Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Ninja Blade PC

103 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 18:58, Gordon92 napisał:

Wie ktoś jak sobie poradzić w części na początku gry, gdzie uciekamy z walącego się budynku
za chiny nie mogę tego przejść używam wzroku Ninja, ale i tak Chi kończy i spadam w dół
tak czy siak.


W pewnym momencie usłyszysz ''użyj wzroku ninja!'', albo wyczaj ten moment gdy ta waląca podłoga jest o krok od ciebie i wtedy odpal wzrok ninja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest spora bolączka tej giery, zwyczajnie musisz próbować do skutku, ja sam nie raz spadłem na skakaniu właśnie lewo-prawo-lewo bo gra czasem źle cie pozycjonuje i zamiast zahaczyć o środek ściany zaczepiasz zbyt nisko i model postaci zwala się w przepaść. Upierdliwe ale jak trochę poćwiczysz da się przeżyć.

Gordon - nie odpalaj wzroku na samym początku biegu, odpal go jak będziesz gdzies w połowie korytarza, no i korzystaj z wciśniętego prawego triggera żeby szybciej biec, etap jest prościutki, tylko wyczuj moment gdzies w połowie korytarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 19:10, Pietro87 napisał:

bo gra czasem źle cie pozycjonuje i zamiast
zahaczyć o środek ściany zaczepiasz zbyt nisko i model postaci zwala się w przepaść.

O to to to właśnie, mądrze prawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może linki do przerywników filmowych w tej grze z polskimi napisami? Bo mi się strasznie tną te pomiędzy misjami. Na youtube nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:05, NecroVisioneR napisał:

Wie ktos z was co zrobić gdy po dłuższym graniu chcę wyłączyć grę i ona się nie wyłacza?Pomaga
tylko ctrl + alt+delete?


Pojęcia nie mam, ale pociesze cię mam to samo. Widać tak skiepszczony port, nic nie poradzimy. dobrze przynajmniej że sama gra chodzi płynnie [prócz problemów z dźwiękiem ale na to mi pomaga reset samej gry, 3 misje, reset, 3 misje reset i nie mam problemów z soundem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka miodna, gra się przyjemnie i bez większych stresów poza jednym... gra na misji 8 nie chciała się zapisać i sknociła save :/. Może ktoś save'a na misji 8 wrzucić i obdarować? Może być nawet dalej, nie chce przechodzić znowu 7 misji. Za pomoc będę wdzięczny, save''y znajdują się w Moje Dokumenty/NinjaBlade/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rozwiązanie !
Trzeba podskoczyć i wtedy biec po ścianie, wtedy pułap jest wyższy i nasz ninja nie spada !
Potwierdza się jednak fakt, że gry robione są pod naciskiem graczy na szybko bo nowe produkcje pełne są błędów, no nic czekajmy na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patcha raczej nie uświadczymy. To jest port czysto komercyjny, do tego dosyć średniej gierki.
W cenie CDA czyli 14.99 ta gra jest idealna w proporcji cena-jakość, dobra pozycja na odstresowanie, szybki dynamiczny slasher, graficznie poprawny bo ma pewne niedoróbki jak np skaczące tekstury podłogi na filmikach, tudzież czasami "kwadratowe" plamy krwi [vide scena śmierci tej mutantki z yakuzy].

Mi gierka się spodobała nie powiem, ot taka własnie na ocenę 6-7 max. Dynamiczna pozycja na raz, która po ukończeniu odpala się co najwyżej dla zabicia nudy jak się chce odpocząć od jakiś większych pozycji [jak np DA:O]. Gierka ma swój duży plus bo jest lekką zżynką z genialnego Ninja Gaiden który na pc niestety nie wyszedł, dla mnie bomba bo strasznie mi brakuje Ryu Hayabusy na blaszaku ^^


A teraz z inej beczki - polecam inwestować w podwójne miecze ile się da pkt. To jest boss killer, wszystko co ucieka poza zasięg idealnie się kroi "kotwicą", do tego obroty z mieczami pięknie odbijają projectile wrogów. Polecam bardzo, na końcowe etapy ta zabawka jest jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie: dostałem od żony pada :)) - saitek rumblepad 2700, jest to mój pierwszy pad. Zorientowałem się już, że to wersja do ps3, a gra podaje przyciski do xboxa - da się ją jakoś przekonfigurować? Np. razem z przyciskiem uniku jest skręt kamery, przez co zawsze przy uniku biegne w bok (w tej sekwencji z korytarzem do tragedia), albo nie wiem jak wejść do apteczki.
jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podam Ci jak to jest w porównaniu z instrukcjami w grze.
LT-blok
LB-wzrok Ninja
krzyżak-zmiana broni
lewy analog (wciśnięcie)-ekwipunek
prawy analog (wciśnięcie)-pauza
LS-ruch
RS-kamera
RT-ten "przewrót" czyli szybki bieg, właśnie dlaczego przewrót jak to jest szybkie bieganie?
RB-zmiana ninjitsu do shurikena
I tu największy kłopot przyciski po prawej stronie :
. Y............................................................. X
X... B <-- według instrukcji --> tak naprawdę ;).... B...Y
. A............................................................. A
Y-atak dystansowy
B-ninjitsu
A-skok
X-atak wręcz
PS Przepraszam, ale bez kropek pomijało spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki! Nie wiedziałem, ze sticki się wciska :)))
Ale nadal przy bloku/uniku (LT, RT) kamera się obraca i nie wiem co z tym zrobić - przy blokach Ken odwraca sie plecami do przeciwnika :)
a co do przewrotu - w oryginale to pewnie był ''dodge'' czyli unik/odskok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... wkurzyłem się gra ma beznadziejny system zapisu. Jak w połowie wyjdę z gry podczas misji muszę grać od nowa. Takie sztuczne przedłużanie gry jest bezsensu. Nie będę się wkurzał i wracam do DMC 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - które przyciski odpowiadają za - + w opcji przydzielania liczby punktów / kryształków? na ulepszenia np.do miecza?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:11, lis_23 napisał:

A ja mam pytanko - które przyciski odpowiadają za - + w opcji przydzielania liczby punktów
/ kryształków? na ulepszenia np.do miecza?.


Chcąc dodać kryształki do upgrade''u broni wystarczy, że będziesz cały czas przytrzymywał strzałkę w prawo, a kiedy dojedziesz do końca automatycznie wyświetli ci się, czy jesteś pewny swojego wyboru, wtedy Enter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować