Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie przerabiam - nie kradnę, czyli Microsoft walczy z piractwem!

240 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2010 o 15:28, Szarakus napisał:

To, że są ludzie tacy jak ty, którzy nie chcą aby piractwo spadło, bo sami uprawiają
ten proceder, nie znaczy że takie akcje nie mają sensu.

Coz za porazajaca logika! Czyli, jak ja np. uwazam, ze hipotetyczna akcja "nie bije malzonki" jest glupota, bo nie wyeliminuje zjawiska to znaczy, ze bije zone. Hmmm... a mozesz tak uzywac glowy do czegos innego, niz balansowanie cialem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 15:47, byverter napisał:

@L33T: O patrz, a Steam, D2D, GOG działają w Polsce

XBL też działa w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 15:58, Albii napisał:

> @L33T: O patrz, a Steam, D2D, GOG działają w Polsce
XBL też działa w polsce...

Nielegalnie. To się nazywa Hakowanie, 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 16:01, byverter napisał:

> > @L33T: O patrz, a Steam, D2D, GOG działają w Polsce
> XBL też działa w polsce...
Nielegalnie. To się nazywa Hakowanie, 3 lata.


Niestety masz rację, powiem więcej. Farsą jest fakt, że przez jakiś czas na Live wyświetlała mi się obok gamertagu polska flaga ;) a przecież Live''a nie ma u nas co nie? :D

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft bardzo dobrze o tym wie, że używamy Live, chociaż nie powinniśmy.
Dla nich to nie jest problem. Nie ważne czy korzystamy z angielskiego czy amerykańskiego.
Cieszę się, że takiej możliwości nie blokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cię pojechało. =) W polsce można korzystać z live, co nie zmienia że polskiego live nie ma. Jakby jakiś Angol przyjechał do polski i podłączył konsolę do neta to raczej to by nie było hakowanie. Najwyżej podawanie nieprawdziwych danych osobowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt, że gry na konsole są takie drogie.Przecież nie muszą optymalizować gry pod każdy sprzęt komputerowy jak to jest z grami na PC. Kupuiłem konsolę xboxa elitkę bedąc w pracy w UK. Zapłaciłem 200 funtów i dostałem GoW 2 i Fable 2( w sumie to mogłem zobie wybrać między Halo 3 ODST, Forzą i jeszcze kilkoma tytułami).Było to krótko po premierze GoWa ,cena u nich wychodziła około 28 funtów .Gdy przyjechałem do Polski i wpadłem do empika zobaczyć ceny to szczęka opadła, nogi skamieniały i śmiać się chciało, ponad 200 zł.
W tym wypadku ratowało allegro bo ceny były w granicach 130-140zł.
No i ten przeklęty XBL który nie jest wspierany u nas a mimo to promowany.Jak dla mnie totalna porażka ze strony MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja piękna, nagrody naprawdę fantastyczne. Tylko czemu nasz kochany Microsoft nas olewa i dalej nie mamy polskiego live. Sami chcą, aby gracze nie kradli, a zmuszają ich do kupowania niepełnowartościowego produktu (konsola bez live) i rejestrowania się na inne kraje. Naprawdę żałuje, że nie kupiłem PS3 przynajmniej grałbym po sieci "legalnie" i za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 16:08, MrGregorA napisał:

dark-master co Ty gadasz? Zastanów się trochę... Sama akcja bardzo pomysłowa.


Błagam, jak Ci już odpowie ni odpisuj, albo zmień nick na Don Kichot, bo szykujesz się do walki z wiatrakami.
Akcja jak akcja, gry są u nas drogie to fakt. Oczywiście można jak ja zadowalać się tanimi seriami i czekać po prsotu, ale kto chce czekać? Gdyym miał lepszego kompa to pewnie nie raz bym się chciał zabrać za premierówkę, ale 100-130 a nawet więcej złoty, no to trochę za dużo.

Jednak jeśli chodzi o konsole, to cżłowiek kupując ją powinien wcześniej się zastanowić, nie od dziś wiadomo ile gry na konsolę kosztują a i z drugij strony, skoro już się wydaje te 1k złotych to jaki sens na tym oszczędzać? :) A i przecież mnóstwo tanich używek jest, mam już nieco tytułów na Wii, a najwięcej ile dałem to 70 złoty. Wystarczy szukać.


@Bajuj

Bo to m$ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 15:28, Szarakus napisał:

Jak nie umiesz przelewać myśli na papier czy edytor - po prostu nie pisz. Poważnie!

I, tego, piractwa tańszymi grami się nie zniszczy. Po prostu zawsze ''Verbatimka'' za
3zł będzie tańsza niż Gears of War za 20zł. Kropka.

>Wogule takie akcje są bezsensu nic, nikt, nigdy nie wyeliminuje
piractwa. ten temat był już wałkowany milion razy.
To, że są ludzie tacy jak ty, którzy nie chcą aby piractwo spadło, bo sami uprawiają
ten proceder, nie znaczy że takie akcje nie mają sensu.


Szarakus czyli dałeś tym przykład że należysz do drugiej kategorii ludzi i niestety nie uważam piractwa za coś dobrego tylko uważam że takie akcje nie przynoszą rezultatu i jest to tylko hipokryzja Microsoftu bo lepiej żeby włożyli wysiłek w to jak zachęcić do kupna oryginałów a z drugiej strony nie potępiam piratów bo rozumiem ich motywy. A twoje głupie wypowiedzi w stylu "To są ludzie tacy jak ty okropni ble ble mamusi on się nie zgadza z moim zdaniem" są blednę ponieważ niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem WINDOWSA 7 oryginału co dowodzi że jednak nie jestem aż taki zły i doceniam ludzi za dobrą prace

P.S
Verbatimek kosztuje 10zł na Gears of War na xboxa nie kosztuje 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 16:18, Ichibanboshi-kun napisał:

nie raz bym się chciał zabrać za premierówkę, ale 100-130 a nawet więcej złoty, no to
trochę za dużo.


http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=7846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować