Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last Guardian - zapowiedź

30 postów w tym temacie

No to ja bede jednym z nielicznych dla ktorego ICO i SotC byly grami mega nudnymi :] . Na Lost Guardiana nie czekam :] ,choc wyglada na takiego ciutke mniej nudnego :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gra, którą po prostu MUSZĘ mieć. Jak tylko dojdę do posiadania PS3. A zresztą od Fumito Uedy to mogę kupić grę, zanim się dorobię konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ICO i Shadow of The Collossus to byly gry wybitne, wybitne na tyle ze za obie (mocno uzywane) wysuplalem swego czasu prawie 500zł, i nie zaluje tych pieniedzy. Jesli Last Guardian bedzie sie trzymal tego co widzialem w poprzednich grach, to bedzie to jedna z najlepszych gier nie tylko na ps3 ale w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy dodadzą obsługę EyeToya 2. Wniosłoby to powiew świeżości tym bardziej, że mówimy tutaj o wirtualnym zwierzęciu i interakcji z nim. Szukanie podobieństw do EyePeta w pełni uzasadnione :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo przyjemnie i podoba mi się ten pierzasty stworek ale nie wiem co ta gra nam zaoferuje. Zręcznościówka, RPG a może coś w stylu ,,Heavy Rain'''' gra film??? Pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować