Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2011 o 11:47, Mange napisał:

Tja...to się dzieje kiedy Chauster cię carry''uje :F Jeśli dobrze myślę to trzeba by najpierw wzbić się do powiedzmy 1400, potem spaść w okolice 500-600 ELO i potem znowu zacząć wygrywać (albo raczej - żeby ktoś wygrywał za ciebie...) żeby zrobić coś takiego. Jakoś się nie dziwię że osoby które uczciwie wbiły high elo potem się wściekają że mają nooby w teamie widząc coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In the preview, we always talk about the most contentious changes. GP, Annie and Yorick nerfs are in the patch, but since it''s well-understood they''re needed, there''s little need to explain.

This is why we always say "not all changes are represented in the preview."

Pirat, Grabarz i Dziewczynka z zapałkami mogą się smucić, koniec bycia OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yoric był OP jedynie na sololane, w ganku za wiele porządku z niego nie było więc zapewne znowu stanie się useless, czyli jednak będzie trzeba wysmarować list do riotu o zwrot kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 10:47, Ostrowiak napisał:

Panth już praktycznie nie żyje, bo znając buffy Riotu, to mu obniżą koszt Q o 15 w zamian
kosząc dmg.

On jest albo zbyt op i kosi jak niewiadomo co ,ale nie robi totalnie nic i nie ma dmgu a jego gra jest wtedy kiedy gra vs 5 papierów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:51, mlynar911 napisał:

> Panth już praktycznie nie żyje, bo znając buffy Riotu, to mu obniżą koszt Q o 15
w zamian
> kosząc dmg.
On jest albo zbyt op i kosi jak niewiadomo co ,ale nie robi totalnie nic i nie ma dmgu
a jego gra jest wtedy kiedy gra vs 5 papierów ..


Bo Riot nie zna umiaru. Albo buffują jak szaleni, albo robią zwrot o 180 stopni i nerfią aż robi się useless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:57, necron1501 napisał:

Bo Riot nie zna umiaru. Albo buffują jak szaleni, albo robią zwrot o 180 stopni i nerfią
aż robi się useless.


Rozwiązanie problemu jest bardzo proste - tak jak ja wystarczy mieć przynajmniej 90% wszystkich postaci. Wtedy jak ci jednego OP znerfią to przesiadasz się na innego ;) I tak w kółko, na razie się sprawdza ;P

A tak na serio to ja nie wiem w sumie czego Riot chce - czy tego aby po spojrzeniu na dowolnego champa we wrogim teamie przeklinano ten pick (jak obecnie z Anią czy Gangplankiem) czy też żeby wszystkie były do chrzanu (jak np. z Twitchem)...

Notabene, wbij na US bo chciałeś w swoim czasie pewnego replaya ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale słitaśną czwóreczkę premade dostałem. To tak, na początek gry trynd wziął heala, co uzasadnił tym, że po swoim ulti musi szybko sobie przywrócić HP - mój komentarz, że po odpaleniu r dostaje stacki do bloodlusta pozostawił bez odzewu, natomiast pozostała czwórka powiedziała ''stfu nidalee, we know how to play''. Lanephase - dostałem morde i sorake, czyli z harasu nici. No, i tu zaczął się spinać trynd, mówiący, że powinienem harasować morde, bo soraka jest useless i nie robi kompletnie nic, mrr. 10 minuta, Morde na topie 0/7, fiddle na midzie 0/8. Ktoś to pobije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem, popatrzyłem i chyba nie ma bulidu który działa w 100%, zwłaszcza na bot.
Będziesz musiał zrobić własny ;)
Krowa nie grywam więc ciężko poradzić.
Philo+HoG (na duo z goldem ciężko), Sheen, buty a dalej co trzeba teamowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hu hu, wykręciłem orianną 13/4/17 a i tak przegrałem prze team bez rąk :C niedługo spadnę do elo hell i się skończy dzień dziecka ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie to są **** i ******* :) Już wole niemców bo chociaż wsród nich są ludzie z którymi można pograć itp.
A stalinowcy feedują na 1/4 i potem idą afk, dodatkowo bezczelnie robiąc surrender :( No nic ale chociaż jest fun jak się znajdzie polak i zaczyna wyzywać na prawo i lewo (Rusków! i innych) :) Jakoś trzeba to przebrnąć/przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 17:03, Oloninho napisał:

Dałbyś w takim razie jakiś sensowny build Ali pod AP (patrzyłem na solomid i mobafire,
ale nie znalazłem nic zadowalającego)?


Obejrzyj sobie mecze z dreamhacka, gdzie Shushei grał alistarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy GP jest osom. Latarnia + TriForce i już dmg jest nieziemski. Notabene jego maliny uwalniają z każdego stuna, taunta czy suppresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 20:42, SiDi napisał:

Ten nowy GP jest osom. Latarnia + TriForce i już dmg jest nieziemski. Notabene jego maliny
uwalniają z każdego stuna, taunta czy suppresa.


W zawsze tak działało, tylko kiedyś miało długi cooldown, teraz jest znacznie krótszy. Gp nosi ze sobą osobisty cleanse + heal o krótkim cd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować