Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie Porsche w Gran Turismo 5

32 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2010 o 21:48, micro1 napisał:

porshe to jedna z moich ulubionych marek

W takim razie szkoda, że nie umiesz jej nazwy napisać poprawnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda i trochę to dziwne, że znowu będzie można znaleźć niemal każdego producenta, tylko nie Porsche. Żałują też pewnie twórcy GT5, gdyż marka z Zuffenhausen hołduje tym samym co oni zasadom - robienie tego samego auta w możliwie wielu wersjach :-) sama 911 jest obecnie dostępna w 15 wersjach :-) jak do tego dodamy Boxtera, Caymana, Panamerę i Cayenne wyszłoby dodatkowe 30 samochodów jak nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uee,no to kij w oko panom od Porsche; Chociaż może starym zwyczajem będzie RUF,lubiłem ctr-ki :)
Swoją drogą jakoś NFS-y i Forzy porszaki mają-więcej proponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko przez umowy licencyjne których, jak wiemy, przeskoczyć się niestety nie da."

Taaaaa, nijak nie da się przeskoczyć, czego przykładem wydana parę miesięcy temu trzecia Forza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 10:43, Kraven napisał:

"Wszystko przez umowy licencyjne których, jak wiemy, przeskoczyć się niestety nie da."

Taaaaa, nijak nie da się przeskoczyć, czego przykładem wydana parę miesięcy temu trzecia
Forza.


Pewnie Polyphony (czyt.Sony) nie potrafią rozmawiać o pieniądzach ;).Swoją drogą dziwne,bo takie Ferrari (którego zarząd ma fioła na punkcie ekskluzywności tej marki) czy Lambo (widziałem gdzieś na screenach) najwyraźniej nie protestowały.Coś mi tu wali biedną wymówką ;)) szkoda, bo napalałem się na carrerę GT2 i GT (ten dźwięk...).Zostaje mi Lexus LF-A który brzmi podobnie a będzie na 100% bo to japoniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, bidulki zawiedzione ;). Sony nie ma prawa do marki Porsche co nie oznacza, że Porsche w grze nie będzie ;). Oczywiście, że będzie, jedynie nie będzie się nazywać Porsche :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 10:43, Kraven napisał:

"Wszystko przez umowy licencyjne których, jak wiemy, przeskoczyć się niestety nie da."

Taaaaa, nijak nie da się przeskoczyć, czego przykładem wydana parę miesięcy temu trzecia
Forza.


A nie przyszło Ci do głowy, że MS wybulił kasę tylko po to, żeby Sony takiej licencji nie dostało ? MS często stosuje brukowe zagrywki, żeby walczyć z konkurencją. Można powiedzieć, że są tego bardzo znani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:47, Pile napisał:

Myślę że czas premiery od premiery FM3 nie będzie proporcjonalny do jakości.


Człowieku małej wiary ;). Kup w końcu to PS3 i wstydu oszczędź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 12:54, palpatine napisał:


A nie przyszło Ci do głowy, że MS wybulił kasę tylko po to, żeby Sony takiej licencji
nie dostało ? MS często stosuje brukowe zagrywki, żeby walczyć z konkurencją. Można powiedzieć,
że są tego bardzo znani.


Heh,gdyby tak było, to japanasy powinni solidarnie oszczać M$ i następnej Forzy pokazać środkowy palec zamiast Lexusów,Nissanów czy Toyot ;D Oczywiście nie mam nic przeciwko Forzie i jej wielbicielom (uważam,że to zajefajna samochodówka i godny konkurent dla GT),ale gdyby rzeczywiscie tak robili, to @#$% im w &$@! za takie praktyki,bo ostatecznie pokrzywdzeni (jeśli można to tak nazwać ;)) będą właściciele ps3,w tym ja ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować