Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wieczysty abonament na Star Trek Online

18 postów w tym temacie

''Wieczysta subskrypcja kosztuje 239,99 dolarów (przekłada się to na 16 opłat miesięcznych) i jest ważna do 1 lutego bieżącego roku''
Brzmi jakby wieczysta subskrybcja była ważna tylko pół miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 13:24, DragonCat86 napisał:

Chyba w newsie jest mały błąd: "...jest ważna do 1 lutego...". Czy aby nie powinno być
"od"? Pozdr.

Raczej autor miał na myśli że oferta jest ważna do końca lutego. Taki prosty wniosek z ''Również ta oferta jest ważna tylko do 1 lutego. ''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 13:27, Blu napisał:

Raczej autor miał na myśli że oferta jest ważna do końca lutego. Taki prosty wniosek
z ''Również ta oferta jest ważna tylko do 1 lutego. ''.


tia, niemniej stylistycznie jest to masakryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, trochę ''syto''. Szkoda że oferta ważna tylko do 1 lutego. 240 dolców z góry zapłacić z mmo... W bete gra się całkiem przyjemnie ale jednak zaryzykuję i wolę poczekać jak w przyszłości promo się powtórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wieczysty abonament to głupi pomysł, bo przeważnie jest tak, że na początku MMO strasznie wciąga i zarzekamy się iż będziemy w niego długo grać. A tu się nagle okazuje, że po miesiącu już nam się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mmo to zapychacze czasowe a twórcy nie próbują nowet wyśilić intelekt żeby ich dzieło updatować czy to o nowy silnik graficzny czy całkiem inna kampanie. Zawsze jest albo pvp albo pvm i idziesz i kosic moby bezsensu. Star Trek padnie jak każde inne mmo które sie poprostu znudzi, ludzie to nie cyborgi swój rozum mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem że po paru godzinach przy becie coraz bardziej mi się ta gra zaczyna podobać, w końcu pierwsze mmo którego zakosztowałem :-). Na dożywotni abo kasy nie mam ale chyba se grę jak już wyjdzie sprawię i to boxową kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w betę, gdybym miał kasę od razu bym wykupił lifetime no ale cóż, zadowolę się normalnymi opłatami :P Borgiem i tak bym nie grał, a dodatkowe sloty będzie można kupic za cryptic pointy.

Kto nie spróbował STO a może to polecam, gierka naprawde dobrze się prezentuje.

Obecnie czekam na zniesienie lvl capa bo już ten 16 wbiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować