Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramy z GIGABYTE - wygraj superszybkie płyty z technologią 333!

47 postów w tym temacie

Ja nigdy nic nie wygrywam, więc wątpie w to, ż wygram akurat teraz.. ale takie plyty jak najbardziej by się przydały ;) pytania latwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jackaloppe odpowiedź na pytanie abc jest właśnie w newsie, a do dodatkowego to trza poszperać na stronce projektu ;] ja wysłałem formularz ale szczęście dopisze tym którzy pierwsi zobaczyli konkurs i jako pierwsi nadesłali poprawne odpowiedzi;/ więc pewnie już są zwycięzcy zakładając że połowa Gram.pl się rzuciła na ten konkurs;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy osoby. które już kiedyś coś wygrały na gram.pl mają szanse wygrać w konkursie, w którym losowani są zwycięzcy? Bo jak sądzę większość osób odpowiedziała poprawnie na te 2 pytania i tych 2 szczęśliwców będzie losowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest, wystarczy odpowiedźeć na 1 pytanie i walczysz o płytę główną GA-790FXTA-UD5, a jeśli na 2 pytanie to walczysz o model GA-790XTA-UD4. Wystarczy odpowiedźeć na jedno pytanko, nie trzeba zaznaczać 2 odpowedźi, coś mi się tu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 18:13, jedrzejb napisał:

Ale co to jest, wystarczy odpowiedźeć na 1 pytanie i walczysz o płytę główną GA-790FXTA-UD5,
a jeśli na 2 pytanie to walczysz o model GA-790XTA-UD4. Wystarczy odpowiedźeć na jedno
pytanko, nie trzeba zaznaczać 2 odpowedźi, coś mi się tu nie podoba.


Jest na odwrot. 1 pytanie = GA-790XTA-UD4
2 pytania = GA-790FXTA-UD5

Coz, taki konkurs, wiec staraj sie wygrac :) Moze bym wreszcie kompa zmienil bo blaszak z 2003 juz sie sedziwy zrobil ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 09:54, Isildur napisał:

Każdy ma równe szanse na wygranie ;)

Jak w gram.tv, co nie? wystarczy meć tylko laptopa z superłączem przy telewizorze ;-D

A tak poważnie to płyta do niczego mi sie nie, bo nie mam czasu( czy raczej chęci) na granie. Za to bardzo chętnie mogę odsprzedać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:43, Isildur napisał:

Budo to co by musieli zrobić by było za łatwe? :D


Nie da się. W sam raz by było, gdyby ogłosili konkurs i napisali od razu, że wygrał Budo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciało by się mieć tą płytę w swoim blaszaku... Chociaż szansa, że wygram jest jak jeden do miliona... Ale życzę powodzenia wszystkim którzy wzięli udział w konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że wygranie jest niemożliwe dopóki sam nie wygram, wiem że zaraz ktoś wyskoczy że "równe szanse wszyscy mają", a przecież zawsze mogą założyć kilka kont i parę razy wziąć udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje zże jutro dowiemy się kto znajdzie się z pośród szczęśliwców i wygra. Chciałbym sie tam znaleźć ale co będzie to jutro się okaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 15:17, Albii napisał:

Ciekawe kiedy będzie technologia 666 ];->

przy tej okazji pewnie co bardziej religijni Polacy zaczną "narzekać"
a co do jutra to i tak pewnie wygra ktoś kogo nie znamy..choć wolałbym zobaczyć jakiekolwiek znajome imię na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować