Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Activision o jakości gier Spiderman

15 postów w tym temacie

A mnie Web of Shadows pozytywnie zaskoczył. Żaden tam megahit, zalatywało momentami tandetą, HUD jak z gamemakera, ale bujanie się na pajęczynach po mieście miało swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie żałował słów i był szczery, ale żeby wyciągnęli z tego duże wnioski i zrobili coś, co mogło konkurować z takim Batmanem Arkham Asylum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nowe gry ze spiderem na pewno powstaną i po tym komentarzu powinniśmy spodziewać się większej jakości. Faktycznie grałem w kilka gier i porywające nie były chociaż bujanie się na sieci jest ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultimate nie był taki najgorszy. W miarę dobra fabuła zalatująca komiksowością, porządnie zbudowane i animowane cut-scenki, jak i same postaci. System lekko uproszczony [zaledwie kilka kombosów do wyuczenia, dla jednych to plus bo szybko można było przyswoić wykonywanie spektakularnych akcji - dla innych minus bo wieje biedą od licencji z takim potencjałem]
Szkoda też że tak lekko skaszanili motyw grywalnego venoma, w zasadzie po ukończeniu gry w jego wersji świata nie ma co robić [prócz totalnej zadymy ale to się nudzi po godzinie grania]
Ultimateowi dał bym 75/100 pkt, w skali 1-10 mocne 7-7+.
Poziom trudności tez miał całkiem zadowalający, imho najlepszy spider z tych wymienionych powyżej. Dwójka była niezła za to voice acting miała fatalny, a wersja na pc to w ogóle była totalna porażka [spider2 na pc a konsoli to są w zasadzie dwie rożne gry]

Tak czy siak miło by było zobaczyć gierę na licencji komiksów, najlepiej ze starego uniwersum Amazing Spiderman, coś z dobrym klimatem, ba może nawet cofnąć się do czasów gdy spider wychodził z pod kreski Mc.Farlanea, design postaci w tym stylu był by mroczny i przekozacki [lizard, venom, sandman, morbius spod pióra Tooda to imho majstersztyk], fabułę też można by zbudować nieco bardziej poważną [tylko bez przesady], no i dali by opcję gry kilkoma postaciami nie zmuszając nas tylko do spidera w jego różnych kostiumach [ja chce w pełni grywalnego Ediego Brocka vel Venoma najlepiej z jego własną ścieżką fabularną a nie jakieś profanacje jakie dali w ultimacie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czas to zmienić? :)
Zrobić takiego Batmana: AA, tylko że zamiast Batmana - Spidermana wstawić i zaplanować jakąś ciekawą fabułę. O, to by było to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo spiderman jak superman takie eunuchy w rajstopach. Więc nic dziwnego że nie ma dobrej gry. Ciężko jest zrobić z Bestii piękną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz muwią tandeta, a wkurzą się i postarają się to wydadzą jakiegoś porządnego spaidermen''a i bedą gadać że aż takie cienkie to niebyły.:) Ale i kiedyś się pewnie tego doczekamy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Nasze gry Spiderman były do dupy przez ostatnich pięć lat." xDD Zgadzam się. Niestety... jest to jedyny lubiany przezemnie bohater, jedyna postać którą się interesowałem i któą znam na wylot a gry niestety są kiepskie... mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zostaje wydany spider-man równie dobry jak batman arkham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować