Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Thief Deadly Shadows - wszystko o grze

158 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 21:43, Uther_Lightbringer napisał:

A słyszałeś że Cenega ma wydać polską wersję T3 w jakiejś serii kolekcjonerskiej po bodajże 50 zł?

Nie słyszałem ale jak by wydała to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 12:49, graczomaniak napisał:

Nie wiem dokładnie, ale czy są plany na Thief 4???

Kiedys slyszalem, ze tak, ale nie bedzie juz Garetta tylko bedziemy kierowac zlodziejem w czasach wspolczesnych ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 13:20, BajteK_ napisał:

> Nie wiem dokładnie, ale czy są plany na Thief 4???
Kiedys slyszalem, ze tak, ale nie bedzie juz Garetta tylko bedziemy
kierowac zlodziejem w czasach wspolczesnych ;/.

Czyli to bedzie bezsensowna gra, w naszych czasach... na banki bedziemy napadać :/ do Garretta sie zdażyłem przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial czas to poszukam info w internecie na ten temat, nie sugeruj sie tym co napisal, bo to mogly byc polotki. Po prostu gdzies tak przeczytalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 13:30, BajteK_ napisał:

Jak bede mial czas to poszukam info w internecie na ten temat, nie sugeruj sie tym co napisal, bo to mogly byc polotki.
Po prostu gdzies tak przeczytalem.

Spoko, możesz poszukać i napisać. Ale kiedys jak czytalem na necie to wlasnie tez pisali że kolejną część Thiefa chcą przenieś do wpółczesności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 21:02, graczomaniak napisał:

Thief to najlepsza skradanka jaką wymyślono na PC!

Przymierzam sie od dawna do kupna tej gry ale zanalazłem recenzję w której zjechano T3.
Odłożyłem zakup na bliżej nieokreślony czas. Czy mógłbyś wypowiedzieć się szerzej na temat wad, czy utrudniają one grę? Czy są jakieś sensowne patche itp?
Wypowiadasz się korzystnie o grze więc wiem, że ona Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:08, jadam napisał:

> Thief to najlepsza skradanka jaką wymyślono na PC!
Przymierzam sie od dawna do kupna tej gry ale zanalazłem recenzję
w której zjechano T3.
Odłożyłem zakup na bliżej nieokreślony czas. Czy mógłbyś wypowiedzieć się szerzej na temat wad, czy
utrudniają one grę? Czy są jakieś sensowne patche itp?
Wypowiadasz się korzystnie o grze więc wiem, że ona Ci się podoba.

Jasne! Gra jest swietna, świetna grafika, audio i przedewszystkim grywalność przykuja cie do monitora na dlugie dni.
Nie wierz krytyka i psma nie zawsze dobrze wypowiedza sie o grze, ktora im sie nie spodoba, ale przez to nie znaczy ze gar jest zła, zaufaj graczom, ktorzy przeszli wszystkie czesci gry (ja tez :D) i moga powiedziec ze gra jest naprawde bardzo dobra. Według mnie nie ma lepszej skradanki na PC. Wady??? Hmmmm??? Jak na średniowiecze Garrett nie powinien zamiast oka mic noktowizji :D:D, oczywiście nie takiej jka ma Sam Fisher :D:D:D. Taka jest moja opinia gry, możesz sprawdzic inne opinie na stronie polskiej Thiefa na forum. W każdym badz razie czekam na kontynuacje. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:08, jadam napisał:

Przymierzam sie od dawna do kupna tej gry ale zanalazłem recenzję
w której zjechano T3.


Z profesjonalnych czytałam jedynie recenzje w CDP a ta była dla T3 nader pochlebna, może nawet autor zgrzeszył nadmiarem entuzjazmu ale w sytuacji gdy jest to jedyna tego typu gra i do tego długo na część trzecią czekaliśmy, należy mu wybaczyć. ;)

Dnia 25.10.2005 o 17:08, jadam napisał:

Czy są jakieś sensowne patche itp?


To nie DSII, nie ma potrzeby patchowania bo bez tego gra jest męką i sportem ekstremalnym w jednym. Nie zauważyłam tez jakiś koszmarnych, utrudniających grę błędów ale zawsze możesz zerknąć i coś ściągnąć. Zapewniam jednak, że wersja prosto z pudełka jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:20, Fran napisał:

> Przymierzam sie od dawna do kupna tej gry ale zanalazłem recenzję
> w której zjechano T3.

Z profesjonalnych czytałam
jedynie recenzje w CDP a ta była dla T3 nader pochlebna, może nawet autor zgrzeszył nadmiarem entuzjazmu ale w sytuacji
gdy jest to jedyna tego typu gra i do tego długo na część trzecią czekaliśmy, należy mu wybaczyć. ;)

> Czy są jakieś
sensowne patche itp?

To nie DSII, nie ma potrzeby patchowania bo bez tego gra jest męką i sportem ekstremalnym w jednym.
Nie zauważyłam tez jakiś koszmarnych, utrudniających grę błędów ale zawsze możesz zerknąć i coś ściągnąć. Zapewniam jednak,
że wersja prosto z pudełka jest ok.


Zgadzam sie z toba :D, nawet bardzo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:16, graczomaniak napisał:

Według mnie nie ma lepszej skradanki na PC.


Według mnie nie ma innej skradanki na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:23, Fran napisał:

> Według mnie nie ma lepszej skradanki na PC.

Według mnie nie ma innej skradanki na PC :D


no może trochę wiecej uznania dla Splinter Cell;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:30, shinian napisał:

no może trochę wiecej uznania dla Splinter Cell;)


Mówisz o serii Tom Clancy ...? O ile sie orientuje, to większość gier tej serii wyszła na konsole, a to co dostali pc-towcy to gra akcji TPP. Raczej rozwalanka niż skradanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:43, Fran napisał:

> no może trochę wiecej uznania dla Splinter Cell;)

Mówisz o serii Tom Clancy ...? O ile sie orientuje, to większość
gier tej serii wyszła na konsole, a to co dostali pc-towcy to gra akcji TPP. Raczej rozwalanka niż skradanka.


tzn. to nie jest seria Tom Clancy, o ile się orientuje to coś takiego nie istnieje (te gry sa tylko sygnowane jego nazwiskiem- sam stworzył scenariusz lub brał udział przy jego tworzeniu). Ja bym tej gry rozwalanką nie nazwał, z broni w Splinter Cell serią sobie nie postrzelasz- za duży rozrzut i tylko marnotrawienie cennych pocisków.
Pozatym przez 3/4 gry trzeba chodzić powolutku na kucajkach, po ciemku i tak żeby nikt nie zauważył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:50, shinian napisał:

Pozatym przez 3/4 gry trzeba chodzić
powolutku na kucajkach, po ciemku i tak żeby nikt nie zauważył:)


O to własnie chodzi, ja i tak z odległości metra w stodołe nie trafie armatą a trudno poprosić bota aby się sam zabił i nie zawracał głowy.
Dzieki za info, zerkne sobie na te grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 18:04, Fran napisał:

> Pozatym przez 3/4 gry trzeba chodzić
> powolutku na kucajkach, po ciemku i tak żeby nikt nie zauważył:)

O to
własnie chodzi, ja i tak z odległości metra w stodołe nie trafie armatą a trudno poprosić bota aby się sam zabił i nie zawracał
głowy.
Dzieki za info, zerkne sobie na te grę. :)


Zawsze do usług, seria Splinter Cell według mnie ma tylko dwie wady; bardzo krótka oraz liniowa aż do bólu. Nie zmienia to jednak faktu, że seria jest bardzo dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:08, jadam napisał:

Przymierzam sie od dawna do kupna tej gry ale zanalazłem recenzję
w której zjechano T3.
Odłożyłem zakup na bliżej nieokreślony czas. Czy mógłbyś wypowiedzieć się szerzej na temat wad, czy
utrudniają one grę? Czy są jakieś sensowne patche itp?
Wypowiadasz się korzystnie o grze więc wiem, że ona Ci się podoba.


Jestem chol. wybredny w stosunku do gierek (bo stary już jestem:P), w byle co nie chce mi się grać, a Thief 3 był dla mnie całkiem niezły, oczywiście pewne rzeczy (jak np. strzelanie z łuku, czy brak strzał z linami które w Thief 2 wstrzeliwaliśmy w ściany, aby się potem po nich wspinać), trochę mnie rozczarowały, ale nie na tyle, aby popsuć przyjemność z gry. Thief 3 zachował klimat poprzednich części i to jest najważniejsze, a że strzela się z łuku trochę mniej efektownie jak wcześniej, czy wspina się używając specjalnych rękawic zamiast lin, to akurat mało ważne.
Gra jest naprawdę niezła i polecam ją graczom, którzy szukają dobrego klimatu w grze, dużej porcji skradania się i trochę więcej myślenia niż w CS...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:23, Fran napisał:

> Według mnie nie ma lepszej skradanki na PC.

Według mnie nie ma innej skradanki na PC :D

A Augustus??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować