Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 ma chrapkę na rekord Halo 3

9 postów w tym temacie

Reklama robi swoje...

Mam kolegę który wolał kupić trzy razy droższe MW2 niż Call of Duty 4: Moder Warfare(w obie nie grał), tylko dlatego, że było aktualnie na topie(on gra tylko w SP, a kampania w CoD4 jest chyba lepsza).

Inny przykład: totalnie przeciętny avatar obejrzało już milion osób w naszym kraju...

A wszystko to można wytłumacz tylko tym, że promocja jest niestety najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest ideałem, nie jest najlepszą grą w historii, ba - nie jest nawet w top. Nie zmienia to jednak faktu, że to kawał świetnej gry, dającej ogrom zabawy. Jak dla mnie najlepszy zakup od dawien dawna! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że skończył się ten cykl na Gram.pl pod tytułem "Wszystko o Modern Warfare", a tu nagle- BAM i znowu niespodzianka. Artykuł o tym, że IW coś sobie planuje i niech sobie planuje, ale co to kogo obchodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HiddenNick po pierwsze śmiem wątpić iż kampania w MW1 jest lepsza niż w MW2.
Fabuła Dwójki może i nie jest olśniewająca, ale jest nie dość,
że intensywniejsza to jeszcze dłuższa i ma zwroty akcji których JA się nie spodziewałem.


A jeśli chodzi o Avatar to przykro mi ale również się nie zgodzę.
Jeśli nie podobają Ci się filmy Camerona (może prócz Titanica)
to nie spodoba Ci się i Avatar. Prosta sprawa.

Cameron to prosty gość, nigdy nie robił filmów głębokich, wielowątkowych.
Jego filmy są proste, intensywne i pełne akcji. Każdy jego film posiada tzw. ostatni niedopięty guzik
Można iść na film nastawiając się na efekty. Wtedy szczęka opada.
Mogą też iść Ci, którzy lubią kino akcji, miłośnicy Camerona i też nikt się wtedy nie zawiedzie.
Zawiodą się Ci, którzy oczekiwali filmu z głęboką i wielowątkową fabułą i aktorami mającymi dylematy moralne, etyczne i emocjonalne.
Tyle w temacie Avatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze. Więcej graczy = więcej ludzi w multiplayerze :) jak by tak do każdego pudełka MW2 dorzucali abonament xbox live 1 miesiąc gold :) podejrzewam że 10 mln to by zeszło już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować