Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcemy Counter-Strike`a 2!

86 postów w tym temacie

Bo najlepsza multiplayerowa, jedyna chyba gra na rynku gdzie trzeba myśleć, słuchać i kombinować. Zgrać się zespołowo i tworzyć taktyki, i co najważniejsze mieć jakiegoś skilla. A nie szczęście, i biec na pałę zabijając co się rusza. Pośród nowoczesnych FPSów nadal gram w CS-a, bo żaden dotychczas mu nie dorównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 17:17, Sipso2008 napisał:

Najlepsze FPS! Padłem ze śmiechu!

Może i jest dobra, ale do najlepszej dużo CSowi brakuje...


oj dzieciaku ale ty malo wiesz.. wszystkie dzisiejsze online shootery bazuja na tej grze (pierwotnie modzie), jednyne co uleglo zmianie to szata graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 17:17, Sipso2008 napisał:

Najlepsze FPS! Padłem ze śmiechu!

Może i jest dobra, ale do najlepszej dużo CSowi brakuje...


sam nie cierpie CS''a, ale juz widze te glosy oburzenia po Twojej wypowiedzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom CS najlepszy w swoim gatunku ,ale osobiście nie widzę powodu aby robić nowego CS''a xp
Wystarczy patch do CS:S i po sprawie xp

>"Podtrzymajmy przy życiu najlepszego FPS-a w historii" - wzywają.
Co ? A co oni kurde chcą niby podtrzymywać ? xp
CS od lat utrzymuje się znakomicie ,a oni już go spisali na straty ?
Co za debile xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha ! CoD był dobrym fps-em do czasu MW 2 które było najgorsze ze wszystkich....

Battlefield był, jest i będzie zajebisty, ale...

to jednak CS jest ojcem wszystkich FPS-ów, i właśnie ciekaw jestem (nie mogę znaleźć statystyk) bo chyba najwięcej ludzi w niego grało ze wszystkich fps-ów.

Ja bym się ucieszył jak by wypuścili pełnoprawnego następcę CS-a, ale taki co by wprowadzał nową jakość a nie tylko ulepszony source, bo taki cs mi sie już znudził.

Jak by walneli CS 2 i jakiś nawet nie nowatorski pomysł, tylko wszystko to co najlepsze ze wszystkich FPS-ów, to powinno być nieźle.

A i jeden warunek: PRECZ Z KONSOLAMI. CS 2 ma być tylko na pecety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Cs jest beznadziejny. Najlepsze FPS-y to seria CoD.

Haha, normalnie wybuchnąłem śmiechem.
A co do CS-a to i tak za nim nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że z CSem spędziłem nie dużo czasu to i tak stwierdzę, że jest to faktycznie najlepszy FPS przez sieć. Być może znowu do niego wrócę, jeżeli CS2 faktycznie powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 17:25, Destroy_100000 napisał:

Cs jest beznadziejny. Najlepsze FPS-y to seria CoD.


Ale teraz dowaliłeś. Seria CoD powiadasz? A, które części są takie super? może 1 i 2? Ano, o wiele lepszy jest choćby MOH:AA uważany za ojca serii CoD i tak się składa, że większość pomysłów IW zaczerpnęło właśnie z tego tytułu. No chyba, że wolisz MW1 i MW2, ale jeśli tak jest to widać, że w grach liczy się dla Ciebie wyłącznie grafa, efekty i tony wrogów do zabicia. MW2 jest tak nielogiczne, że na podstawie głupot w tej grze można napisać książkę. I mimo iż za CS-em nie przepadam, to czasem lubię sobie rozegrać małą partię w szkole z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowej gry nie ma co robić, bo to nie będzie już to samo (Source to już nie to samo, a robienie następnej części?).
Myślę, że powinno zostać tak jak jest. Gra dalej trzyma się dobrze pomimo kolejnych FPSowych hiciorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie , podniosło się grono dzieciaków . Zaczyna się bronienie cod . Połowa z Was teraz grając w gry zwraca jedynie uwagę na grafikę czy radgol , dlatego nie macie pojęcia czym jest gra FPS . Counter Strike uważam i będę uważać za jednego z najlepszego fps , a przynajmniej kolebkę siecowych gier fps .

Grałem za swego czasu w mw , gra była wyborna jednak po dłuższym czasu znudziło mi się rozgrywka , która bardziej przypominała gridnowanie mobów , fraging .Co prawda s&d był czymś na pozór teamplay''u , jednak nie odczuwało się tego przymusu do współpracy .
Więc jeżeli macie zamiar sięgać do "dwójkę",a spodziewacie konkretnych nowości to odpuście sobie bo to nic więcej jak odgrzewany kotlet - jedynie można poświęcić czas dla kampanii ,bo jest naprawdę tego warta . Niby sześć godzin , ale rozumiem twórców i nie mam żalu - zrobili doskonały film i aby trzymał on napięcie i dynamikę musieli postawić na swoim .

Przy counter strike''u spędziłem najlepsze czasy poświęcone grom . Być może większość z Was się teraz dziwi , bo grało nie raz w ten tytuł i niczego specjalnego nie odczuła - jednak spróbujcie zaciągnąć się na klanówkę , ligę by poczuć prawdziwą rywalizacje i odpowiedzialność za sukces Twojej drużyny . Tutaj nie ma miejsca na inwidualności , pojęcie skilla gracza w takim nowym fps podczas multi to niczym się nie da porównać z counterem , sam nie raz przekonałem się jak dobrze zgrany team potrafił roznieść nas w meczu , mimo że potencjalnie byliśmy od nich pewniejsi przy myszce .
Niestety , ale teraz braknie już takich gier . Pamiętam jeszcze Enemy Terriotory, kolejna perełka fps choć do dziś żałuje , że się nie pojawiła w esporcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 17:23, mistshoo napisał:

Bo najlepsza multiplayerowa, jedyna chyba gra na rynku gdzie trzeba myśleć, słuchać i
kombinować. Zgrać się zespołowo i tworzyć taktyki, i co najważniejsze mieć jakiegoś skilla.
A nie szczęście, i biec na pałę zabijając co się rusza. Pośród nowoczesnych FPSów nadal
gram w CS-a, bo żaden dotychczas mu nie dorównuje.


Nie patrz na świat tylko i wyłącznie przez własny pryzmat. Graczy posiadających skilla jest dużo mniej niż nowych i casuali. Gry są po to, aby dostarczały frajdy i zabawy, a nie frustracji, bo nie dość, że jestem co chwila zabijany strzałami znikąd to jeszcze ciągle jestem wyzywany. Sorry, takie czasy powoli mijają, a tego typu ludzie schodzą na margines społeczności graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO się tak sprzeczacie. Dla każdego coś innego. Jak ktoś woli Cs''a to nikt nie wmówi mu że CoD lepszy. Chociaż ja też wolę Coda ;] Po prostu Cs sam w sobie nie jest niczym wielkim. Fajnie jakby zrobili nową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować