej prosów pójdzie na
zachód, bo przecież tu nie da się grać. GL.


Żelazna kurtyna się zjawiła ogólnie czasem można nieco ponarzekać albo jak to mówię zdać relację. Ja oceniam negatywnie pół fl wywaliło na zachód w tym paru dobrych artystów po fachu :(. A co do braku neta to wyszło mi na dobre w końcu znalazłem czas aby w photoshopie poćwiczyć 3 prace do przodu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, pierwszy raz w życiu grałem 2v5, i pierwszy raz widziałem, żeby w takiej sytuacji przeciwny team rozważał poddanie się :o
Przy okazji chciałbym pozdrowić Yi z 49 killsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra po podziale fajna, był AD Kennen, ktoś nie ogarnął gry AP sionem, Mundo stackował Warmogi. Ogólnie to większość gier wygranych, w prawie każdej ktoś wyszedł, ktoś nie umiał grać, ktoś specjalnie trollował. Nie wiele gorzej niż przed podziałem, jeśli chodzi o granie solo. A granie w premade, ciężko o to będzie, teraz mam max 40 ludzi online, wcześniej było 100, więc trochę ludzi ubyło. I niestety wśród nich była znaczna większość tych którzy byli dobrymi graczami. Po za kilkoma osobami stąd, nie mam za bardzo z kim grać jeżeli chcę wygrać.

Jedyny plus to taki, że IP szybko leci. No i fajne buildy niektórzy mają. Ktoś pójdzie Jungle GP i zginie 3 razy podczas junglowania, ktoś będzie trollował swój team Anivią...przynajmniej jest śmiesznie.
Pewnie przejdę na West jak będzie można bo tam więcej mojej friend listy jest, to czy ludzie spamują po francusku czy po rusku to zbyt mnie nie obchodzi bo i jednego i drugiego nie rozumiem. Mogli chociaż zrobić tak, żeby można było chatować między serwerami, a nie kompletnie oddzielać, ale jest jak jest i pewnie się przez długi czas nie zmieni.

No i wreszcie zagrałem przeciwko Leonie, nie jest aż tak źle jak ludzie na forum pisali, jakieś dmg ma, ciężko ją zabić i często stunuje. A wg. opisu z forum LoLa to byłby taki Mordekaiser tyle, że bez dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 19:45, SiDi napisał:

Riot powinien zmienić nazwę tej gry na "League of Trollz" bądź na "League of Fail Players"


O rany, że raz poszedłem w krzaki gdzie nie trzeba i parę razy spudłowałem graba to od razu fail...

rtyrtyrty---> ad kennen wbrew pozorom może działać, ale to coś jak ad kassadin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 21:04, SiDi napisał:

Nie uznam tego za trollowanie, bo biorę właśnie to pod uwagę. Ewentualnie zrobię jak
Dyrus bądź Oce i zacznę maksymalnie niszczyć ludziom grę, gdy zobaczę, że failują.

Ja to robie od dawno :) Tylko, że potem ja jestem ten zUY :), ale fajnie sie oglada rage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 20:23, Mange napisał:

Na szybko.
Gościu z 2300 miałby 1750 elo (-)
Gościu z 1700 miałby 1450 elo (-)
Gościu z 1400 miałby 1300 elo (-)
Gościu z 1200 maiłby 1200 elo (-)
Gościu z 1000 miałby 1100 elo (+)

O tak będzie przy sofcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak pomału zastanawiam po co w ogóle robić reset jeżeli mają robić ten durnowaty soft. Swoją drogą mówicie, że statystyki też zostaną? Liczba wygranych/przegranych/killi itd? To ja się pytam wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować