Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Oczywiście, że zrobią. Raz Udyr jest w większości gier, a dwa jest naprawdę OP. Sam rozegrałem Udyrem około 50 meczy, mniej więcej łapię tą postać i jeżeli siądzie FB na początku to później raczej nie ma mocnych. Maddred''s + Randuin''s = Op Udyr Is Op :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 00:12, loytar napisał:

Jak nie grasz z latarnią to nie wiesz co to op Udyr.


O latarni nawet nie wspominam bo to pierwszy item, przed butami rzekłbym nawet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Udyrze do dmg się kupuje latarnię oraz Triforce. Jeśli 4ny4 chodziło o Bloodrazor pisząc "Madreds" to tego się nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pytanko ode mnie:

Pisze się ktoś na Go4LoL na EU? Czyli taki turniej LoL-a co odbywa się co tydzień, w niedziele. Rzecz jasna szanse na win (czy nawet przebrnięcie na wyższą pozycję ^^) bliskie zera ale zawsze byłaby to okazja by pograć z naprawdę dobrymi graczami.

Dla zainteresowanych:
http://www.esl.eu/eu/lol/go4lol/

Z wiadomych przyczyn odradzałbym to komukolwiek kto nie ma doświadczenia z rankedami, 30 level i przynajmniej z tysiąc meczy doświadczenia wydają się rozsądnym minimum by w ogóle mówić o grze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do opness udyra, to pewnie wrzucą w następnym patchu fixa, który spowoduje, że proc latarni, nie będzie działał razem z turtle stancem.

@up

Ja nie mam 1000 meczy doświadczenia :( Ale osobiście się na to nie piszę, ze względu na zbyt małą liczbę sensownych champów i braku wielu run.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 11:50, Ecko09 napisał:

Są jakieś plotki/przecieki kiedy mają wprowadzić możliwość przeniesienia się na west?

tak ci się śpieszy do przeniesienia na serwer gdzie jest jeszcze więcej nubków, flamerów, retardów, moronów czy jakkolwiek inaczej ich nazwiesz? Sam sobie zresztą poczytaj, mimo, że ja raczej na świetnych ludzi po podziale nie trafiam, to za chiny się nie przeniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 11:53, Pernia napisał:

> Są jakieś plotki/przecieki kiedy mają wprowadzić możliwość przeniesienia się na
west?
tak ci się śpieszy do przeniesienia na serwer gdzie jest jeszcze więcej nubków, flamerów,
retardów, moronów czy jakkolwiek inaczej ich nazwiesz? Sam sobie zresztą poczytaj, mimo,
że ja raczej na świetnych ludzi po podziale nie trafiam, to za chiny się nie przeniose.

Ze od kiedy na west jest wiecej slabiakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 11:54, Yawei napisał:

Ze od kiedy na west jest wiecej slabiakow?


Od kiedy zjawią się tam pro gramowicze;) <żarcik>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 12:01, luzac napisał:

NEVER AGAIN.

Czemu?

Ja bym poszedł z chęcią chociażby, żeby pomóc drużynie przeciwnej przejść dalej. Team STFU w końcu byłby znany, lubiany i sławny. Można by też zobaczyć jak sprawdza się 1-3-1 na hajelowcach. Bo na low elo turret na midzie schodzi w 4 minucie.

Troll must go on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2011 o 11:54, Yawei napisał:

Ze od kiedy na west jest wiecej slabiakow?

nie orientuje sie jak to wyglada na jakims super-mega-high-elo, czyli w strefie do ktorej zwykli ludzie nie siegaja ( ecko rownież ) ale na zwyklych grach west jest PRZEPEŁNIONY retardami, na east jest ich tyle co zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 12:49, Pernia napisał:


> Ze od kiedy na west jest wiecej slabiakow?
nie orientuje sie jak to wyglada na jakims super-mega-high-elo, czyli w strefie do ktorej
zwykli ludzie nie siegaja ( ecko rownież ) ale na zwyklych grach west jest PRZEPEŁNIONY
retardami, na east jest ich tyle co zawsze.


nie mogę sie bardziej zgodzić... po prostu ilość troli i debili jest przerażająca, zastanawiam się nad przerwą od gry całkowicie, bo to aż grać się nie da czasem jak 3 z teamu trolluje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brand OP RIOT NERF. MORELLO!
Jako, że Swain się słaby zrobił jakiś ostatnio w "fazie liniowania" to bawię się nim. Fajny champ z tego champa. Jeszcze przy takich noobach na east. Hihi. Może nie wygrywam gier w których w 10 minucie jest 0-12. Autentyk. Na bocie i topie każdy miał 3 deady.
A to ulti to miażdży kiedy kilku broni turret i jeden ma mało hp.
Muszę nim iść na rankedy, bo Noc mi się przejadł. Ale kto teraz będzie junglował. :(

Swoją drogą jakie itemki do tego Branda? Ja startuje z doranem, potem hextecha, butki, deathcap, rylai i wtedy gra sie końcy zazwyczaj. Jakieś lepsze pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 13:08, Markush napisał:

Swoją drogą jakie itemki do tego Branda? Ja startuje z doranem, potem hextecha, butki,
deathcap, rylai i wtedy gra sie końcy zazwyczaj. Jakieś lepsze pomysły?

Botki i 3x potki/doran/crystal 2x potki :) potem 1-2 dorany i uprgate do botów. Deathcap. Rylai. Void. Potem Will of the Ancients Bashe Zhonya.
Te końcowe itemy to od enemy już zależą :) Jak np wygrałem mecz mając bootki dorana dethcapa (standart) oraz BASHE QS i Negatrona :). Przez chwile miałem 3 czyste negatrony bo enemy to full ap ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 13:08, Markush napisał:

Brand OP RIOT NERF. MORELLO!

Morello za większe zagrożenie uznał chwilowo Kayle, zdecydowanie OP champ którego spotykasz w każdym meczu więc się nie dziwię...

Dnia 24.07.2011 o 13:08, Markush napisał:

Swoją drogą jakie itemki do tego Branda? Ja startuje z doranem, potem hextecha, butki,
deathcap, rylai i wtedy gra sie końcy zazwyczaj. Jakieś lepsze pomysły?

Rushuj Deathcapa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 12:02, ziptofaf napisał:

/ciach/


W dwudziestej. Problem w tym, że w ogóle nie wiedziałem co się dzieje. No ale tak już jest, jak trafia się na gości którzy łupią w tę grę non stop na poziomie competitive. Nie powiem, ciekawe doświadczenie. Ale i tak zostanę przy moim każualowym podejściu do LoLa.

Tak swoją drogą, nawet nie wyobrażałem sobie, że przełączenie Q i E Irelii na smartcasty tak podnosi wydajność tej postaci... :o

Dnia 24.07.2011 o 12:02, ziptofaf napisał:

Morello za większe zagrożenie uznał chwilowo Kayle, zdecydowanie OP champ którego spotykasz w każdym meczu więc się nie dziwię...


Ale teraz wszyscy będą grać Kayle jak op mastah Phreak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować