Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miliard dolarów dla Call of Duty: Modern Warfare 2

54 postów w tym temacie

Brawo. Ale nic nie zmieni faktu, że MW2 to średniak. Ta gra jest po prostu przeceniana (antonim do "doceniana") na całym świecie, przez marketing. Taka gra jak Battlefield: Bad Company 2 pobije na głowę grywalnością, grafiką i realizmem ten tytuł, ale ilością sprzedaży raczej żadna gra do takiego poziomu nie dojdzie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutna racja, Wolvi. Dla takiego 16 latka (bo myślę, że grono najczęściej kupujących CoDa to od 15 do 20 lat), który nie czyta komentarzów innych czy recenzji, zobaczy reklamę, powie "woooooow" i poleci do sklepu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak kiepski, krótki i niedopracowany produkt to ActiBlizz dokonało cudu. Wszyscy wiemy jakie jest MW2, więc wielkie brawa dla twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś średniak. MW2 to najlepszy fps w jaki miałem okazje grać, a grałem w wiele 1st person shooterów.
Co do BC2 to zobaczymy, sam w pierwszą część zagrywałem się niemiłosiernie, tak wciągała że dobiłem do 17k killsów. A MW2 nie dość że gameplay jest sam w sobie świetny, to wrażenie multiplayerowe potęgują liczne opcje ustawień, np. perki, modyfikacje broni, kill streaki, co znacznie zwiększa radoche z gry ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że... JAK?! WOW, nawet pół roku nie minęło! Przecież Act chwaliło się takimi wynikami po sprzedaży GH, które(wtedy)liczyło sobie 4 części, plus piosenki ściągane z neta. No cóż, nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doskonałym marketingiem to się zgodzę ale z fenomenem tej gry nie! Tak jak nie rozumiem ludzi grających i ubóstwiających Halo tak i nie zrozumiem ludzi lubiących MW2... jak dla mnie spory zawód w porównaniu z chociażby MW. Dlaczego? Ano dlatego że po pierwsze: nie cierpię w grze zbyt dużej ilości skryptów bo gra się szybko nudzi i jest "na raz", po drugie: scenariusz dla mnie jest tak samo ważny jak grafika a nawet i ważniejszy więc wnioski nasuwają się same, a po trzecie multiplayer, który jest za bardzo zręcznościowy i za dużo w nim "bajerów". Wiem że te same wady mógłbym przypisać MW ale tam było tego wszystkiego jak na moje oko w sam raz ;) (Swoją drogą ostatnio namiętnie pogrywam w B1943 i muszę powiedzieć że 3 mapki i 3 klasy postaci w zupełności wystarczają a tyle w tej grze frajdy że ciężko się oderwać od ekranu i to właśnie mi się podoba, proste zasady, prosta i miodna rozgrywka ;) ehhh chyba się starzeje :P) Tyle ode mnie. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:52, SKIL napisał:

Sam jesteś średniak.


Mistrz cietej riposty broni swojej gierki.
Krotki singiel, niezbalansowany multi, brak rzeczy, ktore juz sa standardem... Ale marketing swietny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:46, Andurril napisał:

Brawo. Ale nic nie zmieni faktu, że MW2 to średniak. Ta gra jest po prostu przeceniana
(antonim do "doceniana") na całym świecie, przez marketing. Taka gra jak Battlefield:
Bad Company 2 pobije na głowę grywalnością, grafiką i realizmem ten tytuł, ale ilością
sprzedaży raczej żadna gra do takiego poziomu nie dojdzie... ;/


Ooo... Ile bierzesz za wróżenie przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale marketing swietny!

Tak, marketing ma wyjątkowy. Po zobaczeniu trailerów i zapowiedzi byłem mocno podekscytowany. Gdy kupiłem grę nie zawiodłem się tak szybko, bo w grze nadal siedziało "to coś" co dało się odczuwać w powietrzu w przededniu premiery (ciągłe oglądanie trailerów), ale po przejściu gry zrobiłem bilans w głowie, i wyszło że grałem już w co najmniej 10 takich gier. Multi, również tak ciepło zapowiadane, acz... no dobrze wykonane, ale nie jest świetne... Toteż seria Battlefield zostaje dla mnie niepokonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:57, SoundWave napisał:

> Sam jesteś średniak.

Mistrz cietej riposty broni swojej gierki.
Krotki singiel, niezbalansowany multi, brak rzeczy, ktore juz sa standardem... Ale marketing
swietny!



Niby jakich rzeczy mu brakuje? Tych śmisznych serwerów dedykowanych, za którymi zapłakali wszyscy piraci? Co do multi oprocz standardowych frajerków cisnących granatnikami nie widze tam nic niezbalansowanego...

Tak czy inaczej gierka naprawde dobra, bawie sie przy niej ciagle fantastycznie a multi pomimo iż meczy ten caly matchmaking to tak czy inaczej sprawia ogrom frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:09, Mercuror napisał:

> Brawo. Ale nic nie zmieni faktu, że MW2 to średniak. Ta gra jest po prostu przeceniana

> (antonim do "doceniana") na całym świecie, przez marketing. Taka gra jak Battlefield:

> Bad Company 2 pobije na głowę grywalnością, grafiką i realizmem ten tytuł, ale ilością

> sprzedaży raczej żadna gra do takiego poziomu nie dojdzie... ;/

Ooo... Ile bierzesz za wróżenie przyszłości?



Wróżenie? Beta na PS3 już była, na PC jest za pasem, więc niewiele tu z wróżenia. BC2 nadchodzi!

A jak nie BC...Cóż, wracam do poczciwego, dobrego i maksymalnie grywalnego MW (1 ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że stąd jest tutaj tyle negatywnych opinii o MW2, bo jedynie graliście na niego na pieca. Tutaj sprawa wygląda IMO dużo gorzej niż na konsolach. Co druga wypowiedź (albo i częściej) na temat MW2 jest negatywna i to przez to, że większość użytkowników na gram.pl gra jedynie na kompie i w tym aspekcie gra jak widać bardziej zawodzi. Hmmm, grało się na pewno lepiej na dedykach.
Krótki singiel? A jaki był w pierwszym MW? Panowie, przestańcie pie...lić. Może na PC przebiegniecie sobie całą kampanię na rekrucie i jest ok, ale wystarczy sobie zagrać na hardened, czy veteran, żeby chociaż troszeczkę poczuć wyzwania. Do tego macie Spec Opsy, które zajęły mi prawie 3 razy więcej czasu niż kampania, żeby przejść je wszystkie na veteranie (do tego kilka razy dla przyjemności w nie grałem, bo kilka jest naprawdę ciekawych i zapewne zaraz kilku wyjadaczy uznają mnie za ciotę, która pierwszy raz gra w FPS''y bo oni przeszli szybciej ).
Spec ops co prawda nie ma spajającej fabuły, ale jest to na pewno świetny deserek po kampanii, która też jest dobra i równie krótka co w MW.
Niezbalansowany multi? Nie wiem, może faktycznie na piecu gra się tak tragicznie ale wydaje mi się, że mieliście negatywne podejście gry od początku. Już był spory rozgłos o bojkocie MW2 z powodu serwów, że ludzie aż na siłę starają się to potwierdzać. W multi ilość killstreak''ów, perków bardzo mi się podoba, dzięki czemu multi nie staje się dla nas monotoniczne i jest wiele możliwości nowych taktyk z killsteak''ami.
Brak rzeczy, które są już standarem...? A co takiego?
BTW. Nie jestem żadnym fanem CoD''a, po prostu staram się powiedzieć, że gadanie typu :"Zj...ali tę grę" są nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:09, Mercuror napisał:

> Brawo. Ale nic nie zmieni faktu, że MW2 to średniak. Ta gra jest po prostu przeceniana

> (antonim do "doceniana") na całym świecie, przez marketing. Taka gra jak Battlefield:

> Bad Company 2 pobije na głowę grywalnością, grafiką i realizmem ten tytuł, ale ilością

> sprzedaży raczej żadna gra do takiego poziomu nie dojdzie... ;/

Ooo... Ile bierzesz za wróżenie przyszłości?


Niewiele, szczególnie że grałem w betę BC2 i mogę jasno i wyraźnie stwierdzić, że studio DICE nigdy nie zawiodło w swoim fachu. Kiedyś byłem fanem CoD''ów, ale ostatnimi czasy pojawił się BadCompany1 i 2, które totalnie zgniotły wszystkie inne strzelaniny, zmusiły mnie też do zagrania w poprzednie części Battlefield i ot jestem maniakiem tychże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW2 to szrot, dziwię się, że gracze dali się tak wydu^$%*#.
A znajomych co kupili się pytam za każdym razem czy ich tyłek nie boli gdy siadają.
To tak jakbym wydał patch do CoD4 2.0 z nowymi broniami oraz napisał historię, którą 5-latek bez problemu by wymyślił.
Daj pan spokój. Wieczny anty-fan Acti jestem i będę. Za oszustwa, za przekręty, za zwracanie się prezesów z wulgaryzmem do graczy, a jak spotkam Bobbiego Koticka gdzieś na gamescomie, PAX''ie lub gdziekolwiek to ma przekichane, nakopię mu do tego rudego tyłka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2010 o 20:13, golic napisał:

Niby jakich rzeczy mu brakuje? Tych śmisznych serwerów dedykowanych

Chociazby. Co, moze powiesz, ze dzisiaj to nie jest jeden ze standardow?

Dnia 13.01.2010 o 20:13, golic napisał:

za którymi zapłakali
wszyscy piraci?

Oczywiscie. Kazdy kto narzekal na brak dedykowanych to pirat. +1 dla ciebie

Dnia 13.01.2010 o 20:13, golic napisał:

Co do multi oprocz standardowych frajerków cisnących granatnikami nie
widze tam nic niezbalansowanego...

Hyhyhyhyhyyh.
http://www.youtube.com/watch?v=ziSCrNeCHBc

Dnia 13.01.2010 o 20:13, golic napisał:

Tak czy inaczej gierka naprawde dobra

Tak czy inaczej chyba jednak nie, oceniajac ja po standardach do spelnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować