Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic potwierdzone na 2011 rok

14 postów w tym temacie

No to ten rok to dla mnie powrót do Azeroth i podziwianie go po Katakliźmie a w 2011 WoW idzie w diabły i wracamy do czasów Starej Republiki i próbujemy ją obalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 17:57, kindziukxxx napisał:

tak aby nie było do ściągania ton Patchy...

Widać nie masz bladego pojęcia o grach MMO skoro w ogóle dopuszczasz myśl że może się obyć bez wielu, wielu patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 17:57, kindziukxxx napisał:

TOR, to będzie ta gra po której nie trzeba będzie kupować żadnej innej

Dobrze wiedziec.
MMO bioware brzmi jak strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 18:03, Nagaroth napisał:

> tak aby nie było do ściągania ton Patchy...
Widać nie masz bladego pojęcia o grach MMO skoro w ogóle dopuszczasz myśl że może się
obyć bez wielu, wielu patchy.


akurat mam pojęcie, tylko pamiętaj że to Bioware, i oni naprawdę postarają się dopracować produkt, a że nawet w zwykłych grach nie obywa się już bez patchy to wiadomo, ale chodzi mi o to aby nie było ściągania po 1-2 GB, a jest to moja nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2010 o 19:18, kindziukxxx napisał:

akurat mam pojęcie, tylko pamiętaj że to Bioware, i oni naprawdę postarają się dopracować
produkt, a że nawet w zwykłych grach nie obywa się już bez patchy to wiadomo, ale chodzi
mi o to aby nie było ściągania po 1-2 GB, a jest to moja nadzieja :)


Co z tego że to BioWare? Blizzard to też perfekcjoniści a do WoWa co i ruszy wychodzi patch. To samo czeka TOR, nie da się stworzyć dobrego MMO do którego nie trzeba będzie wydawać co chwilę patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie boję się o patche od BioWare. O ile w przypadku KotOR-a 1 pod Vistą korzystać z niego muszę, to normalnie go olewam - psuje dźwięki i np. jak ginie jakaś żołnierka Sithów, to słychać odgłosy śmierci Rodianina. Łatka do Mass Effect to już w ogóle kpina - nie poprawia właściwie nic, a psuje naprawdę dużo. Mam nadzieję, że tym razem nie pokpią sprawy, a do MMORPG ciągle muszą być wydawane patche i balance fixy (przez długi czas ta gra będzie swego rodzaju betą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować