Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek - Przebudzenie w sklepie gram.pl

16 postów w tym temacie

Czekam mimo wszystko ... szkoda tylko, że jednak cena dość wyśrubowana ( a niby EA początkowo obiecywało niższą ... ). Trudno, jeśli spełni oczekiwania i będzie naprawdę godnym dodatkiem to myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek kupię na 100%, ale ta informacja zawiera jeden błąd. Czytamy: "(...)będziemy mogli wcielić się w swojego bohatera z Dragon Age: Początek (...)", a za chwilę: "Akcja Przebudzenia toczyć się będzie równolegle z wydarzeniami ukazanymi w pierwowzorze." i jeszcze: "(Zajmiemy się) wyjaśnieniem tajemnicy przetrwania mrocznych pomiotów pomimo śmierci arcydemona(...)". Poza ty, że zawarliście mega spoiler, to jeszcze wszystko jest bez sensu. Otóż akcja dodatku będzie sie toczyć PO wątku fabularnym z podstawki, chyba, że zamierzacie jednosześnie walczyć z plagą i badać skutki jej pokonania. Poprawcie to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek powinien być tańszy. Kosztuje 2/3 ceny podstawki, a ma zapewnić tylko ok. 15h, co nie równa się 2/3 czasu podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone :) i tak kupię więc równie mogę to zrobić tu :) Jak na razie nie mam o sklepie wyrobionej opinii ale 3 pre-ordery złożone (Mass Effect 2, Splinter Cell i teraz Przebudzenie). Miejmy nadzieję że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 18:38, Arumantis napisał:

a co z PS3?

Oczywiście wyjdzie, tylko znając podejście BioWare/Ea do PS 3 (na przykładzie Dragon Age) to wyjdzie trochę później.

Jak widzę news dalej nie poprawiony... ojoj nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 towarzyszy! To jak...jak... jak w Baldurze! Tak, lubię chodzić z całą armią przy sobie, niach niach niach. Ale ta cena to jakaś kpina, jejku. Chociaż, przy cenie podstawki, aż tak źle nie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:00, Madoc napisał:

5 towarzyszy! To jak...jak... jak w Baldurze! Tak, lubię chodzić z całą armią przy sobie,
niach niach niach. Ale ta cena to jakaś kpina, jejku. Chociaż, przy cenie podstawki,
aż tak źle nie wygląda...


Ja bym się tak nie cieszył, bo prawdopodobnie (mogę się mylić) tych pięciu towarzyszy to będzie w obozie, a ze sobą weźmiemy standardowo trzech (na innych portalach internetowych było napisane, że w dodatku pojawi się pięciu nowych towarzyszy) o walce wszystkich jednocześnie nigdzie nie słyszałem, prawdopodobnie redaktorzy gram.pl sami sobie zinterpretowali to w ten sposób. Zresztą jak już napiszę po raz kolejny: cały news powinien iść do POPRAWY – zawiera mnóstwu błędów i nie ścisłości i tylko myli czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy juz wiadomo, jak gra w tym dodatku bedzie wygladac? Czy nadal 90% czasu gry bedziemy poswiecac powtarzalnej mlocce, a zadania poboczne to "przynies podaj pozamiataj", czy tez w tym przypadku tworcy moze wysilili sie bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kpina jakaś, 80zł za coś co przedłuży mi grę o 10h? Podstawka była świetna, ale dopóki dodatek nie stanieje co najmniej dwukrotnie, to go nie tknę nawet kijem od ogniska ot co. Chodzeniu w ślady Activision mówimy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować