Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Ninja Blade PC

103 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2010 o 14:04, Pietro87 napisał:

Btw nie dziw się że ci źle pada obłożyło jak masz pada stylizowanego na dual shocka a
gra ma wpisaną kompatybilność z padami od x360.

W innch grach działa normalnie no moim mimo, że jest wpisana kompatybilność z Xboxa.

Dnia 20.01.2010 o 14:04, Pietro87 napisał:

Jedyny minus to wygląd Kena, ta jego głowa i "maska" jakaś totalna pomyłka.
O ile na początku w samolocie ekipa ninjasów która z nami skacze ma ten sam design kostiumów
co ken tylko dodatkowo na twarzy owinięte maski o tyle naszego hiroła pozbawili tego
szczegółu przez co wygląda co najmniej komicznie mając na sobie tylko ten metalowy headband.

Można zmienić ustawienia wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 14:49, LESZ3u napisał:

Wklei ktoś kilka screenów? Moja prenumerata jeszcze nie doszła, a interesuje mnie jak
gra prezentuje się w maksymalnych detalach i dobrej rozdziałce.


http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_03/20100119133952.jpg

Wszystko na maksa, rozdziałka 1920x1080 ;)

Jakoś więcej nie zrobiłem screenów, za szybko się gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to

Spoiler

finał

w porównaniu do reszty gry jest kiepsko zbalansowany - łatwizna niesamowita ;)

Ogólnie wszyscy bossowie to cieniasy. NB jest moją pierwszą grą tego typu i nie wiedziałem, że tyle frajdy może przynieść ;) Trza się zainteresować innymi tytułami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, mianowicie na samym początku spadam z tego helikoptera, koszę nietoperze i spadam do budynku, ale jakies 5 sekund później wyskakuje mi błąd. Mam Nina Blade z CD Action.
Vista
3 gB RAM
Intel Pentium Dual Core T6400
Intel Mobile Express Family Chipset czy cuś xD
Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja to dopiero mam problemy z tą grą...konkretnie dwa. Pierwszy to taki, że animacja przycina się w scenkach przerywnikowych. Widać że nie jest to spowodowane sprzętem, bo przycięcia występują w jednakowych odstępach czasu. Ale to nie wszystko. Gdy chcę skończyć grać, klikam w zakończ grę i...komputer się zawiesza, zostaje tylko reset. Chyba ta gra , mimo że fajna, nie zagości u mnie długo :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2010 o 16:32, Sebo7 napisał:

Można zmienić ustawienia wyglądu.



No teoretycznie można ale jedyne co jest to rożne skiny, a modle postaci pozostaje ten sam.
Z kolei w zakładce zmień typ postaci są fakt faktem 4 modele - podstawowy, bez maski, tenchu, otogi, ale tak czy siak wszędzie głowa postaci jest ta sama i posiada ten komiczny headband =)

chyba że tych modeli da się więcej odblokować, samych kostiumów to wiem że jest od groma ale kostiumy to tylko rożne nowe tekstury, zaś czy można odblokować jakieś ekstra modele pojęcia bladego nie mam o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaaa! drugą misje przechodziłem w...dokładnie 1 godzine i 19 minut a biorąc pod uwagę to że jak wychodzisz z gry to save sie kasują mozna nieźle "stracić" prawie półtora godziny z życia,i powiem że gra do łatwych już teraz nie należy[normal] ale gra sie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 21:58, Sebo7 napisał:

Można ściągnąć to coś na głowie ;)


To przedstaw mi metodę bo za chiny nie widzę opcji jak zdjąć ten komiczny "czepek" =P


Btw - wy też macie jakieś dziwaczne problemy z dźwiękiem ? Normalnie gra mi "gubi" momentami dźwięki, np odgłosy wystrzałów, ryki potworów [np głosy hydry w 4 misji].
Zarzuciłem teraz, jak na ironię, jakiś netowy crack który rzekomo eliminuje te błędy, ale potestuje go jutro [paranoja, żeby fixowac oryginalne gry crackami =.=]
Ale ciekaw jestem czy jako jedyny mam takie zonki z tymi dźwiękami czy nie jestem w tym osamotniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 17:43, KofeinowyPablo napisał:

Heh, ja to dopiero mam problemy z tą grą...konkretnie dwa. Pierwszy to taki, że animacja
przycina się w scenkach przerywnikowych. Widać że nie jest to spowodowane sprzętem, bo
przycięcia występują w jednakowych odstępach czasu. Ale to nie wszystko. Gdy chcę skończyć
grać, klikam w zakończ grę i...komputer się zawiesza, zostaje tylko reset. Chyba ta gra
, mimo że fajna, nie zagości u mnie długo :(...



Ja mam podobnie - z niewidzialnym bohaterem sobie poradziłem ale pojawiło się zawieszanie filmików przerywnikowych i brak możliwości wyjścia z gry bez restartu kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Too przedstaw mi metodę bo za chiny nie widzę opcji jak zdjąć ten komiczny "czepek" =P
2 dni nie grałem, więc nie pamiętam, ale tam masz w opcjach ubioru bez "czepka" ;) poszukaj, wiele tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z bossem w drugiej misji. Nie wiem jak go w ogóle atakować

Spoiler

(Chodzi o tego robala w momencie jak są nad sobą dwa poziomy i on co pewien czas atakuje)

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 15:37, Gvynbleidd napisał:

A ja mam problem z bossem w drugiej misji. Nie wiem jak go w ogóle atakować

Spoiler

(Chodzi
o tego robala w momencie jak są nad sobą dwa poziomy i on co pewien czas atakuje)

.


Spoiler

Odpalasz ninja vision, wtedy widzisz jego niewidzialne ataki - zauważ że on co jakiś czas atakuje niewidocznymi fireballami, owe ataki należy odbijać, najłatwiej za pomocą "kotwicy" [dwa miecze], no i sama kotwica idealnie nadaje się do siekania go atakami z dystansu bo ma spory zasięg, używaj ataku z pod klawisza "Y" [Y na padzie od xboxa]

UWAGA SPOILER
Kolejna jego forma jest jeszcze bardziej upierdliwa, jak się i na niej prztniesz, w momencie gdy jego główna głowa będzie się pochylać żeby cisnąc w ciebie płonącym samochodem staraj się wrzucić mu wtedy w paszczę swój płonący szuriken, taki kombos potrafi mu pociągnąć kosmiczne ilości hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 3 misji z przejściem po ścianie w momencie, gdy są 3 kładki prawa, lewa, prawa.
Gdy przeskakuje z pierwszej na druga, łapie się tej kładki, ale ześlizguje się :(
LS+RT
czyli kierunek (LS) ma być w stronę ściany po, której idę czyli następująca kombinacja :
->+RT + A + <- RT + A + -> + RT ?
PS Są niby częste punkty zapisu, ale jak się wyjdzie do menu to trzeba od początku grać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak sobie poradzić w części na początku gry, gdzie uciekamy z walącego się budynku za chiny nie mogę tego przejść używam wzroku Ninja, ale i tak Chi kończy i spadam w dół tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować