Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komunikat o Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2

44 postów w tym temacie

Electronic Arts Polska

W związku z nieoczekiwanymi problemami w procesie produkcji artbooków wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Mass Effect 2 informujemy, że wersja PC trafi do sprzedaży bez artbooków. Oczekujemy, że artbooki będą dostępne w tygodniu po premierze gry.

Przeczytaj cały tekst "Komunikat o Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 13:28, Treize napisał:

Dokładnie a co z salonami sferis?

Ponieważ zwykle przy zamówieniach z odbiorem w Sferisie podajecie niepełne dane adresowe, to nie możemy wysłać wszystkim artbooków do domu, więc będą czekały na Was w Sferisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 14:50, akne napisał:

> Dokładnie a co z salonami sferis?
Ponieważ zwykle przy zamówieniach z odbiorem w Sferisie podajecie niepełne dane adresowe,
to nie możemy wysłać wszystkim artbooków do domu, więc będą czekały na Was w Sferisach.


Oczywiście pojawi się informacja że czekają tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale co mi po darmowej wysylce jezeli swoja wersje na xboxa chcialem odebrac u was na stecji metro centrum? Czemu mam czekac tydzen skoro to tylko artbook na ktorym najmniej mi zalezy. W moim wypadku nie bedzie to ZADNA rekompensata.. strasznie niesmaczna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić kolekcjonerkę tylko ze względu na to że nie ma tam dubbingu polskiego do którego jesteśmy zmuszani w naszym kraju i co? Nie można z wersją na Xboxa zrobić jak z PC? Wysłać grę a potem brakujące graty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, najwazniejsze dla mnie w tej edycji bylo to ze nie bede skazany na zabijajacy klimat polski dubbing i malo ciekawe pudelko. Wolalbym dostac gre zgodnie z data premiery bez glupiego artbooka i bez tej bezuzytecznej "rekompensaty". Nie place o 50% wiecej zeby czekac dodatkowy tydzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 15:36, Treize napisał:

> > Dokładnie a co z salonami sferis?
> Ponieważ zwykle przy zamówieniach z odbiorem w Sferisie podajecie niepełne dane
adresowe,
> to nie możemy wysłać wszystkim artbooków do domu, więc będą czekały na Was w Sferisach.


Oczywiście pojawi się informacja że czekają tak ?

Wygenerujemy zamówienia na sam artbook i dostaniecie powiadomienie, że zamówienie jest gotowe do odbioru, kiedy artbooki dotrą do Sferisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 17:39, Stfforex napisał:

Chciałem kupić kolekcjonerkę tylko ze względu na to że nie ma tam dubbingu polskiego
do którego jesteśmy zmuszani w naszym kraju i co? Nie można z wersją na Xboxa zrobić
jak z PC? Wysłać grę a potem brakujące graty?

Nie można. Wnioskuję, że EK dla PC jest konfekcjonowana w Polsce, więc można "wyprodukować" niepełny produkt, ale EK dla iksa jest robiona dla dużej części Europy i się nie da tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 17:53, Mooss napisał:

No wlasnie, najwazniejsze dla mnie w tej edycji bylo to ze nie bede skazany na zabijajacy
klimat polski dubbing i malo ciekawe pudelko. Wolalbym dostac gre zgodnie z data premiery
bez glupiego artbooka i bez tej bezuzytecznej "rekompensaty". Nie place o 50% wiecej
zeby czekac dodatkowy tydzen

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54862&pid=12
W ramach rekompensaty dostaniesz wysyłkę gratis. EA pokryje nam koszty wysyłki, i to bardzo fair z ich strony. Mało który polski wydawca zdecydowałby się na taki krok, doceńcie to.
Inni po prostu przesuwają premiery albo nagle 2-3 tygodnie przed ukazaniem się gry "dumnie" oświadczają, że taką grę zamierzają wydać w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam no i co z tego, że pokryją koszty przesyłki? Przy takiej cenie edycji kolekcjonerskiej te 15 zl to żadna kwota jest i bez różnicy czy trzeba ją dodać czy nie, a czekać trzeba dłużej, zwłaszcza, że zamówienia na edycje kolekcjonerską można było składać już w listopadzie, mieli więc masę czasu na ich przygotowanie, szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu pisze zrozumiałem że, że sama gra zostanie przysłana w terminie natomiast artbooki osobno z chwilą gdy zostaną wydrukowane? Czy może źle interpretuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:46, Berserk_666 napisał:

Z tego co tu pisze zrozumiałem że, że sama gra zostanie przysłana w terminie natomiast
artbooki osobno z chwilą gdy zostaną wydrukowane? Czy może źle interpretuję?

W przypadku PC gra zostanie wysłana w terminie, a artbooki później, natomiast w przypadku wersji na x360 przesunęli premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako posiadacz PC i złożonego zamówienia na EK trochę mnie zasmucił fakt ze art book nie będzie dostępny na czas, ale dobra wiadomość jest taka ze Premierę EK na PC nie przesunęli i ze art book jak będzie dostępny to zostanie wysłany za darmo Brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz. Na stronie sklepu Ultima pojawiła się edycja kolekcjonerska Mass Effect 2 z datą premiery 02.02, to dlaczego na gram.pl dopiero 04.02, pomijając już różnicę w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc jak przyjdzie mi paczka to pobraniowa to nie zapłace 194.,90 tylko179 ?(EK PC) Ale jak narazie nie widze, żeby zmieniła mi się cena w zamówieniu więc jak jest w końcu z tą wysyłką darmową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam oferte ultimy - niezaleznie od tego czy rzeczywiscie wczesniej beda mieli edycje kolekcjonerska na xboxa to cena jest nizsza o 50 zl wiec nawet z cudowna rekompensata od EA zdecydowanie bardziej oplaca sie kupic na ultimie (szczegolnie przy odbiorze osobistym).

Swoja droga od godziny 20 wczoraj do teraz nikt nie odpisal mi na maila do biura obslugi kienta wlasnie w tej sprawie - traci na tym nie tylko renoma wydawcy ale tez sklep gram.pl z duzo zawyzona cena za spozniony o tydzen produkt. Szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować