Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z Halo Reach

65 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2010 o 12:21, palpatine napisał:

Ok, jeśli to ma być pogromca U2, to pozwolę się nie zgodzić.



Jak to pogromca U2? Chodzi o Uncharted? Przecież to dwie inne gry i nie wiem czemu jedna miałaby zwalczać drugą. Przynajmniej nie ma niespodzianki bo przy takim poście pasuje tylko twój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 12:33, Pile napisał:

> Ok, jeśli to ma być pogromca U2, to pozwolę się nie zgodzić.


Jak to pogromca U2? Chodzi o Uncharted? Przecież to dwie inne gry i nie wiem czemu jedna
miałaby zwalczać drugą. Przynajmniej nie ma niespodzianki bo przy takim poście pasuje
tylko twój nick.

Ja tak dodam od siebie,że słyszałem wszem i wobec,że od strony technicznej miał to być Kilzone 2-killer;
Sczerze mówiąc byłem mocno podekscytowany wizją Halo z tak podrasowaną grafą,ale Kilzone-killer to to jednak jeszcze nie jest (nawet bardzo),jestem skołowany; Ale wszystko jeszcze przed nami,nie wyciągajmy pochopnych wniosków na podstawie kilku pierwszych fotek z gry, zresztą i tak fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 12:39, kodi24 napisał:

Ja tak dodam od siebie,że słyszałem wszem i wobec,że od strony technicznej miał to być
Kilzone 2-killer;
Sczerze mówiąc byłem mocno podekscytowany wizją Halo z tak podrasowaną grafą,ale Kilzone-killer
to to jednak jeszcze nie jest (nawet bardzo),jestem skołowany; Ale wszystko jeszcze
przed nami,nie wyciągajmy pochopnych wniosków na podstawie kilku pierwszych fotek z gry,
zresztą i tak fajnie wygląda :)



Na pewno więcej Halo ma wspólnego z K2 niż U2 ;]
Myślę że najważniejsza będzie płynność a grafika i tak nie wygląda źle. Dla mnie ważne jest aby ta gra była dobra bo to będzie najprawdopodobniej moje pierwsze halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś czytałem wypowiedzi Bungie, że gra będzie wyglądała obłędnie... A tu jest co najwyżej przeciętnie. Mają jeszcze czas chłopaki, niech nad tym popracują. Poczekam na screeny w wyższej rozdzielczości.


Co do samej gry - do premiery Reach pewnie będę miał już xboxa sprzedanego. Hype Machine przy Halo 3 był ogromny, dlatego gdy już grę kupiłem byłem "nieco" zawiedziony. Chociaż przy singleplayerze bawiłem się świetnie, a multiplayer to IMO jeden z najlepszych multiplayerów na konsolach - nie było żadnej rewolucji. Co najwyżej bardzo dobra gra (Reklamy, fora dyskusyjne, recenzje... Wszyscy mówili o czymś naprawdę wielkim!). Microsoft znowu robi z Halo "Bóg wie co". Dlatego już teraz radzę wszystkim nastawiać się na kontynuację Halo 3 z kilkoma nowymi mniej znaczącymi elementami (walka na otwartej przestrzeni?). Czyli kolejna dobra gra na kilka(naście) wieczorów.

Ale jedno jest pewne - Micorosft na grze zarobi miliony - Halo 3 sprzedało się w ponad 10 milionach egzemplarzy (SICK! Jak na exclusiva wynik niesamowity...) - z tego ponad 7 milionów egzemplarzy w samej Ameryce Północnej. Z exclusów na PS3 chyba tylko MGS4 sprzedało 4,5 miliona kopii. Chociaż God of War 3 jak znam życie pobije ten rekord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny schemat samonapędzającej się machiny marketingowej (na podstawie amerykańskich forów dyskusyjnych)- będzie kolejne Halo->pozamiata wszystko co posiada konkurencja->będzie miało najlepszą grafę na rynku zasrane fanboje sony->ps3 sucks,Halo ownz->...............(wyszło Halo)->i tak ps3 to shit,sony to shit bo Halo kupiło sto miliardów graczy (...)...

M$ nawet nie musi reklamować swojej floty,banda 10-latków robi to za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Klasyczny schemat samonapędzającej się machiny marketingowej (na podstawie amerykańskich

Dnia 20.01.2010 o 13:17, kodi24 napisał:

forów dyskusyjnych)- będzie kolejne Halo->pozamiata wszystko co posiada konkurencja>


Ta marka jest dla Amerykanów tym, czym dla Japończyków FF :-)

Niemniej,zostawmy zarówno fanbojów walczących na forach w imię swojej gry/platformy do grania, zostawmy ten cały hype, zostawmy hejterów psioczących na grę w imię psioczenia - to wszystko nie ma sensu. Psy szczekają, karawana idzie dalej :) Bungie nigdy nie zrobiło crapa. I to jest najważniejsze.

Dlatego po Reach oczekuje rozrywki na bardzo przyzwoitym poziomie i wszystko na to wskazuje że ją dostanę. Zostały wszystkie fajne "ficzery" z poprzedników (splita w coopie z kuzynem w "dwójce" wspominam bardzo miło) + dojdzie kilka fajnych patentów ;-)

Grafika ? To jest tylko kwiatek do kożucha, choć oczywiście cieszy fakt że Bungie pokusiło się o znaczną poprawę tego aspektu (nie ma się co oszukiwać - Halo 3 latało na mocno podrasowanym enginie dwójki, czyli starociu pamiętającym jeszcze czasy pierwszego xboxa). Teraz wszystko wygląda tak jak trzeba, oby jeszcze optymalizacja była dobra (a raczej jestem o to spokojny) to będzie git.

Pogromca Killzone 2 ? Uncharted 2 ? Bungie obiecywało cuda ? Gdzie, kiedy ? Ja czytałem tylko suche fakty - co poprawią i gdzie (że większa ilość świateł, większe bitwy,mroczniejszy klimat, itp.). "Przechwałki" to już sobie dorobili dziennikarze i fanboje podatni na hype.

Cała reszta czeka po prostu na kawał grywalnego kodu od Bungie. A że się dobrze sprzeda ? Pewnie - ale to dobra gra, niech się sprzedaje jak najlepiej. Nie mój problem że hejterów to tak boli :) Zresztą, z takimy typami nie ma się co w dyskusje wdawać - jeno im trzeba pokazać pięknego fakena ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowy halosort, nadrobi milionami zakupionymi przez amerykanskie hamburgerki... Co prawda gameplay i rozgrywka bedzie na wysokim poziomie, niemniej jednak wyglada standardowo. Z deczka podbite teksturki, troche jasnej poswiaty i tyle jesli chodzi o grafokiller. Niestety chyba juz z klocka wiece sie nie wycisnie moi mili... Dobrze ze PS3 ma duzo dluzszy lifespend niz konkurent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 13:58, daemonaray napisał:

Gra na X360 a najwięcej komentarzy od chłopców z PS3 i to głównie te o najgłupszej zawartości
;S

Prawda są po prostu żałośni.Tak samo w temacie "nie przerabiam nie kradne" ,najwięcej do powiedzenia mieli właśnie fanboye SONY,dziwne nie?

A co gry grafika jest naprawde wspaniała,moim zdaniem lepszza ni w uncharted 2.Trzeba będzie kupić ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 14:08, karatos napisał:

> Gra na X360 a najwięcej komentarzy od chłopców z PS3 i to głównie te o najgłupszej
zawartości
> ;S
Prawda są po prostu żałośni.Tak samo w temacie "nie przerabiam nie kradne" ,najwięcej
do powiedzenia mieli właśnie fanboye SONY,dziwne nie?

A co gry grafika jest naprawde wspaniała,moim zdaniem lepszza ni w uncharted 2.Trzeba
będzie kupić ta gre.


A gdzie ty Uncharted 2 widziałeś, pewnie na obrazkach? To ma być ta rewolucja, która zmiecie wszystko? Pff, Killzone 2 już wygląda 2 razy lepiej od tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 14:12, mistshoo napisał:

A gdzie ty Uncharted 2 widziałeś, pewnie na obrazkach? To ma być ta rewolucja, która
zmiecie wszystko? Pff, Killzone 2 już wygląda 2 razy lepiej od tego czegoś.


A ty gdzie widziałeś Halo:Reach, pewnie na obrazkach?

Moim zdaniem to Uncharted 2 i Killzone 2, wyglądają dużo lepiej niż ta "rewolucja" :)

PS. Mam tylko X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 14:12, mistshoo napisał:

> > Gra na X360 a najwięcej komentarzy od chłopców z PS3 i to głównie te o najgłupszej

> zawartości
> > ;S
> Prawda są po prostu żałośni.Tak samo w temacie "nie przerabiam nie kradne" ,najwięcej

> do powiedzenia mieli właśnie fanboye SONY,dziwne nie?
>
> A co gry grafika jest naprawde wspaniała,moim zdaniem lepszza ni w uncharted 2.Trzeba

> będzie kupić ta gre.

A gdzie ty Uncharted 2 widziałeś, pewnie na obrazkach? To ma być ta rewolucja, która
zmiecie wszystko? Pff, Killzone 2 już wygląda 2 razy lepiej od tego czegoś.

Bzdura, więcej w tym temacie wypowiedziało się na razie więcej fanów (prawdopodobnie nie jeden krzyczący wcześniej, że grafika wymiecie Uncharted 2 i Killzone 2) piszących, że "jednak grafika to nie wszystko" gdy zobaczyli smutną prawdę o grafice z szumnego trailera. karatos jeśli naprawdę uważasz, że nowe Halo wygląda lepiej niż U2, to mocne narkotyki bierzesz, chłopie.

I zgadzam się z Lordpilotem, grafikę tak gloryfikowali głownie fanboye i przesiąknięta hypem prasa. Teraz zawiedziona gawiedź będzie trollować jeszcze mocniej i niczym człowiek z chorobą autystyczną zamykać oczy i krzyczeć "jak to Halo zmiotło inne gry pod względem graficznym".

I żeby nie było: dla mnie Halo może być nawet mega miodnym tytułem, o super fabule i ekstra grywalności, ale wcześniej rozmawialiśmy o grafice i dlatego o niej napisałem. Co nie zmienia faktu, że uważam grafikę za wystarczającą, może nawet niezłą, a radości z gry jeszcze niestety określić nie mogę. Jeżeli jednak dostarczy przynajmniej tyle funu co H3, to będzie to gra bardzo dobra (nie przepadam za FPSami, a w sieciowe strzelanki gram tylko na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Uncharted 2 sobą reprezentuje, jak dla mnie ot przeciętna gra (pod kwestią grafiki) no chyba że wyznacznikiem dobrej grafiki jest ilość jaskrawych kolorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 14:47, daemonaray napisał:

A co Uncharted 2 sobą reprezentuje, jak dla mnie ot przeciętna gra (pod kwestią grafiki)
no chyba że wyznacznikiem dobrej grafiki jest ilość jaskrawych kolorów?

Oj najechałeś na ich super uber grę, jak zaraz na Ciebie najadą to mało co z Ciebie zostanie, ja na wszelki wypadek stąd uciekam.

Co do tematu, to dosyć ładnie się to prezentuje i co najważniejsze robi się do mroczniejsza seria, chociaż kolorki do niej pasowały :).

Albo inaczej mroczniejsza, bo do mroczna jej trochę brakuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować