Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odbiór zamówień ze sklepu gram.pl w kolejnych salonach Sferis!

96 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2010 o 23:39, Tyler_D napisał:

A co z województwem kujawsko - pomorskim? Tak, jest Bydgoszcz a coś więcej?


Nic więcej nie potrzeba ;]

qmpel---> akne już pisała o tamtych rejonach, poczytaj parę poprzednich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie pogniewał gdybyście dali Lubin lub Legnicę - do Wrocka i do znacznie mniejszej Nowej Soli mam trochę daleko :/ No ale mam nadzieje, że nasze sferisy szybko rozpoczną współpracę z gramem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja P**RDOLE.
Halo zachodniopomorskie też jest w Polsce. Tak wiem to chyba nowość dla tych co otwierają te punkty Sferis.
Chyba, że to nowa strategia. W jednym rejonie nie otworzymy punktów sprzedaży bo tak, a niech sobie zapłacą za przesyłkę. Tylko gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh muszę niestety ponarzekać. Wczoraj dostałem maila o możliwości odbioru w płockim salonie Sferi zamówionej gry. Mówię sobie, odbiorę jutro. Dam im czas żeby spakowali ją czy cos tam jeszcze żeby nie było problemów. Dziś jadę do Sferis i jakież jest moje zdumienie kiedy Pan Sprzedawca oznajmia mi, że nie wie gdzie jest moja przesyłka. Poi czym z rozbrajającym uśmiechem dodaje, że pewnie Kolega Pana Sprzedawcy wie, ale on teraz śpi, więc nie będzie go budził (!?). Pare sekund zabrało mi podniesienie szczęki z podłogi. Przypomniała mi się scena z Misia - "Nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi?".
Teraz będę miał czas jechać do tego salonu dopiero w przyszłym tygodniu. Zapewne dopiero w sobotę, bo w ciągu dnia ja do późna pracuję a po pracy nie mam czasu na głupoty. Dziękuję za ułatwienie odbioru przesyłek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Komputroniku byłoby o wiele bardziej poręczniej. Sklep znajduje się w średnim i większym mieście. Dziwne bo w moich dużym mieście nie ma sferia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danio237 nie bój się nie jesteś sam :P i nie masz najgorzej ! :D

Ja mam do najbliższego punktu 100KM xD :D

A co do "Komputronik" to w moim mieście mimo że jest niewielkie stoi jeden punkt sprzedaży, jestem ciekawy czy powstanie ,,Sferis" !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem zamówić grę Assassin''s Creed II i wybrać odbiór przez sieć Sferis ale przy podsumowaniu jest tam napisane: "wszystkie zamówione produkty muszą być dostępne w sklepie". Znaczy to że nie odbieram zamówienia tylko kupuje grę tak jak bym kupował bez zamawiania na gram.pl, jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować