Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia: Zapomniane Piaski - pierwsze screeny

27 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2010 o 12:02, Jimmi napisał:

Nie ma to jak news prawie sprzed tygodnia...

Ja się dowiedziałem teraz. Jakoś nie narzekam.
Oby premiera nie przesunęła się znacznie i było w co pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ubi zapowiedział odcięcie od starej trylogii, a tutaj taka niespodzianka :) Osobiście mroczny książę bardziej mi się podobał niż taki "malowany klaun". Dobrze, że wracają do korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 12:02, Jimmi napisał:

Nie ma to jak news prawie sprzed tygodnia...

Jak już to sprzed miesiąca, ale wcześniej screeny nie ujawniały wspaniałej rozgrywki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego,ten książę wygląda tak nieciekawie,jest dla mnie mało wyrazisty i mało ciekawy - o wiele bardziej podobał mi się jego odpowiednik z wersji 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że Warrior Within to moja absolutnie ulubina część, to mam nadzieje, że ta gra nie będzie miała nic wspólnego z najowszym Popem, który imo jest gniotem, a walka to już wogóle porażka na potęge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 14:30, Halvir napisał:

Jako że Warrior Within to moja absolutnie ulubina część, to mam nadzieje, że ta gra nie
będzie miała nic wspólnego z najowszym Popem, który imo jest gniotem, a walka to już
wogóle porażka na potęge.


Męczą mnie już te wypowiedzi że dana gra to gniot,shit,crap,itp.
proszę dopisywać że dla mnie dana gra jest gniotem lub crapem bo to co nie podoba się jednemu może się spodobać drugiej osobie - ja,np.nie przepadam za starą trylogią a PoPa z 2008 roku bardzo lubię - i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 15:05, lis_23 napisał:

a PoPa z 2008 roku bardzo lubię - i co?


Najprawdopodobniej jesteś casualem, właśnie do takiej grupy odbiorców skierowany był ostatni Książę. Oby z nowymi Piaskami było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety lis_23 Halvir- i inni co mają podobne zdanie, mają racje. Nowy PoP jest słaby. Dlaczego jest kiepski? Odpowiedź jest bardzo prosta. Najnowsza produkcja jest skierowana do każulowców (casual gamers). Wybacz ale ja nie jest zwolennikiem upraszczania rozgrywki. Pomysł był ciekawy, miejscówki bardzo ładne, ale sama mechanika to już poziom filmów Uwe Boll''a. Wybacz ale nie lubię gdy ktoś traktuje mnie jak człowieka upośledzonego umysłowo. Niestety takie odniosłem wrażenie. Niestety teraz panuje era każulów i trzeba się z tym pogodzić. Nawet mogę się założyć że najnowsza produkcja też będzie miała uproszczony gameplay:/ Pozdro dla wszystkich starych wyjadaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze gra jest prosta tylko o jej klimat,magię,przyjemność z rozgrywki - na - zaliczę fakt że gra jest dość krótka i brakuje walk z większą ilością przeciwników ale i tak sama gra sprawia wiele frajdy.
To czym się tu wszyscy zachwycają ( fotki z nowej gry ) to po prostu odgrzewany kotlet więc wybaczcie brak mojego entuzjazmu - to już było i powinno się iść dalej a nie wracać do przeszłości tylko dlatego,żeby gra się dobrze sprzedała,gdyż będzie się kojarzyć ze starą trylogią a i popyt może być większy ze względu na premierę filmu.
Pewnie kiedyś zagram ale nie czekam na tę grę z entuzjazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 15:44, Calibur2 napisał:

Niestety lis_23 Halvir- i inni co mają podobne zdanie, mają racje. Nowy PoP jest słaby.
Dlaczego jest kiepski? Odpowiedź jest bardzo prosta. Najnowsza produkcja jest skierowana
do każulowców (casual gamers). Wybacz ale ja nie jest zwolennikiem upraszczania rozgrywki.
Pomysł był ciekawy, miejscówki bardzo ładne, ale sama mechanika to już poziom filmów
Uwe Boll''a. Wybacz ale nie lubię gdy ktoś traktuje mnie jak człowieka upośledzonego
umysłowo. Niestety takie odniosłem wrażenie. Niestety teraz panuje era każulów i trzeba
się z tym pogodzić. Nawet mogę się założyć że najnowsza produkcja też będzie miała uproszczony
gameplay:/ Pozdro dla wszystkich starych wyjadaczy.


Widzisz,gram w RPGi,które na pewno nie są przeznaczone dla,tzw.casuali,ale od innych gier oczekuję przede wszystkim przyjemności płynącej z rozgrywki - nie każdy lubi operować całą klawiaturą podczas gry i nie każdy ma tyle cierpliwości,żeby co chwilę wgrywać zapisany stan gry,każdy lubi co innego i inaczej też gra,niestety,utarło się takie przekonanie że gry na PC są tylko dla tzw.hardcorowców a inni nie mają tu czego szukać,a to błąd.
Myślę że gry z prostą mechaniką są dla ludzi,którzy nie mają za wiele czasu na granie a gdy już chcą sobie pograć to oczekują rozrywki a nie męczarni - ale czy to oznacza że są oni niewartościowymi graczami i można nimi pomiatać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment, bo mi już się trochę pomieszało - nie mamy tu przypadkiem do czynienia z remake pierwszej części z okazji premiery filmu?

A ostatni PoP - oczywiście gniot, shit, crap, itp, gra dla prostaka - oczy zarzucić kolorowymi światełkami i za mocno go nie przemęczać umysłowo. Powinni do takich gier dołączyć opcję oglądania - włączamy, odkładamy pad i zasypiamy jak przed TV podczas gdy gra gra sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 16:06, hallas napisał:

Moment, bo mi już się trochę pomieszało - nie mamy tu przypadkiem do czynienia z remake
pierwszej części z okazji premiery filmu?

Nie to nie jest żaden remake - akcja gry ma się toczyć pomiędzy Piaskami Czasu a Duszą Wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2010 o 16:06, hallas napisał:


A ostatni PoP - oczywiście gniot, shit, crap, itp, gra dla prostaka - oczy zarzucić kolorowymi
światełkami i za mocno go nie przemęczać umysłowo. Powinni do takich gier dołączyć opcję
oglądania - włączamy, odkładamy pad i zasypiamy jak przed TV podczas gdy gra gra sama.


Dostrzegam tutaj podobieństwo do sytuacji z nowym filmem Camerona - według niektórych ludzi " Avatar " to szajs,badziewie,g i tp.a ci którym się on nie podobał to osoby upośledzone umysłowo,ludzie małpy,itp.
Zrozumcie że każdemu może się podobać co innego i to co was zachwyca,wcale nie musi zachwycać innych - można coś krytykować ale w sposób merytoryczny a nie używając samych obraźliwych określeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 16:14, lis_23 napisał:

Zrozumcie że każdemu może się podobać co innego

A ty i tobie podobnym nie da się przetłumaczyć, że jeśli coś zmienia swoje oblicze to miłośnicy starego są niezadowoleni? Oczywiście, że się nie da bo zaczynacie bredzić o ewolucji i postępie.

Ja przeszedłem pierwszego, PIERWSZEGO, PoP po wieeelu próbach - godzinny limit to mordercza bariera na przejście tej gry. Ale dało się. Większość graczy współczesnych nie byłoby w stanie jej ukończyć nawet bez tego limitu. Czego to jest efekt? Cofania się w rozwoju? Czy ewolucji? Jeśli to drugie to wolę być zacofanym.

I tak, wiem, decydują pieniądze. Nie muszę jednak być zadowolony z tego, że tak jest. I nie jestem, nie będę. Wolę by moje dziecko grało w trudną grę niż w prostacką. Z różnych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować