Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista postaci z Dante`s Inferno

20 postów w tym temacie

I masz racja. Lucifer, czyli "Niosący światło" był kiedyś archaniołem, ale upadł i stał się tym, co uważamy na diabła, szatana etc.
Jest oczywiście wiele innych "aniołów", których moglibyśmy nazwać szatanem.
Trailer ryje w glebę. Wszystko jest takie epickie, monumentalne i ogólnie w super :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj robi Isaac Clarke? :D Ciekawe w którym momencie gry się pojawi. Troszkę szkoda, że jego obecność została ujawniona już teraz - tak byłby jeszcze śmieszniej ;)

BTW Świetna muzyka w tym zwiastunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie dalej gra nie ma nic wspólnego z poematem i mimo iż grę kupię na pewno, ciężko mi będzie przełknąć tą mniejszą bądź większą "profanację" ;)
Marudzę - 3/4 docelowych klientów, nawet nie wie, że wcześniej istniał literacki pierwowzór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl/Dante_8217_s_Inferno_Death_Edition_bonus/i8031/

Przeczytajcie, będziecie wiedzieć o co chodzi z tym Clarkiem.
Sama gra z jednej storony mi się bardzo podoba. Klimat, zamysł i ogólna wizja piekła rewelacja.
Ale jakoś tak wykonanie i fabularnie trochę kuleje. . no i ta kosa :/ piękną tandetę odwalili.
Ale kupię bo lubię takie kontrowersyjne rodzynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:23, LESZ3u napisał:

Co tutaj robi Isaac Clarke? :D Ciekawe w którym momencie gry się pojawi. Troszkę szkoda,
że jego obecność została ujawniona już teraz - tak byłby jeszcze śmieszniej ;)

Isaac to dodatkowa skórka dla bohatera (czyli Dantego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,że twórcy gry dali kopa w rzyć PC-towcom. Gra od początku była zapowiadana rónież na PC, a potem nagle im się odwidziało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie tak dobre jak Darksiders. Bo pewnie na równorzędną walkę z GoW3 nie ma co liczyć :P Chociaż kto wie... :) A 1:22 miażdży xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:53, ilpalazzo napisał:

nie znam dobrze tej mitologii, ale wydawało mi się, że Szatan i Lucyfer to ta sama postać

Jest kilku diabłów/szatanów: Belzebub, Lucyfer, Mefistofeles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować