Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell: Conviction ma być perfekcyjny

15 postów w tym temacie

Jestem największym fanem (i chyba jedynym w Polsce...) serii Splinter Cell. Sam Fisher jest dla mnie wzorem :) Toteż czekam na Conviction tyle, ile trzeba - wszystko byle się nie zawieść na jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że ConViction i Assassin''s Creed II PC mają tak odległe daty premiery. Przynajmniej mam motywacje, żeby pozaliczać wszystko w sesji (nie ma gier, nie ma grania jest nauka - simple :P). A tak szczerze to naprawdę miałbym z tym problemy (pewnie jak wielu z gramowiczów), bo zamiast algebrę i analizę, zaliczyłbym oba tytuły.
A to, że gry będą dopracowane to tylko kwestia tego jak spożytkują ten czas developerzy. Jednak w przypadku Ubi to jest oczywiste, że produkt będzie wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie. Gra zapowiada się bardo miodnie. Sam na pewno zakupie i będe się rozkoszował.
PS. Przeklęte Ubi, czuje że to czasowy ex, mam X360 ale nie wykupuje abonamentu i nie podłączam do sieci, a tak bym pograł na chlebaku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która gra? Bo Convictionów było już co najmniej kilka, a teraz zapowiada się kolejne wcielenie. Taki bardziej aktywny w tworzeniu Duke Nukem Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, bo widzę że nie ma ogólnego tematu o serii Splinter Cell. Wiadomo coś o antologii Splinter Cell która miała być wydana przez Cenege w serii premium games ? Widnieje na pudełku Prince of Persia trylogia wydanego właśnie w PG, widnieje w spisie gier za które dostaje się punkty w Kompani Graczy, ale nigdzie nie ma wzmianki kiedy ma się ukazać. Chętnie odświeżył bym serię przed najnowszym Splinter Cell-em ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiele użytkowników powiedział to co ja chciałem xD. "Ma być", ale muszę przyznać, że ciekawie się prezentuje w gameplayach. Nie rzeczy perfekcyjnych, a tym bardziej gier. Każda gra ma jakąś małą wadę. Jednak na premierę oczekuje z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować