Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro spotkanie Microsoftu i KontrAkcji.pl

49 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2010 o 23:27, cypers napisał:

> > A co do akcji "Nie przerabiam nie kradnę" to jakby Xboxa zabezpieczyli porządnie

> przed
> > przerabianiem to by nikt nie umiał :D
>
> Fakt - najlepszym przykladem jest PS3: mocne zabezpieczenia + plyty blu-ray, do
których
> nagrywarka kosztuje kilka stów, a płyta 30 zł :P

Jednowarstwową płytę Blu-ray można kupić na allegro za 7 złotych. Fakt, nagrywarka kosztuje
600 zł, ale były już takie za 400zł.


Ale i tak zadnego przerobienia nie ma - wiec i piractwa nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak akcja nic nie da konsola idzie na sprzedaż, nie będzie z mojej strony wspierania polskiego rynku gier na konsolę xbox 360. Na razie wstrzymałem się z kupnem jakiejkolwiek gry na tą konsole. Jak tak dalej pójdzie kupie Playstation 3 ;) myślę, że nie tylko ja. Może to kogoś obchodzić lub nie, jego sprawa.

A ja myślę co do akcji, że nie po to ktoś się tyle napocił żeby tylko teraz podać rękę M$ tylko będzie nadal w imieniu legalnych graczy walczył o tą usługę. Nie wierzę, że dostaną jakieś kubki, gierki i świeczki lub mydełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z Kontrakcją i dowiedziałem się, że jeżeli nic nie wyniknie z rozmów z MS, będą udeżać do Brukseli lub innych instytucji chroniących prawa konsumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 09:25, I_dont_know napisał:

Skontaktowałem się z Kontrakcją i dowiedziałem się, że jeżeli nic nie wyniknie z rozmów
z MS, będą udeżać do Brukseli lub innych instytucji chroniących prawa konsumentów.


Gdybyśmy żyli w stanach to byśmy mieli do podziału jakieś 200mld $ ;) Niestety to Polska, u nas "władza" sra nam na głowy i się z tego chichra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te same bolączki mają ludzie z grami na PC w których jest Live
w końcu ten sam działa dla Xboxa.
ja oczekuje że w końcu zostanie Live w Polsce włączony.
Taki Fallout 3 w ogóle nie ma Live w polskiej wersji, choć wgranie angielskiego patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, oby coś wreszcie do naszego kochanego monopolisty dotarło, że już nie jesteśmy zaściankiem (przynajmniej w sferze elektronicznej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze może w końcu coś się w tej sprawie ruszy (Live''a w Polsce)/ Cieszy że nawet na zachodzie to zauważyli i artykulik na Steam Unpowered się ukazał. Graczem jestem głównie PC ale Live boli mnie tak samo jak xboksiarzy. Wprowadzenie Live'a w nowych krajach to chyba nie jest jakiś duży koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pozostaje życzyć powodzenia. Mam nadzieję, że w końcu polscy gracze dostaną swojego Live''a, obiecanego tak dawno. A jak nie, to zapraszamy do PSN ;] I oby nie skończyło się jak przewidują niektórzy- do łapy organizatorów akcji kilka kubeczków, koszulek, może jakaś gra albo konsolka i uciszenie sprawy zgrabnym "nie od nas zależy". Zresztą i tak pewnie się nie dowiemy.

Igor, skąd możesz wiedzieć jaki to koszt, stary? Może im się po prostu nie opłaca? Firma która za najmniejszą pierdółkę żąda astronomicznych sum, raczej za friko Ci nic nie odstąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować